Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witajcie kochani,ja po dłuższej przeriw z powodów niezależnych odemnie.

Mam do Was ogromną pilną prośbę.

Ile kosztuje podłączenie(założenie)skrzynki prowizorki.Bo dzis nasz elektryk powiedział,że chce 700 zł.

Mi się to wydaje kapkę za dużo,ale nie znam się na tym więc wolę Was zapytać.Macie w ogóle jakieś namiary na "niedorgiego"elektrykarza z uprawnieniami? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Sarenko..... nas zgrzytnął 500 zeta w marcu. Tyle, że miałby do Ciebie jakieś 45km więc pewnie by nie pojechał albo doliczył za paliwo :roll: .

 

Ale jesli chcesz z nim pogadac to prześle Ci namiary na priv.

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka...kurrrcze ...chociaż bardzo bym chciała to nie pomogę Ci....mi to zrobili moi górale....nawet sama nie wiem skąd wzięli materiał :roll: ...chyba coś mi umknęło....

pozdrawiam, smoczyca

Bednarka trochę kosztuje, więc nie liczyłbym na to, że ktoś ją za friko dał i zakopał. Moją kupowałem w hurtowni Eltomont (przy elektrowni). Powinni to mieć na 100% 32 739 1868

Dziś przyszło mi płacić za kafelkowanie. Dwie łazienki plus schody plus cały (prawie) parter. Masakra. Załamka.

 

Dziękuję bardzo Piejar za namiary :) .

Mąż właśnie tam załatwiał.

 

O Jezu, ale się u nas dzieje......a kasa jak leci.....uuuuuuuuu.........trzeba zacząć grać w totka bo nieługo to i kredytu braknie :wink:

Jutro wyjeżdzam nad morze z chłopakami, a mąż zostaje i będzie pilnował budowy...... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzywom że chodzi ci o uziymyni chałupy

 

Bednarka Cynkowno - tu widać jak to wyglado.

 

http://www.cynkmal.pl/bed_oc.html

 

Musisz to zakopać sporo w ziymia (abo wbic)

 

Jak bednarka do murowanio (np ściana działowo na 6cm) to jest to bednarka stalowo - co 4-to warstwa cegły są przekładane paskiem blachy (robi sie to po to by ta 6-tka miała sztywność)

 

sebo8877

 

Sebo, skorzystałam z Twojego info dla Daggulki i dowiedziałam się dzięki temu, co to ta bednarka :wink:

 

Boże, oszaleję zanim się wybudujemy, a gdzie do końca......

Gratuluacje i podziw dla wszystkich inwestorów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Selimm....kiedy parapetówę zrobisz dla swoich najlepszych na świecie koleżanek i kolegów forumowych z wątku Rybnickiego??? :D :D :D może wreszcie dziewczyny zaspokoją swoją ciekawość co do wyglądu ŻĄDŁA FORUM :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w przyszłym tygodniu sie przeprowadzam !

o miesiać- za wczesnie mieszkanie sprzedałem ...

 

Jak mnie dzisiaj wkurw. w sklepie dla idiotów

z takimi gnojami sie dawno nie spotkałem

 

Prondowy , czymś załamany -ceną czy wykonaniem ?

CENĄ. Wykonanie OK 8).

Pociesz się, ja też o miesiąc za wcześnie sprzedałem mieszkanie :D :D :D :D

Zawsze byłoby o miesiąc za wcześnie.

A u mnie: dziś koniec kafelkowania kuchni, zaczynam oklejanie kominka kamieniem elewacyjnym. W przyszły czwartek montaż kuchni. Wcześniej musimy pomalować cały "otwarty" parter. Z kaflami w domu mam już właściwie koniec. Zostały drobiazgi w piwnicy i garaż. No i schody. No i balkon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki....ale Wam zazdroszczę.... my dopiero zaczynamy wykańczać .... a jak se pomyśle o tym syfie, kafelkach, malowaniach ,dłubaninach... które notabene też chcemy sami robić z pomocą wujka fachowca....to aż mnie ściska....w żołądku :roll: .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Może kawka i cóś do kawki przed wyjazdem ? :wink:

Daggulka - bez czekolady - specjalnie dla Ciebie :)

 

http://images12.fotosik.pl/33/0f192e78c2653572.gif

Graszka mom jakiś dziwne nieodparte wrażyni ze do tej kawy to Ty i podałaś ser pleśniowy z trudskakami :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Może kawka i cóś do kawki przed wyjazdem ? :wink:

Daggulka - bez czekolady - specjalnie dla Ciebie :)

 

http://images12.fotosik.pl/33/0f192e78c2653572.gif

Graszka mom jakiś dziwne nieodparte wrażyni ze do tej kawy to Ty i podałaś ser pleśniowy z trudskakami :wink:

 

Sebo8877

 

 

a kaj tam

 

dyć to je syrnik z kiwi i malinami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...