Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sebus Ty sie nie gniewaj , wątek spadał wiec ......

:lol:

 

za taką kase byś tu Władzia nie kupił :x i jeszcze z taką ziemią

 

 

ps. czekamy na lwi pazur :wink:

 

Selimmku alez ja się wcale nie gniewam - widać przeca wszędzie winki :wink:

 

A z drugij strony to jak juz to Hanys Hanysowi w pysk dac może za cos takigo :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasia d ! odezwij sie jak tylko zobaczysz ta wiadomosc . pilnie potrzebuje desek bo jutro szaluja schody. jezli nie bede mial z toba kontaktu bede musial zrobic zakupy w tartaku. PILNE!! telefon podalem w prywatnej wiadomosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edzia dzieki za wsparcie :wink:

 

 

Sebo bardzo lubię takie domu, po sasiedzku stoi podobny dom mojej babci / tylko trochę starszy/, spędziłam w nim prawie całe dzieciństwo, choć mieliśmy własny nowy.

Miałam wielką ochotę wyremontować go zamiast budować nowy, ale sprawy własnościowe nie były tak do końca załatwione a działkę już miałam więc zrezygnowałam. Przyznaję się, że jeszcze teraz lubię sobie pobuszować po strychu babcinego domu.

 

Wątek o Rybniku ... niczego sobie.Rozwija się.

Mam nadzięję, że przełoży się to na cenę mieszkań :lol: :lol: :lol:

W przyszłym roku chcemy sprzedać...

 

Narazie Żory przodują w cenach mieszkań , ale i u nas też zaczyna sie coś ruszać w tym temacie... pożyjemy zobaczymy :wink:

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszał ktoś z Was o gotowych stopniach (stopnicach) żelbetowych?

Nie wiecie czy i gdzie to można kupić?

Dechy+pręty zbrojeniowe+beton to są najlepsze gotowe stopnie żelbetowe. Naprawdę liczysz na to że gdzieś to kupisz i będzie Ci to odpowiadało ? Schody to ważna rzecz, którą można łatwo schrzanić (np jeżeli nie uwzględnisz grubości warstw wykończenia posadzki). Najlepiej znajdź jakiegoś miśka który Ci to zrobi. Jedyne schody które widziałem "gotowe" to schody lekkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A o kamieniu szukałaś coś.

 

Sebo8877

 

Kamień - dzielnica najbardziej odizolowana od układu osadniczego miasta, na zasadzie „półwyspu” wchodzi w obszar Gminy i Miasta Czerwionka - Leszczyny.

Nazwa miejscowości nawiązuje do jej kamieniarskich tradycji. Prawdopodobnie znajdowały się tutaj złoża piaskowca, z którego mieszkańcy wyrabiali różne przedmioty (np. żarna do mielenia zboża), oraz używali go do budowy domów...... :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszał ktoś z Was o gotowych stopniach (stopnicach) żelbetowych?

Nie wiecie czy i gdzie to można kupić?

Spróbuj tam http://www.fabet.pl/

 

Ooo to może być to!! Dzięki za info IRON.

Ja wiem że najlepsze są schody żelbetowe wylane ale wiecie mój tato sam buduje chałupkę z mężem i chce sobie maxymalnie uprościć robotę stąd te stopnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...