Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

CZEŚĆ FORUMOWICZE.JESTEM Z OKOLIC RYBNIKA.DOPIERO ZACZYNAM BUDOWE MOJEGO WYMARZONEGO...JAK NA RAZIE JESTEM PRZERAŻONA....SZUKAM MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH A TA ILOŚĆ HURTOWNI MNIE PRZERAŻA.PROSZĘ DORADZCIE GDZIE SZUKAĆ, GDZIE SIĘ OPŁACA NO I JEST W MIARĘ TANIO..POZDRAWIAM..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Musisz wybrać hurtownie najtańszą "globalnie". Duże zamówienia - sprawdzaliśmy ceny w 2-3 miejscach. Reszta drobnicy szła z hurtowni najbliższej.

Ogólnie korzystaliśmy w 60% z BudoZbytu i 40 % z Lubaru, chociaż w tym drugim zostawiliśmy więcej kasy ( tam kupowaliśmy dach u p. Zygmunta - polecam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dużo kupowałem w Hadexie (w Radlinie) bo miałem o rzut beretem. Jak mocniej rzucić beret to doleci jakiś kilometr dalej do hurtowni Madera. Sporo brałem w Budozbycie - cały dach, bloczki fundamentowe, cały beton. W Lubarze - styropian, rynny i cośtamjeszcze. Instalacyjne (wod, kan, co) w Świecie Miedzi w Rybniku. Wszystkie MAX-y po bajecznej cenie 1,65/szt miałem z Carmex-u ale oni wycofali się z Rybnika i Wodzisławia (centrala w Raciborzu chyba jeszcze jest).

Powodzenia X!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo ,coś to nabroił ? :o

w palec sie urżnoł :-?

 

 

Przi wos spomniało mi sie jak za bajtla o mało żech palca niy stracił na krajzydze. Skończyło sie na poszarpanyj skorze. A jak żech prziszoł do dom to żech pedziłoł "młotkiym żech sie walnoł"..... ale żodyn mi niy chcioł uwierzyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję namiarów na sprawdzonych fachowców budujacych z Ytonga, okolice Cieszyna, Pszczyny, Jastrzębia, Żor

 

ech...co by tu powiedzieć ?

może tradycyjnie

Anglia czy Irlandia ? :lol:

 

Jak sprzedaje przed upływem 5 lat mieszkanie

to nalezy sie tym posrancom 10% kwoty uzyskanej za mieszkanie

-uniknąć tego można przeznaczając środki na budowę

pytanie brzmi -czy samą robociznę tez można odliczyć ?

bo co urząd to sprzeczne info dostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...