Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

moja budowa jest na razie virtualna tylko :) chciałabym zacząć w przyszłym roku jak ceny wreszcie staną

 

juz niektóre stoją, a inne nawet spadają - np. cement w ciągu tygodnia cena 1 tony spadła z 480 do 470 zł. :)

z tego co mówią niektóre hurtownie są zasypane porothermem i nie moga chęctnych znaleźć

tak to się musiało skończyć

i nie żeby mnie to smuciło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moja budowa jest na razie virtualna tylko :) chciałabym zacząć w przyszłym roku jak ceny wreszcie staną

 

juz niektóre stoją, a inne nawet spadają - np. cement w ciągu tygodnia cena 1 tony spadła z 480 do 470 zł. :)

z tego co mówią niektóre hurtownie są zasypane porothermem i nie moga chęctnych znaleźć

tak to się musiało skończyć

i nie żeby mnie to smuciło :D

wiem..to sie musiało tak skończyć ;-) więc w tym roku jeszcze ruszam na wakacje a od następnego roku zamykam skarbonkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Nie chcąc dopuścić do tego,aby Rybnik znalazł się na drugiej stronie bardzo

proszę o:

 

namiary na firmę, która zajmuje się transportem tłucznia do wysypania i utwardzenia drogi dojazdowej. Jeśli ktoś jest w posiadaniu namiarów to proszę o kontakt (bardzo pilne). Pozdrawiam. Graszka

Rybnik-Ochojec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupujemy stopnice weneckie klinkier Przysucha po 21,2 PLN/szt. Niestety cały materiał na schody zewnętrzne to dobre 3500 PLN. Tak nam wyszło - 5 schodów i to jeszcze długich. W Max ceramice na Paruszowcu mają fajne stopnice po 27 PLN gres Aragon. Naprawdę wyglądają nieźle, mają solidne kapinosy i są szkliwione. U nas przeważył kolor - chcemy brązowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cermag.com.pl/pl/sch_korzilius_etrusco.php

 

cholera ,czemu to takie drogie jest :o

 

Dlatego my dajemy granit płomieniowany na schody. Płytka narożna na stopień powyżej 100 zł to przestępstwo.

 

Ponawiam pytanie o odbiór domu.

Odbiory gazu, kominarza, prądu, wody i kanalizacji mam już w umowach. Bardzo są czepialscy w naszym Nadzorze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm granit płomieniowany ... a ile toto kosztuje? Po moim szybkim wywiadzie internetowym wygląda na to, że poniżej 100 PLN/m2 brutto nie da rady.

Selimm - jutro będę zamawiał mój klinkier to dam znać jak wyglądają terminy.

 

Spotkałem dziś Edzię z małżonkiem w Obiboku. Zagaiłem nt spotkania. Czy temat jest aktualny ze strony szanownych forumowiczów? Edzia za mocno nie protestowała więc należy wykorzystać moment słabości ;-). Można by się umówić że każdy przywiezie jakieś "dary stołu" tak, żeby nie stanowić zbyt dużego obciążenia dla Gospodarzy.

Czas na zmianę stopki. Jeszcze dwa miesiące. Jakoś to musimy wytrzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety -ja, mogę mieć tylko coś

co ma 1cm grubości

 

w sprawie odbioru -nie wiem

to jeszcze przede-mną :wink:

ale

chętnie sie tez dowiem

 

Jakie- znacie salony płytek w Rybniku i okolicy

 

1- Kucza

2- Sanimex

3- łazienki swiata ,stary młyn

4-Cermar ,Jejkowice

 

co jeszcze jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granit płomieniowany jest w różnych grubościach. Jest on alternatywą do Korzilliusa. Tam płytka na stopnicę narożną kosztuje 100 zł!

Granit płomieniowany taki na 3 cm kosztuje ok. 240 zł mkw u rodzimych kamieniarzy.

W necie można znaleźć taniej.

 

Co do sklepów z płytkami - w Rybniku to wszystko, ale w Katowicach jest fajny koło Agaty.

U mnie- na szczęście - temat łazienek i kuchni jest zamknięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, mam Novabell - TDS600 i Monterrey :wink:

A jakie kolorowe

 

Ostatnio,chcialem dzwonić do Ciebie

Zabrakło mi paru szt. i za cholerę nigdzie

Dostać nie mogłem...

Tak sobie pomyślałem, kto, jak kto

Ale ta to już wszędzie była :lol:

 

ino , phone se skasowałem - potem odzyskalem

i zaś skasowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...