Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... duo tu cennzch adresw ...

:D :D :D :D pierwsze symptomy wykończenia?

Dzisiok zaprawilim z teściem 3 parapety. Może jutro skończymy. Łazienka się kafelkuje, kasa topnieje a entropia rośnie. Wszystko w normie :wink:

 

tak tak to pierwsze symptomy wykończenia a w dodatku starość nie radość :D .W dodatku młodszy synuś za nogę mnie szarpał bo to on chciał pisać :)

 

Piejar, teraz to pewnie u Was wykończeniówka idzie pełną parą..... czytałam forum i aż pozazdrościć, że to bliżej końca niż początku.

Pozdrawiam

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spotkałem dziś Edzię z małżonkiem w Obiboku. Zagaiłem nt spotkania. Czy temat jest aktualny ze strony szanownych forumowiczów? Edzia za mocno nie protestowała więc należy wykorzystać moment słabości ;-). Można by się umówić że każdy przywiezie jakieś "dary stołu" tak, żeby nie stanowić zbyt dużego obciążenia dla Gospodarzy.

 

Piejar a nie mówiłam, że Nasi tak ostro budują, że spotkanie im nie w głowie.

Mimo to dalej podtrzymuję zaproszenie, ba nawet bardzo mi zależy na tym spotkaniu - tylko nie wiem czy mam Wam napisać dlaczego?

 

U mnie dalej rządzi elektryk - znaczy sie finiszuje.

 

Kurcze fajnie było tym pilotem zaświecać i gasić, jak się już nauczyłam który guziczek do czego to .....teraz od nowa muszę który wyłącznik jest do czego :evil:

 

Pogoda mnie denerwuje, bo już trzeci dzień na urlopie roboczym / mieli my malować dom a tu co chwilę pada i z malowania nici :cry:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko nie wiem czy mam Wam napisać dlaczego? ...

Nie pisz... wiemy że trzeba będzie posprzątać po elektryku :wink:

Cofnąłem się "wewwątku" żeby znaleźć datę spotkania i cóż znajduję :

Więc albo 21-22 lipca, albo 28-29 lipca.

No to kiedy? Proponuję, żeby decyzję podjęła EDZIA jako gospodarz. Reszta grzecznie się podporządkuje (oby).

Byliście na otwarciu Praktikera? Ja byłem 7:30 - parking full nabity, zero wolnych wózków, wszędzie tłumy. Przeleciałem między półkami i pojechałem do OBI :D :D :D. Po południu przejeżdżałem obok MM+Tesco i widziałem jak ludzie wyjeżdzają na Żorską (?) przez trawnik, bo normalnie się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, czas zamówić kocioł...już napisałam prośbę o poradę do Sebusia (ale jest na wakacjach, więc nie wiem czy maila odbierze), napisałam wątek na ogólnym...nikt nic nie pisze (pora obiadowa :roll: )...no i piszę do Was.

 

Mam do wyboru :

kocioł Zębiec 20kw na ekogroszek z dodatkowym rusztem za ok.6500 ,

lub

Kocioł z podajnikiem TERMO-TECH ze Stąporkowa typ EKO-TECH 22kW za ok.6500

oba są dostępne na stronce http://www.kotly.com z tym, że ja mam możliwość Zębca dostać za 6500 (a tu jest cena prawie 7000).

 

I mam mętlik- o jednych i drugich słyszałam wiele dobrego i złego.

 

Ma ktoś doświadczenia na ten temat?

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tylko nie wiem czy mam Wam napisać dlaczego? ...

Nie pisz... wiemy że trzeba będzie posprzątać po elektryku :wink:

Cofnąłem się "wewwątku" żeby znaleźć datę spotkania i cóż znajduję :

Więc albo 21-22 lipca, albo 28-29 lipca.

No to kiedy? Proponuję, żeby decyzję podjęła EDZIA jako gospodarz. Reszta grzecznie się podporządkuje (oby).

Byliście na otwarciu Praktikera? Ja byłem 7:30 - parking full nabity, zero wolnych wózków, wszędzie tłumy. Przeleciałem między półkami i pojechałem do OBI :D :D :D. Po południu przejeżdżałem obok MM+Tesco i widziałem jak ludzie wyjeżdzają na Żorską (?) przez trawnik, bo normalnie się nie dało.

 

Widzę Piejar tylko my jesteśmy zainteresowani spotkaniem.

Jak ja nie lubię podejmować takich decyzji :( .

Ze względu na pogodę mamy poślizg w malowaniu domu/tzn. jeszcze nie zaczęliśmy/ i gdyby spotkanie zrobić w sobotę to bardziej pasuje mi drugi termin.

Zastanawiam się jednak nad niedzielą, bo ostro budujący Rybniczanie na pewno odpoczywają .... i tu już mi obojętnie.

Niedziela to trochę niefortunny dzień zważywszy na Sebo i Froszkę...ale można zacząć już z rana :D

 

Spokojnie po elektryku akurat u nas nie ma sprzątania, żadnego kucia, kable zostały wyprowadzone przed położeniem podłogi.

 

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeedzia, no jak to...przeca ja też jezdem zainteresowana :D ...a co do terminu to sama nie wiem...obawiam się, że będę musiała sama swoim rzęchem przyjechać :o ...a z dzieciakiem mój małż zostanie (dziadki się lenią na mazurach), czyli smoczyca będzie świętować na zlocie bezalkoholowo :D ...a z terminem...hm....wszystko tylko nie niedziela 29 lipca...wtedy na 100% nie będę mogła przyjechać :( .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Ze względu na pogodę mamy poślizg w malowaniu domu/tzn. jeszcze nie zaczęliśmy/ i gdyby spotkanie zrobić w sobotę to bardziej pasuje mi drugi termin.

Zastanawiam się jednak nad niedzielą, bo ostro budujący Rybniczanie na pewno odpoczywają .... i tu już mi obojętnie.

Niedziela to trochę niefortunny dzień zważywszy na Sebo i Froszkę...ale można zacząć już z rana :D ...

Niedziela nawet lepsza bo w sobotę wypada popracować. Co do składu mojej delegacji to bez zmian od 1 do 4 osób ;-). Na 100% dam znać jakieś 2 dni przed spotkaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kto późno przychodzi sam sobie szkodzi :-?

Szkoda, że nie zabraliśmy się zabudowę tak jak wszyscy-wcześniej. Moglibyśmy się trochę wtopićw Wasz swojski klimat. A tak to nawet o spotkaniu niema co marzyć. :cry: Ale parę zacnych osób zdążyliśmy poznać (dobre i tyle )

 

Graszka no co Ty?

Spotkanie jest dla wszystkich i jest to okazja żeby się spotkać w realu i sobie o budowaniu i nie tylko porozmawiać :D

Zapraszamy :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche was tutaj podgladam :oops: , wybaczcie :roll:

edziunia , fajnie , ze bierzesz mnie pod uwage ... :o :roll:

 

hmm....23-ego musimy byc juz w pracy , a sama wiesz , ze mamy pare km

bede jednak z wami duchem

bawcie sie swietnie !!! :D

 

Wiem Froszka :D

Bedzie to pierwsze, ale może nie ostatnie , więc pewnie następnym razem się uda :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeedzia, no jak to...przeca ja też jezdem zainteresowana :D ...a co do terminu to sama nie wiem...obawiam się, że będę musiała sama swoim rzęchem przyjechać :o ...a z dzieciakiem mój małż zostanie (dziadki się lenią na mazurach), czyli smoczyca będzie świętować na zlocie bezalkoholowo :D ...a z terminem...hm....wszystko tylko nie niedziela 29 lipca...wtedy na 100% nie będę mogła przyjechać :( .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

 

Daggulka w jakim wieku Twoje dziecię?

Bierz męża i dziecko trocha świeżym luftem na wsi podycho :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piejar zobowiązał mnie do wybrania terminu spotkania to co powiecie na niedzielę 22 lipca?

 

Lista gości:

1. Piejar + 3

2. Daggulka - narazie sama,

3.Akwarysta 2+1+2

 

Proszę chętnych o dopisywanie się, zaproszeni są wszyscy bez względu na stopień zaawansowania budowy,/ Graszka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze możesz :D

Spotkanie jest na prawdziwej wsi, czyli na mojej łące gdzieś miedzy Rybnikiem a Raciborzem.

Szczegółowy dojazd prześlę na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia...no , jeśli tak to ok....zabieram rodzinę smoków i przybedziemy. Napisz co trza zabrać ze sobą (jakieś jedzonko, trunki). Chociaz ja już z góry mówię, że zrobię moją ulubioną sałatkę z tuńczyka i ananasa i będe maltretowac przybyłych coby jedli :lol: .

 

Pozdrawiam serdecznie, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...