Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no i znowu dylemat , gdzie mozna nabyc piasek na tynki ? Piejar gdzie kupowales ,bo ten etap masz juz za soba .pozdrowka

Miałem piasek ze Szczakowej. Jest drobniejszy od typowego płukanego. Namiary poszły na priv.

moim tynkarzom piosek ze Szczakowej przywiozł chyba "Szostak" ze Stanowic

oni sie sami załatwiali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich na forum. Jestem na etapie finalizowania zakupu działki w Szczerbicach. Napiszcie mi jak to jest z tymi materiałami budowlanymi w Rybniku lub okolicach. Chciałbym budować z betonu komórkowego. Coraz bardziej się zatanawiam czy wogóle mnie bedzie stać na wybudowanie domu. Myślałem o czymś takim http://www.domfort.pl/?p=szczegoly&id=180

Mam nadzieję, że wpomożecie nowego kolegę swoimi radami. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - pomożemy :lol: !

 

Jednak prawda jest okrutna...... Poczekaj rok lub dwa - wszystko sie unormuje. Teraz zaczynać - to w zasadzie nie możesz nawet zaplanować kosztu budowy, tak ceny pędzą w górę.

Kup działeczkę, zainteresuj się projektem - poczytaj forum, podłącz media i wtedy buduj.

 

Dzisiaj brukarz powalił mnie na kolana.... chce 100 zł za położenie m kw kostki ( 35 podsypka, czy cóś takiego i 65 zł za ułożenie....)

A mnie płacą 2 zł brutto za zbadanie pacjenta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie płacą 2 zł brutto za zbadanie pacjenta :evil:

 

 

No to jeśli dobrze liczę polski lekarz musi przebadać 50 pacjentów aby sobie położyć metr kwadratowy kostki. Może to zdanie nadawałoby się do kabaretu, ale to jest po prostu tragedia....

 

Ja sobie samemu kostkę położę 8) 8)

 

Nawet zagęszczarkę mam za friko 8) Ojciec samemu poskładał coś takiego i to naprawdę działa :D (a kostka nie osiada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj brukarz powalił mnie na kolana.... chce 100 zł za położenie m kw kostki ( 35 podsypka, czy cóś takiego i 65 zł za ułożenie....)

A mnie płacą 2 zł brutto za zbadanie pacjenta :evil:

 

Mam to samo....

Najgorsze jest to - ze kupcy na mieszkanie są

Niby dobrze,ale jakoś na gumolit mi sie

Nie uśmiecha się iść :roll:

Szukałem kafelkarza awaryjnego - 50 dych se zaśpiewał

Za metr :o ....taniość idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie macie namiarów na tanią dachówkę przypadkiem??? nie zdecydowałam jeszcze czy cementowa czy ceramiczna :roll: ....ale teraz takie czasy, że na co znajdę lepsza "promocję" :wink: to ją wezmę....nie wybrzydzając zbytnio :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam ...od razu ploty :roll:

 

no dobra....przekonałeś mnie :D .... a więc:

 

żarełko było norrrrmalnie paluchy lizać....i do tego JACY PANOWIE KUCHARZE :wink: ....napoi i piwska było na maxa.... wszyscy się uśmiechali do siebie..... gadali jak starzy znajomi.... każdy z każdym norrrmalnie...oprócz tego panowie pod pretekstem obejrzenia nicka na emblemacie zaglądali paniom w biusty :lol: :lol: :lol: ....były nagrody do wygrania (nie wspomnę że dostałam gratis kubeczek a od Froschki dla mojej Kasi chłopka roztropka :D ).....każdy dostał gadżety , pamiątki i prasę budowlaną do poczytania :lol: ......na koniec wszyscy się nawzajem ściskali i całowali..... ogółem....żałujcie lenie coście nie pojechali :D ....a zdjątka do pooglądania na wątku o zlocie :D

 

Pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ Hanysy

 

Dłogo mie nie było bom na chorobowym - ale wracom pamału do sprawności.

Odciynty palec (cyrkularka) sie przyjmuje i wracom do pełnosprawności:)

Pozdrowiom wszyskich serdecznie zarówno tych nowych jak i starych na tej grupie.

 

Smoczyca ale Ci zazdroszcza żeś była na zlocie...

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko...Sebuś :o ...współczuję palucha ... no widzisz że nie trza wkładać gdzie popadnie :lol:

co do zlotu....nic się nie martw.... za rok też będzie :D

u mnie ruszyli chopoki z kopyta...ściany mi budują :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się tez melduje po długiej nieobecności

kurde tyle mam pracy w robocie że szału dostaje....

ale znalazłam dziś u-kształtki z betonu kom. 24cm akurat tyle ile mi potrzeba - wicie gdzie? w Brannej kurna nigdzie bliżej nie ma, co zrobić trza zapuścić motor i jechać :)

a tak w ogóle to ściany superancko rosną - mam już 9 warstw na 12 :)

 

no i dziś imprezuję w Ustroniu a jutro mam wesele brachole w Ostrowie

 

no to 3majcie sie wszyscy cie..... chłodno w te upały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...