Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

daggulka - u mnie na ścianach De Longhi. Były w cenie Purmo ale kupowałem, kiedy dostawało się rabaty po 30-35% jak jest teraz to nie wiem. Niestety większość grzejników stalowych ma napisane że są do pracy w układach zamkniętych (kwestia korozji) więc nie wiem jak będzie wyglądała ta 10 letnia gwarancja. U mnie póki co nic się nie dzieje - zero przecieków lub śladów korozji na powiechni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Graszka...pogoda barowa więc raczej na piwko :wink: ...żartowałam :D

 

Piejar.... własnie mój instalator mnie namawia na DELONGHI ...ceny z kosmosu...jak PURMO.

A ja się zastanawiam na grzejnikami aluminiowymi- instalację będe miała w pex'ie (tylko rury przy piecu będa w miedzi), więc aluminiowe też mogłyby być.... są praktyczniejsze według mnie i mają takie blaszki które powodują nawiew na pokój a nie do góry :roll: . No i ogólnie mi się bardziej podobają. Extra firmowych nie potrzebuję, żeberko aluminiowe mozna kupic już za 30zeta , więc w zasadzie wychodzą taniej niż panelowe firmowe. Jedyny minus jest taki, że aluminiowe grzejniki maja podłączenie tylko z boku....nie możliwości podłaczenia z dołu, a co za tym idzie z boku będzie widać kawałek rurki....ale nie jest to koniec świata.... przeżyję :wink: .

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, Sebuś ...cześć :D

nie wiem czemu ale nastawiłam się na te aluminiowe.... kurcze...podobają mi się i nic nie poradzę :lol: .... zastanawiam się tylko dlaczego moi instalatorzy usilnie próbują mi je obrzydzić :roll:

panelowe - firmowe są drogie , a niefirmowe to ryzyko :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie gdzie w Rybniku jest duzy wybór sprzetu AGD,zlewozmywaki i inne takie?

Pozdr

Prawie cały sprzęt kupiłem w firmie Mix Media w Rydułtowach (ul Ofiar terroru (nazwa zawsze aktualna)). Jak szukałem cen na Ceneo to parę razy wyskoczyła mi ta firma i ku mojemu zdumieniu okazało się, że jest o rzut beretem. Adres w necie http://www.mixmedia.pl. Np zmywarka, która kosztuje w Media Markt 2499 u nich jest do kupienia za 1669 (taką właśnie kupiłem). Sprzęt był do odbioru po dwóch dniach, transport w ich gestii. Z cen nic nie udało sie urwać bo sprzedawca twierdził, że juz nie ma z czego. Może Wam się uda ;-)?. W sklepie dla idiotów kupiłem jedynie okap i oczywiście okazało się, że był przez kogoś już wcześniej kupiony i zwrócony. MM traktuję jako wystawkę do pooglądania sprzętu; kupuję gdzie indziej.

U mnie duże postępy :D . Kuchnia już stoi (fotki w wolnej chwili). Salon, kuchnia i jadalnia są już pomalowane. Na piętrze zrobiliśmy już jeden pokój na gotowo z panelami (oprócz listw przypodłogowych). Zacząłem też sezon grzewczy bo wieczorami robi się chłodno. Dziś być może "uzbroję" tez pierwszą łazienkę - chyba uda się dokończyć sufit (tynk strukturalny; motyw - rozpacz piejara) i w końcu będę mógł zamontować całe łazienkowe AGD ;-)

Nabywca mieszkania naciska też na udostępnienie części pokoi więc jutro będziemy musieli wywieżć trochę mebli.

Nie sprzedawajcie mieszkania o miesiąc za wcześnie :wink:

Dzięki piejar

kilka dni przeglądałam ich ofertę, ale jakoś tak się złożyło że zaczęłam sprawdzac piekarnik, okap i uciekłam jak zobaczyłam ceny.

Po Twoim info na temat zmywary popatrzyłam na lodówki i zrobiło mi się goraco jak zobaczyłam cenę upatrzonej lodówki 1455, w megamedia chca za nią 2039 :o

Pozdrawiam

lodówę kupię u nich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Rybniku:).

 

Jestem Rybniczanką z urodzenia, mój mąż to gorol z Podlasia :lol:. Teraz mieszkamy 320 km. od Rybnika - w Żaganiu.

 

Zakupiliśmy jakiś czas temu kawałek ziemi w Zamysłowie. Na razie niestety nie zaczynamy budowy, bo jeszcze tutaj musimy pomieszkać (mąż ma pracę). Ale może kiedyś, w niedalekiej przyszłości...

Dlatego zaglądamy tu na forum, sporo cennych rad można wyczytać i wiele się dowiedzieć, bo jak na razie to w temacie budowania jesteśmy ZIELONI!! No może już trochę czerwieniejemy;).

 

Pozdrawiamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D ... nie wiem, czy to daleko... ale w Sieniawie Żarskiej mam kolegę :D

 

Ludzie... czas podjąć męską decyzję i zamówić kaloryferki.... a ja dalej siedze i myślę...skłaniam się raczej ku aluminiowym .... nie tylko dlatego że mi się podobają :D , ale też dlatego, że mój kochany tatuś zapatrzony w kaloryfery aluminiowe jak w obrazek postanowił "dofinansować " mnie w tej inwestycji :lol: .... stwierdził, że panelowe mu się nie podobają i do nich dokładać nie będzie...ale jeśli kupimy aluminiowe to on nas dofinansuje jakąs konkretną okrągłą sumką :lol: :D :lol: . Niezłe podejście :roll: .... żeby nie poweidzieć "przekupstwo" :D :D :D .

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/item240447870_grzejnik_aluminiowy_kfa_promocja.html

Sebuś...o te Ci chodzi? to ze strony pośrednika.... może uda mi się dodzwonić bezpośrednio do producenta...ino nie wiem, czy zajmują się takimi szaraczkami :lol: .

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selimm.....ja, ja pamiętam.... :lol: ...ale jak przez mgłę :lol:

 

zdecydowałam ...skorzystałam z rad Sebusia i podzwoniłam, poszukałam... dostałam ofertę na grzejniki aluminiowe KFA po 32 zeta za "żeberko" i wymiennik 300L z wężownicą stojący GALMET za 1400 zeta ...i to wszystko w jednym sklepie :D .... jutro w te pędy z zaliczką :D ...i tym sposbem następna decyzja podjęta :D

 

a tak w ogóle to cholera mnie bierze z tym deszczem....Tomek ma urlop- za taras się zabrał...ale jak tu cholera murować w takim deszczu i błotku :roll: ... stracony czas :evil:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...