Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A oto nasz wymarzony domek:

 

http://www.archipelag.pl/projekty-domow/stanislaw/?Name=stanis%C5%82aw

 

zrobiliśmy małą adaptację,tzn. upchaliśmy w bryle garaż dwustanowiskowy i wylaliśmy strop nad salonem ( pokój dla starszego syna).

 

Reasumując mamy pierwszy wspis w dzienniku budowy - WYTYCZENIE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo plusów garażu w bryle domu, ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :).

To nasz drugi zapłacony projekt ( poprzednio architekt zapomniał sprawdzić nachylenie dachu i zrobił poprawki do dachu stylu czapki krasnoludka :)

Po dwóch latach "przyjemnej gonitwy za tym wymarzonym" moża powiedzieć,że chyba ruszamy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Malmuc :)

Szkałam kogoś kto buduje Stanisława a tu proszę..... Poszukam dziennika pontypendy i zobaczę jak na żywo wygląda ten mój wymarzony :))

Malmuc ja też Ochojec ......:)

a na jakim jestes etapie?

w zasięgu wzroku mam kilka budujących się domków :lol:

Dom Pontypendy bardzo mi sie podoba, że nie wspomnę o dachówce na którą baaaaardzo chorowałam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Malmuc :)

Szkałam kogoś kto buduje Stanisława a tu proszę..... Poszukam dziennika pontypendy i zobaczę jak na żywo wygląda ten mój wymarzony :))

Malmuc ja też Ochojec ......:)

a na jakim jestes etapie?

w zasięgu wzroku mam kilka budujących się domków :lol:

Dom Pontypendy bardzo mi sie podoba, że nie wspomnę o dachówce na którą baaaaardzo chorowałam :wink:

 

Jestem na etapie wytyczenia - tzn. już jest :)

I mam już ustawiony garaż - kupiony u sprawdzonego sprzedawcy :). W moim zasięgu też wszyscy prawie wybudowani :)

Gdyby nie to, że kopią mi kanalizację i nie ma jak dojechać to mogłabym już zacząć......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc, sąsiadko :)

Wasz domek jest śliczny, w klimacie mojego Stasia, też lubimy proste formy a nie domy w stylu dworków :) - nie obrażając oczywiście innych gustów. Bardzo chcielibyśmy być na tym etapie co Wy, ale jeszcze trochę musimy poczekać. Jak na razie to wszystko macie ładniutkie, ale gdzie ten Wasz domek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...