Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

mondrala ,a na pozycjonowaniu sie znasz ?

 

 

no to wpisz sobie w googlach:

 

pisanie stron www

 

albo:

 

pisanie stron internetowych

 

 

Moja strona istnieje w sieci od około miesiąca. Znalezienie się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania to naprawdę dobry wynik (sam się czegoś takiego nie spodziewałem).

 

Teraz będzie jeszcze trzeba popracować nad "projektowaniem stron www" ale z tym będzie ciężko się skutecznie przebić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzzu....ale mam stresa..... za 6 dni wjeżdża mi kopara na działkę i zaczynają mi dom budować :o ..... boję się jak cholera...nie wiem czego ale sie boję.... ja się przy tej budowie jakiejś nerwicy lękowej nabawię :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzzu....ale mam stresa..... za 6 dni wjeżdża mi kopara na działkę i zaczynają mi dom budować :o ..... boję się jak cholera...nie wiem czego ale sie boję.... ja się przy tej budowie jakiejś nerwicy lękowej nabawię :roll:

 

Kurwicy nabawisz się na 100% :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzzu....ale mam stresa..... za 6 dni wjeżdża mi kopara na działkę i zaczynają mi dom budować :o ..... boję się jak cholera...nie wiem czego ale sie boję.... ja się przy tej budowie jakiejś nerwicy lękowej nabawię :roll:

 

Kurwicy nabawisz się na 100% :wink:

 

Sebo8877

 

daggulka jak chatka rosla to geba sie smiala dzien w dzien (no teraz to czort wie bo z tymi materialami budowlanymi to poprostu jakies jaja) :o

ale teraz cholera to jest jazda :evil:

kasa leci, a postepu cholera nie widac :-?

masz dobrych ludzi od tynkow? wylewek? zamawiaj ich juz dzis

chociaz cholera ich wie, ja jestem teraz bez tynkarza,

jeden, drugi, trzeci poprostu sie nie pojawili, najpierw biją sie w piersi ze przyjda - slowo honoru, na drugi dzien nie odbieraja juz telefonu a jak sie w koncu do nich dorwiesz to Ci powiedza ze zlapali wieksza robote, albo ze im sie co popinkoliło w kalendarzu i nie maja dla ciebie czasu :evil:

musielismy poprzestawiac prace, a wiec wejda Panowie od wod-kan i co, potem wylewki, a tynki?

tynki to chyba se sama zarzuce :wink:

albo pozostanie mi przykrecenie do scian plyt gk :roll:

 

tia.........

teraz juz wiem dlaczego wykonczeniowka zwie sie wykonczeniowka

ludzi ma sie rozumiec :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko...na razie to ja mam takie zaptrywania:

-wiem że do końcowych prac typu kafelki, malowanie, montaz drzwi....do tego będę miała do pomocy rodzinę i znajomych....

-.na tą chwilę przeprowadzam kasting na instalatora do co, kanalizy i wody....mam 2 na razie delikwentów, wyceny lada dzień.....

-do prądu mam już kogoś ( na szczęście niedrogo :lol: ),

-okna bede brała z montażem więc tu nie mam co marudzić,

-wylewki ni huhu.....

-do tynków ni huhu.....ale jak tak mówicie to czas szukać

 

czy jeszcze o kimś zapomniałam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem prawie ziomkowie-ja z Tychów ,ale to blisko was.Lubie czytac wasz wątek,bo ciągle coś nowego,a n ŚLĄSKIM to rzadko ktoś coś napisze.Może jak to po blisku,ktoś mi pomoże.Szukam na tzw.gwałt dobrej,solidnej,taniej ekipy do stanu surowego.Termin na wczoraj.Nie, nie odbiło mi.Sprawa beznadziejna.Wczoraj miała wejść ekipa.Murarz z powodów losowych-wierzę mu,bo nikt o zdrowych zmysłach nie żartuje z takich tematów i nie kusi losu-powiedział w piątek,że nie będzie budował naszego domu.Szok.Dziura wykopana,materiał na cały dom jest,dachówkę dziś przywieżli,a rąk do pracy nie ma :cry: POMÓRZCIE PROSZĘ.Może ktoś coś wie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...