Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mnie nie zalało :D

Panele traktuję jako "mało istotny element budowy i łatwo wymienialny" więc do ich poszukiwania nie przywiązuję żadnej wagi. Kiedyś w Bel-Polu (Jastrzębie) widziałem "ładne" i tam pewno pojedziemy kupić :wink: . Nie pamiętam nawet jaki to był producent. Panele MDF-owe są u mnie w małym poważaniu ale i tak je będę kupował bo nie stać mnie na lepsze (Barlinek itp).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar...ty tu nie ściamniaj, ino trza spotkanie nasze forumowe lokalne organizować.... :D .

 

I pytanko....powiedzcie mi kochani...ile minimum powienien stać zalany strop nad parterem zanim można zdjąć szalunki i zacząć coś tam na nim stawiać (no, konkretnie ściany i dach :wink: ). Mam go jeszcze nie rozszalowny, i zastanawiam się czy mogę na nim postawić materiał na ściany na paletach :roll: ...będzie tego trochę. Zalaliśmy 7 czerwca.

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pytanko....powiedzcie mi kochani...ile minimum powienien stać zalany strop nad parterem zanim można zdjąć szalunki i zacząć coś tam na nim stawiać (no, konkretnie ściany i dach :wink: ). Mam go jeszcze nie rozszalowny, i zastanawiam się czy mogę na nim postawić materiał na ściany na paletach :roll: ...będzie tego trochę. Zalaliśmy 7 czerwca.

 

W miejscach gdzie są wewnętrzne ściany nośne można spokojnie postawić parę palet.

 

"na środku" płyt stropowych na upartego też by można coś postawić, ale gdyby to był mój domek bym nie ryzykował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chopaki za odpowiedzi.

Przed chwilą dzwoniłam do wykonawcy i stwierdził że w czwartek juz wchodza rozszałowywać strop (to bedzie 21 dni od zalania). Co prawda ścian wewnętrznych u góry stawiac nie będą (dopiero po zrobieniu dachu-teraz tylko ściany zewnętrzne góry), mam nadzieję, że zanim rozszałują i porobią na dole wszystko to już minie te 28 dni :wink: .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...