Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Eeeedzia, ja wiedziałam że tak będzie..... nawet nie miałaś co się martwić....taka zdolna dziewczyna że od razu było wiadomo że pójdzie jak z płatka....pozdrów dziewczyny :D ...Kasia jeszcze do dziś wspomina i pyta kiedy znowu pojedziemy :lol: .

A co do spotkania.... hm.... nie wiem kiedy u Ciebie, Edziu....ale ja juz zawczasu zapowiadam że u mnie w przyszłe lato i niech spróbuje ktoś nie przyjechać :roll: ....

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Froszka tylko niestety nie do tych do których chciała najbardziej.

Ty wiesz, że ona totalnie poszła po bandzie w pierwszej rekrutacji złożyła papiery tylko na UW i UJ :evil:

 

Na UW się nie dostała zabrakło jej 3 punktów. Na UJ na starcjonarnych jest na 33 miejscu listy rezerwowej za to na wieczorowych na UJ jest na I miejscu :D .Ale sobie UJ odpuściła, jak nie chcieli jej na dziennych to ich olewa z wieczorowymi / i całe szczeście bo 25tyś zł w kieszeni nam zostało/

Postanowiła się odchamić i wybrała Edukację Artystyczną w Raciborzu :D . Kiedyś marzyła o projektowaniu mebli dla Ikei :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeedzia, ja wiedziałam że tak będzie..... nawet nie miałaś co się martwić....taka zdolna dziewczyna że od razu było wiadomo że pójdzie jak z płatka....pozdrów dziewczyny :D ...Kasia jeszcze do dziś wspomina i pyta kiedy znowu pojedziemy :lol: .

A co do spotkania.... hm.... nie wiem kiedy u Ciebie, Edziu....ale ja juz zawczasu zapowiadam że u mnie w przyszłe lato i niech spróbuje ktoś nie przyjechać :roll: ....

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Może być na pożegnanie wakacji :D , pod koniec sierpnia.

Teraz dziewczyny są na wakacjach, wracają 11 sierpnia i wyjeżdżamy razem na 2 tygodnie.

No to wypada na 26.08 się umówić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froszka tylko niestety nie do tych do których chciała najbardziej.

Ty wiesz, że ona totalnie poszła po bandzie w pierwszej rekrutacji złożyła papiery tylko na UW i UJ :evil:

 

Na UW się nie dostała zabrakło jej 3 punktów. Na UJ na starcjonarnych jest na 33 miejscu listy rezerwowej za to na wieczorowych na UJ jest na I miejscu :D .Ale sobie UJ odpuściła, jak nie chcieli jej na dziennych to ich olewa z wieczorowymi / i całe szczeście bo 25tyś zł w kieszeni nam zostało/

Postanowiła się odchamić i wybrała Edukację Artystyczną w Raciborzu :D . Kiedyś marzyła o projektowaniu mebli dla Ikei :wink:

 

heh zycie uczy pokory

.......marzenia sie spelniaja :D :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia......super by było :D .....tylko czy to nie przegięcie z naszej strony :roll: .... kłopot.... i w ogóle....

alllle ...może wreszcie by nas zaszczycili swoja obecnością również Ci co im nie pasowało 22.07 :wink: ....wszyscy wiedza kto sie wywinął :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froschka....mój T. się zastanawiał czy to zdjęcie to było robione u nas czy u was? widziałm po nim , że chętnie by skorzystał z uroków :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

:o :oops:

u nas 8)

w Nysie

 

ucaluj urokliwego :D

 

dlaczego ucałuj....kuźwa, przeca byłam grzeczna :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Froschka....mój T. się zastanawiał czy to zdjęcie to było robione u nas czy u was? widziałm po nim , że chętnie by skorzystał z uroków :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

:o :oops:

u nas 8)

w Nysie

 

ucaluj urokliwego :D

 

dlaczego ucałuj....kuźwa, przeca byłam grzeczna :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

dobra ....

nie to nieeee

przy najblizszej okazji sama go ucaluje :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, zrywam się z roboty...czas do domciu :D ....zjeść obiadek....zajechać na budowe zebrać od majstra faktury do płacienia :lol: .... a potem na 17.45 do kina :D

 

pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanej reszty dnia....smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no !

pare godzinek mnie nie było a Wy już na 47-ej rozrabiacie :D ?

 

Ktoś mówił o księgowych?

no to się melduję :lol:

ale ja z tych miękkich księgowych, jak petent jest to ja milusia jestem, a jak wyjdzie to sypia się %^&*()_ :evil: :wink:

a w domu na mężu sie wyżywam 8)

 

Spotkanie? :D

ehhhhhhh Zuzia ze szczęscia będzie skakać :lol:

po spotkaniu u Edzi Zuzia nie może się doczekać przeprowadzki :lol:

 

Edzia to my Małgosię będziem zabierać z Raciborza do domciu, niech no tylko stoi z kciukiem w górę na trasie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff ale zwariowany dzień....

rano jeszcze sie wkurzałam na cały świat cieśli a teraz mi już jacyś na budowie siedzą i dłubią przy więźbie ... poszło pocztą pantoflowa w świat (rodzina, znajomi) i się znaleźli chętni do zarobienia.

grzegorz28 - dzięki za info - może ktoś inny skorzysta

 

na next spotkanie się piszę baaardzo chęctni tylko błagam nie pod koniec sierpnia bo będę się wtedy wylegiwać 4 literami do słońca - a moim jedynym problemem będzie wtedy - opalać jeszcze plecy czy już brzuch :)

 

kurde co tu tyle księgowych??

ni ma nikogo od logistyki/obsługi klienta? nikt sie nie musi użerać z klientami/kierowcami itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff ale zwariowany dzień....

rano jeszcze sie wkurzałam na cały świat cieśli a teraz mi już jacyś na budowie siedzą i dłubią przy więźbie ... poszło pocztą pantoflowa w świat (rodzina, znajomi) i się znaleźli chętni do zarobienia.

grzegorz28 - dzięki za info - może ktoś inny skorzysta

 

Ewelinka ja sobie już zapisałam namiar, może akurat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edzia - lepiej sie nie bede pokazywaoł przed zejściem 3 skór bom syn młynarza był :). Edzia w razie zmiany miejsca zamieszkania chodzi mi po głowie chalupa z bali... jak cos to cie odwiydza..:)

 

sebo8877

 

Sebo, nie ma sprawy- zapraszam serdecznie.

Hmmm, Graszka zostwiła u nas garnek i zabawki Kuby, Sebo chce dom zobaczyć i opalenizną się pochwalić :wink: - to może drugie spotkanie u mnie co?

Dziewczyny stwierdziły , że takich gości to możemy zapraszać :D

A to jeszcze się pochwalę, ze moje starsze dziecię dostało się na studia i to aż do dwóch uczelni :D

 

EDZIU

pogratuluj swojej córuni. My ją ściskamy mocno. Dzielna dziewczyna. Muszę Mateuszowi powiedzieć. Bardzo polubił Wasze córeczki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff ale zwariowany dzień....

rano jeszcze sie wkurzałam na cały świat cieśli a teraz mi już jacyś na budowie siedzą i dłubią przy więźbie ... poszło pocztą pantoflowa w świat (rodzina, znajomi) i się znaleźli chętni do zarobienia.

grzegorz28 - dzięki za info - może ktoś inny skorzysta

 

Ewelinka ja sobie już zapisałam namiar, może akurat :)

 

jakby co mam jeszcze inne telefony - więc gdybyś miała problem daj znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff ale zwariowany dzień....

rano jeszcze sie wkurzałam na cały świat cieśli a teraz mi już jacyś na budowie siedzą i dłubią przy więźbie ... poszło pocztą pantoflowa w świat (rodzina, znajomi) i się znaleźli chętni do zarobienia.

grzegorz28 - dzięki za info - może ktoś inny skorzysta

 

Ewelinka ja sobie już zapisałam namiar, może akurat :)

 

jakby co mam jeszcze inne telefony - więc gdybyś miała problem daj znać

Dziękuję Dobra Kobieto.

Zawsze i wszędzie mówię, że dobrzy ludzie na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...