Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Miałem nadzieję że EDZIA coś rzuci w prywatnych mailach.

U mnie niedziela wygląda tak, że rano planuję latanie modelem w Gotartowicach (kupiliśmy sobie z młodym motoszybowiec 8) ), potem obiadek i 2 godziny nabożeństwa w świątyni F1. Od 16 godzina w świątyni tej co trzeba i po 17 byłbym wolny (Selimm nie licz an nic ;-)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Piejar dopiero z wyrka wstał :lol:

Tjaaa.. i chodzi w koszuli Selimm-a

 

:lol:

Piejarku moja wyobraźnia mimo tego upału zadziałała błyskawicznie, ale zeby to zobaczyć oj dałabym wiele :lol:

na razie to muszę wytrzeć monitor bo splułam go totalnie :lol:

 

ja wzorowy obywatel i katolik z rańca idę do Świątyni, a raczej koło :oops:

ale moje dziecię wymyśla takie cuda, że ho ho ho, czasami mam wrażenie że włącza mu sie guziczek: "broić ile wlezie i rodziców doprowadzić do obłędu" :-?

stawiam na godzine 15 lub 16, a co na to reszta?

Edziu a może masz plany na późne popołudnie i powinniśmy sie ulotnić o którejś tam :roll:

bo wiesz, jak nam się baaaardzo spodoba to ja nie wiem jak Ty nas wykurzysz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a Piejar dopiero z wyrka wstał :lol:

Tjaaa.. i chodzi w koszuli Selimm-a

 

:lol:

Piejarku moja wyobraźnia mimo tego upału zadziałała błyskawicznie, ale zeby to zobaczyć oj dałabym wiele :lol:

na razie to muszę wytrzeć monitor bo splułam go totalnie :lol:

 

ja wzorowy obywatel i katolik z rańca idę do Świątyni, a raczej koło :oops:

ale moje dziecię wymyśla takie cuda, że ho ho ho, czasami mam wrażenie że włącza mu sie guziczek: "broić ile wlezie i rodziców doprowadzić do obłędu" :-?

stawiam na godzine 15 lub 16, a co na to reszta?

Edziu a może masz plany na późne popołudnie i powinniśmy sie ulotnić o którejś tam :roll:

bo wiesz, jak nam się baaaardzo spodoba to ja nie wiem jak Ty nas wykurzysz :wink:

 

Oprócz gości z Grupy Rybnik nie mam innych planów na tę niedzielę.

Z kościołem u mnie różnie, albo w sobotę wieczorkiem, albo w niedzielę rano / 10.30 :oops: /. Stawiam na godzinę 15 tą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgiel na grilla jest :D

Możemy od razu odpalić, ale obawiam się , ze mój mąż nie wytrzyma i przed konsumpcją nie uraczy Was wykładem na temat swojej ostatniej zabawki :wink: , czyli studni do podlewania ogrodu. :wink: .

Ja osobiście już tego nie mogę słuchać, dlatego tak zależało mi na tym spotkaniu, żeby mógł się raz do woli wygadać :wink: :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Węgiel na grilla jest :D

Możemy od razu odpalić, ale obawiam się , ze mój mąż nie wytrzyma i przed konsumpcją nie uraczy Was wykładem na temat swojej ostatniej zabawki :wink: , czyli studni do podlewania ogrodu. :wink: .

Ja osobiście już tego nie mogę słuchać, dlatego tak zależało mi na tym spotkaniu, żeby mógł się raz do woli wygadać :wink: :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

 

to ja w takim razie rzucam mojego małza na pożarcie :lol:

tzn on sie sam rzuci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja w takim razie rzucam mojego małza na pożarcie :lol:

tzn on sie sam rzuci :D

Fajnie fajnie. To idźcie sobie oglądać studnię a ja się rzucę na żarcie.

Jak mnie leń opuści to pójdziemy do kościoła rano i będziemy mogli być po 16 bo widzę, że w tym kierunku to idzie.

no jak przyjedziesz tak jak sie zapowiadasz to i żarcia juz nie będzie

tzn tego co ja przywiozę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to gdzie reszta towarzystwa?

akwarysta

Graszka1970

Sarnaa

i nie wiem kto tam jeszcze :roll:

 

selimm siedzi cicho, chyba się wystraszył Piejara :lol:

 

Myślę, że tu jeszcze zajrzą a poza tym wszystkim podałam nr tel.

 

O 16 to taka tak najpóźniej, żeby się jeszcze trochę nacieszyć spokojem, bo potem komary i inne "gady" się uaktywniają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

klinkierka - zna ktos ceny robocizny ?

3zł od szt. to chyba nie jest normalne :o

 

 

 

Nie! To zupełnie nie jest normalne! Zważywszy, że za zbadanie, postawienie diagnozy i przepisanie recepty dostaje 2 zł z NFZ! :evil:

 

 

No to wychodzi że lekaż musi przebadać ok 80 pacjentów żeby sobie zapłacić postawienie m2 ścianki klinkierowej.

 

Kurde - tak sie zastanawiam, czy nie lepiej dać sobie spokój z pisaniem stron internetowych a zająć się budowlanką ???? (tym bardziej że znam się trochę na tym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w ogóle to gdzie reszta towarzystwa?

akwarysta

Graszka1970

Sarnaa

i nie wiem kto tam jeszcze :roll:

 

 

Akwarysta wyjątkowo została wezwana do pracy :wink: cosik wyciąć, cosik poszyć by nie wypaść z precyzji :wink: Dlatego rano nie było mnie na forum.

 

Będziemy ok. 16- tej. Mam nadzieję, że nie będzie aż tak gorąco............

Dobrze, że jest studnia - bo moje psiaki duuużo piją :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...