Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

a do czego te schody maja byc.

 

Schody liczy się (coby wygodne były) ze wzoru 2h+s=62-65

gdzie h - to wysokość narzuconą przez prawo budowlane (w bud. jednorodzinnych najczęsciej to 17,5 cm)a posuniecie - czyli głebokość stopnia wyliczysz ze wzoru

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podstawowe moje schody - z parteru na piętro :)

Mogę zrobić 17 stopni po 17.5 cm h, albo 16 po 18.5 cm... Długość trepa jakieś 27 cm będzie. Ten ostatni schodek mi trochę wadzi, więc go chciałam zlikwidować, ale chyba jednak skłaniamy się ku wersji pierwszej...

Łomatko, co to się człowiek namysli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać....i za 2 godzinki zmykam do lekarza, a potem nadziałkę udzielać się przy robieniu kanalizy zewnętrznej....kuźwa...po kolana w błotku torfowo-iłowym :roll: ...chyba że się mój małż zlituje i da mi jakąś light pracę :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam się przywitać....i za 2 godzinki zmykam do lekarza, a potem nadziałkę udzielać się przy robieniu kanalizy zewnętrznej....kuźwa...po kolana w błotku torfowo-iłowym :roll: ...chyba że się mój małż zlituje i da mi jakąś light pracę :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

no hej!

to co? gumiaczki przygotowane?

a może małż by tak ponosił na rękach :lol:

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie gdzie w Rybniku jest duzy wybór sprzetu AGD,zlewozmywaki i inne takie?

Pozdr

 

RTV-EUR0-AGD lepiej omijaj z daleka ....

 

zmywarkę to mi tydzień załatwiali

potrafili nawet dzwonić ,ze jest do odbioru ...

po czym- na miejscu się okazuje, ze jej jednak nie ma !

i tak dwa razy ....

w końcu odebrałem ją w Raciborzu

 

z tej radości kupiłem nawet czajnik u nich

 

niestety jak to w życiu bywa ,radość trwa krótko

- u mnie jakieś 10 minut , do momentu obejrzenia ceny

w markecie (195zł EURO - 141zł Auchan)

 

 

zlewozmywak (Teka) kupiłem w Praktikerze

nawet profesjonalnie mi dziurkę przewiercili :lol:

 

http://www.electrohome.pl/go/_info/?user_id=66320%20K-FN&partner_id=&code=b5fd12fd77e2b6142d2e8de9565fc2d3

tu kupiłem płytę ceramiczną

 

http://www.feni.pl/441,2_plus_0,5110,Okap__TEKA_DM60

 

tutaj okap

 

itd...

 

dziś mam nadzieje odebrać lodówkę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie...potrzebuję zasobnik do wody 300L z jedną wężownicą...kuźwa...obdzwoniłam wszedzie, ale niestety niet- a jak jest to na zamówienie (czeka sie miesiąc) a ceny nie znają :evil: ....

dacie jakieś namiary? Ile to cudo może kosztować?

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzu...jestem na etapie wybierania grzejników.... co firma to inna moc....trza wyliczać, oprócz tego trza jeszcze dokupić osprzęt.... zwariuję i zbankrutuję

 

chyba nie będę miała kasy coby zakładać PURMO albo DELONGHI...zastanawiam się nad niemieckimi ECA...mam wycenę za 10 grzejników róznej wielkości + 2 drabinki łazienkowe - wszystko z osprzętem 3230zeta ...gwarancja na 10 lat :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po urlopie :)

 

Wypoczęta, usmiechnięta, nabrałam sił na kolejny rok ( :wink: )

optymistyczna byłam przez chwilę, bo cóś mi się zdawało, że u nas idzie jak burza, a po przeczytaniu niektórych dzienników to raczej idzie jak krew z nosa.....:)

 

Ale reasumując........ Dzień Dobry w ten piękny wrześniowy pierwszy dzień szkoły :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezzzu...jestem na etapie wybierania grzejników.... co firma to inna moc....trza wyliczać, oprócz tego trza jeszcze dokupić osprzęt.... zwariuję i zbankrutuję

 

chyba nie będę miała kasy coby zakładać PURMO albo DELONGHI...zastanawiam się nad niemieckimi ECA...mam wycenę za 10 grzejników róznej wielkości + 2 drabinki łazienkowe - wszystko z osprzętem 3230zeta ...gwarancja na 10 lat :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Daggulka, idziesz jak przecinak, że tak powiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie gdzie w Rybniku jest duzy wybór sprzetu AGD,zlewozmywaki i inne takie?

Pozdr

Prawie cały sprzęt kupiłem w firmie Mix Media w Rydułtowach (ul Ofiar terroru (nazwa zawsze aktualna)). Jak szukałem cen na Ceneo to parę razy wyskoczyła mi ta firma i ku mojemu zdumieniu okazało się, że jest o rzut beretem. Adres w necie http://www.mixmedia.pl. Np zmywarka, która kosztuje w Media Markt 2499 u nich jest do kupienia za 1669 (taką właśnie kupiłem). Sprzęt był do odbioru po dwóch dniach, transport w ich gestii. Z cen nic nie udało sie urwać bo sprzedawca twierdził, że juz nie ma z czego. Może Wam się uda ;-)?. W sklepie dla idiotów kupiłem jedynie okap i oczywiście okazało się, że był przez kogoś już wcześniej kupiony i zwrócony. MM traktuję jako wystawkę do pooglądania sprzętu; kupuję gdzie indziej.

U mnie duże postępy :D . Kuchnia już stoi (fotki w wolnej chwili). Salon, kuchnia i jadalnia są już pomalowane. Na piętrze zrobiliśmy już jeden pokój na gotowo z panelami (oprócz listw przypodłogowych). Zacząłem też sezon grzewczy bo wieczorami robi się chłodno. Dziś być może "uzbroję" tez pierwszą łazienkę - chyba uda się dokończyć sufit (tynk strukturalny; motyw - rozpacz piejara) i w końcu będę mógł zamontować całe łazienkowe AGD ;-)

Nabywca mieszkania naciska też na udostępnienie części pokoi więc jutro będziemy musieli wywieżć trochę mebli.

Nie sprzedawajcie mieszkania o miesiąc za wcześnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...