Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzięki chopaki za odpowiedzi.

Przed chwilą dzwoniłam do wykonawcy i stwierdził że w czwartek juz wchodza rozszałowywać strop (to bedzie 21 dni od zalania). Co prawda ścian wewnętrznych u góry stawiac nie będą (dopiero po zrobieniu dachu-teraz tylko ściany zewnętrzne góry), mam nadzieję, że zanim rozszałują i porobią na dole wszystko to już minie te 28 dni :wink: .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

7 dni będą rozszałowywać :o .....to wakacje sobie robią :wink:

moim zdaniem przerzedzić stemple mogą, ale żeby wszystkie to raczej dopiero

po niedzieli :roll:

ja na nierozszałowany strop postawiłbym te palety 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie palety z MAX-ami stały na stropie już kilka dni po zalewaniu. Oczywiście strop był całkowicie zaszałowany i podparty. Póki co chałupa stoi :wink: .

Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej byłam zobaczyć okna na ul.Wodzisławskiej i ceny mnie ogromnie zaskoczyły...okna Awantgarde w promocji..na 99% będziemy tam zamawiać...

brakuje mi jeszcze tego 1% hehe- te okna wg.Waszej opini są ok?

 

 

też byłaś u tego sympatycznego Pana na skrzyżowaniu na światłach?

on ma naprawde dobre ceny.

ja się chyba zdecyduję na Aluplasta bo czytałam trochę na forum o Avangarde i powiem Ci że opinie nie są za dobre....

może masz jakieś inne informacje - a może u kogoś widziałaś te okna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłam właśnie u tego sympatycznego pana:D...niestety nie znam okien aluplasta,ale słyszałam ze są ok. Mi się podobają te Awantgarde...ale już sama nie wiem na które się zdecyduję.A w ogóle Aluplast dużo droższy od Awantgarde??

A jeszcze a propos tego sklepu,to mają tam też tanie drzwi...Chyba tam podjadę dziś zrobić zamówienie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłam właśnie u tego sympatycznego pana:D...niestety nie znam okien aluplasta,ale słyszałam ze są ok. Mi się podobają te Awantgarde...ale już sama nie wiem na które się zdecyduję.A w ogóle Aluplast dużo droższy od Awantgarde??

A jeszcze a propos tego sklepu,to mają tam też tanie drzwi...Chyba tam podjadę dziś zrobić zamówienie..

 

aluplast jest w tej samej cenie co avangarde

będziesz brała białe z obu stron? ja się chyba zdecyduje na brąz z zewnątrz.

daj znac jak sie dowiesz coś ciekawego na temat tych okien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego :D :D :D :D

 

Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!

będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.

W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować :D

 

Tylko proszę o liste obecności i termin :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego :D :D :D :D

 

Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!

będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.

W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować :D

 

Tylko proszę o liste obecności i termin :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Ach te kobiety... Dla nich nic nie jest niemożliwe :wink:

Na spotkanie u Edzi zgłaszam oczywiście chęć. Ilość sztuk po uzgodnieniu z małżonką. Termin praktycznie dowolny bo nie planuję wyjazdu wakacyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie .... łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jak już to będzie trochę lepiej wyglądało to zrobimy. Realnie druga połowa września. Jeżeli są chętni do zwiedzania już teraz to zapraszam. Czekam na podłączenie kanalizacji. Z kanalizą to można imprezować na całego :D :D :D :D

 

Piejar- w poneidziałek mąż mnie łaskawie poinformował, że zaprosił pracowników swojego wydziału z rodzinami do nas na czwartek czyli dzis !!!!

będzie tego z grubsza biorąc jakieś 40 osób z dziećmi.

W myśl powiedzenia co nas nie zabije to nas wzmocni, jak przeżyję dzsiejszą imprezę śmiało można u mnie spotkanie grupy rybnickiej zorganizować :D

 

Tylko proszę o liste obecności i termin :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Ach te kobiety... Dla nich nic nie jest niemożliwe :wink:

Na spotkanie u Edzi zgłaszam oczywiście chęć. Ilość sztuk po uzgodnieniu z małżonką. Termin praktycznie dowolny bo nie planuję wyjazdu wakacyjnego.

 

Edzia - mi pasuje 23-24 lipiec 2007 z mpojom małżowinką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edzia - mi pasuje 23-24 lipiec 2007 z mpojom małżowinką :)

 

Sebo mi też teoretycznie pasuje ten termin, tylko wolałąbym zrobić to w weekend a 23-24 lipca to poniedziałek wtorek.

Więc albo 21-22 lipca, albo 28-29 lipca.

Bo w sierpniu będziej u mnie trudniej z wolnymi weekendami,

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaale, no ja oczywiście tez reflektuję :D ...jeśli chodzi o termin to dowolnie, też nie planujemy wyjazdu wkacyjnego (budowa.....budowa.....budowa..... :wink: ).

Noooo, i sama będe mogła przyjechać jeśli cos wypali mojej staremu..... prawko w poniedziałek odbieram :lol: .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...