Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Prośba moja jest tendencyjna, po raz kolejny proszę o namiary na słowne ekipy. Najlepiej od zaraz :)

Pozdrawiam

Graszka

Strasznie mi przykro Graszka, tym bardziej, że to ja Wam poleciłem tą ekipę.

Ja na początku miałem nieco podobnie bo wystawił mnie pan Piotr Marks (niniejszym go uwieczniam jako nieuczciwego wykonawcę) szczęśliwie potem znalazłem ekipę p. Grzegorza z którym po wzlotach i upadkach jakoś dociągnęliśmy stan surowy do końca. Może po akwarystach to Wy przejmiecie p. Grzegorza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Prośba moja jest tendencyjna, po raz kolejny proszę o namiary na słowne ekipy. Najlepiej od zaraz :)

Pozdrawiam

Graszka

Strasznie mi przykro Graszka, tym bardziej, że to ja Wam poleciłem tą ekipę.

Ja na początku miałem nieco podobnie bo wystawił mnie pan Piotr Marks (niniejszym go uwieczniam jako nieuczciwego wykonawcę) szczęśliwie potem znalazłem ekipę p. Grzegorza z którym po wzlotach i upadkach jakoś dociągnęliśmy stan surowy do końca. Może po akwarystach to Wy przejmiecie p. Grzegorza?

 

Akwaryści nie mają chwilowo neta. A może Ty masz namiar do p. Grzegorz ? Bardzo bylibyśmy wdzięczni za każdą pomocną dloń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wybudowaniu ścian własnymi rencami w końcu musimy skorzystać z usług tzw. fachowców i końcu na własnej skórze musze przetestować ich słowność.

niestety podobnie jak graszka mam problem bo moi cieśle odbierają 1 na 20 telefonów i szczerze to zaczyna mnie to powili wku....

więc będę wdzięczna jak ktoś mi poleci jakiś sprawdzonych gości (moga byc gościówy) od dachu

z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm,

 

Mój projekt to Stanisław-Archipelagu (w emblemacie). Ale zamiast Ytonga mamy Phoroterm 38 i trochę zmian jest w środku.. Więcej informacji to myślę, że albo na priv lub telefonicznie moglibyśmy uzgodnić. Z góry dziękuję za zaintresowanie.

 

jak rozumiem pustak 38 plus ocieplenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm,

 

Mój projekt to Stanisław-Archipelagu (w emblemacie). Ale zamiast Ytonga mamy Phoroterm 38 i trochę zmian jest w środku.. Więcej informacji to myślę, że albo na priv lub telefonicznie moglibyśmy uzgodnić. Z góry dziękuję za zaintresowanie.

 

jak rozumiem pustak 38 plus ocieplenie ?

 

Oczywiście, że ocieplenie :)

Styropian 20- tka - i nie pytajcie mnie dlaczego tyle bo techniczny to jest mój mąż :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wybudowaniu ścian własnymi rencami w końcu musimy skorzystać z usług tzw. fachowców i końcu na własnej skórze musze przetestować ich słowność.

niestety podobnie jak graszka mam problem bo moi cieśle odbierają 1 na 20 telefonów i szczerze to zaczyna mnie to powili wku....

więc będę wdzięczna jak ktoś mi poleci jakiś sprawdzonych gości (moga byc gościówy) od dachu

z góry dziękuję

 

Ewelinka,

widzisz u nas to okazuje się, żę nasi cudni budowlańcy to nam wybudują dom (chyba) ale bez dachu bo w tym roku mają full roboty :-? . Telefonu nie odbiera nam Pan, który ma robić prace ziemne, fundamenty, ściany, itp. Natomiast Pan, który ma robić dach odbiera ale ma dużo pracy. Jest to jedna ekipa a nic nie wiadomo- tak jakby ze sobą nie rozmawiali. Więc nie wiemy co myśleć na ten temat :cry: i czy oby jest jeszcze o czym myśleć :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm,

 

Mój projekt to Stanisław-Archipelagu (w emblemacie). Ale zamiast Ytonga mamy Phoroterm 38 i trochę zmian jest w środku.. Więcej informacji to myślę, że albo na priv lub telefonicznie moglibyśmy uzgodnić. Z góry dziękuję za zaintresowanie.

 

jak rozumiem pustak 38 plus ocieplenie ?

 

Oczywiście, że ocieplenie :)

Styropian 20- tka - i nie pytajcie mnie dlaczego tyle bo techniczny to jest mój mąż :lol:

 

wentylację mechaniczną masz ? (reku)

w/g mnie to do d@py rozwiązanie 8)

wystarczy 10 ,max 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm,

 

Mój projekt to Stanisław-Archipelagu (w emblemacie). Ale zamiast Ytonga mamy Phoroterm 38 i trochę zmian jest w środku.. Więcej informacji to myślę, że albo na priv lub telefonicznie moglibyśmy uzgodnić. Z góry dziękuję za zaintresowanie.

 

jak rozumiem pustak 38 plus ocieplenie ?

 

Oczywiście, że ocieplenie :)

Styropian 20- tka - i nie pytajcie mnie dlaczego tyle bo techniczny to jest mój mąż :lol:

 

wentylację mechaniczną masz ? (reku)

w/g mnie to do d@py rozwiązanie 8)

wystarczy 10 ,max 15

 

Rekupurator też mamy i GWC też :lol: ( w planach). I póki co to nie będziemy ocieplać, przezimujemy i zobaczymy jak jest, bo tak jak mówisz to może 10- tka nam wystarczy.

Ale to wszystko jak oczywiście zaczniemy budować bo teraz to możemy sobie tylko pogadać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z selimm-em, ok 50% ciepła ucieka przez wentylację a jedynie ok 15% przez ściany - te wartości są wyliczone dla mojego projektu, a ja mam jeno 10 cm styro. Na te 50% to właśnie jest rekuperator. Dajcie sobie 12-15 na ścianę a kasę zaoszczędzoną na zbędnym styro - na rekuperator (albo na kolejną imprezę grupy rybnickiej :D :D :D ). Przepraszam za dobre rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wybudowaniu ścian własnymi rencami w końcu musimy skorzystać z usług tzw. fachowców i końcu na własnej skórze musze przetestować ich słowność.

niestety podobnie jak graszka mam problem bo moi cieśle odbierają 1 na 20 telefonów i szczerze to zaczyna mnie to powili wku....

więc będę wdzięczna jak ktoś mi poleci jakiś sprawdzonych gości (moga byc gościówy) od dachu

z góry dziękuję

 

Ewelinka,

widzisz u nas to okazuje się, żę nasi cudni budowlańcy to nam wybudują dom (chyba) ale bez dachu bo w tym roku mają full roboty :-? . Telefonu nie odbiera nam Pan, który ma robić prace ziemne, fundamenty, ściany, itp. Natomiast Pan, który ma robić dach odbiera ale ma dużo pracy. Jest to jedna ekipa a nic nie wiadomo- tak jakby ze sobą nie rozmawiali. Więc nie wiemy co myśleć na ten temat :cry: i czy oby jest jeszcze o czym myśleć :cry:

 

nie pozostaje nic innego jak kląć w duchu bo na głos strach - jeszcze do Irlandii się zwiną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka, a gdzie mieliby teraz lepiej jak nie w Polsce. A każdy tylko Ci łaskę robi. Szkoda, że my pracownicy różnych specjalności tak nie chcemy ( lub nie możemy) klientów w butelkę ładować.

Przy obecnym wzroście cen na usługi budowlane w Polsce ich wynagrodzenia myślę, że dużo nie odbiegają od tamtejszych :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o Irlandię, to wiem coś na ten temat. U nas w firmie swego czasu około 15 osób wyjechało do Irlandii. 2/3 z nich wróciło ( częśc wróciła z powrotem do firmy- oczywiście szef nie wszystkim dał zielone światło) bo nie wygląda to tak pięknie jak to wszyscy mówią. A wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wybudowaniu ścian własnymi rencami w końcu musimy skorzystać z usług tzw. fachowców i końcu na własnej skórze musze przetestować ich słowność.

niestety podobnie jak graszka mam problem bo moi cieśle odbierają 1 na 20 telefonów i szczerze to zaczyna mnie to powili wku....

więc będę wdzięczna jak ktoś mi poleci jakiś sprawdzonych gości (moga byc gościówy) od dachu

z góry dziękuję

 

Witam

 

Z czystym sumieniem mogę Ci polecić ekipę, która robiła u mnie, ale nie wiem jak stoją z czasem. Zadzwonić idzie. Z tego, co wiem nie są drodzy u mnie wzięli za dach kopertowy 320 m2 z więźbą rynnami i oknami dachowymi tylko, 8 000 ale to było 4 lata temu. tel. Zdzicho 604435398 nazwisko na pw. lub mój tel 697140660

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...