Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Graszka.... Ty mi ino nie mów o randkach....do mojej starszej jutro przyjeżdża chłopak z Warszawy :roll: ....w szoku jestem ...toć ona ma dopiero 14 lat :o ... Twój starszy to już może chodzić.... fajny zresztą z niego chłopak więc co sie dziwisz że się dziołchy uganiają :D

 

A co do pracy, to.... hm...ostatnio se jak to ująć ...zleksza light pracę traktuję :lol: ... robić mi się nie chce.... odkąd mam autko to tylko jeżdżę, załatwiam, płacę... :lol: ... w pracy jak jestem to pół dniówki na necie siedzę i negocjuję ceny :D ...a drugie pół pracuję :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój młodszy syn tak się po wakacjach stęsknił za naszym mieszkankiem, że popisał całe ściany długopisem w każdym z pokoi ( 2 letnie tapety u mamy :cry: ).

Doszliśmy z mężem do wniosku, że jak się wyprowadzimy ( oczywiście jak się wybudujemy kiedyś), to najpierw generalny remont u mamy :D.

Mały Pisacco nam rośnie......

a może ktoś chętny na oryginalny fresk na ścianach po taniu ? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka.... Ty mi ino nie mów o randkach....do mojej starszej jutro przyjeżdża chłopak z Warszawy :roll: ....w szoku jestem ...toć ona ma dopiero 14 lat :o ... Twój starszy to już może chodzić.... fajny zresztą z niego chłopak więc co sie dziwisz że się dziołchy uganiają :D

 

A co do pracy, to.... hm...ostatnio se jak to ująć ...zleksza light pracę traktuję :lol: ... robić mi się nie chce.... odkąd mam autko to tylko jeżdżę, załatwiam, płacę... :lol: ... w pracy jak jestem to pół dniówki na necie siedzę i negocjuję ceny :D ...a drugie pół pracuję :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Daggulka, gdybyś mieszkała w Gliwicach to miałabym podejrzenia, że mój starszy syn jeździ do Twojej córuni, bo jego - że tak powiem dziewczyna ()(*&^%$- też ma 14 lat.......

Wcale nie mówię, że bym się nie cieszyła, ale kurcze, przecież ja mam 18 lat a mój syn na zolyty jeździ ..... :wink:

 

A co do pracy to..........dzisiaj mam wyjątkowo seksualne podejście do pracy....... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, Graszka...przeca my zawsze młode i piękne... tylko nasze dzieci się starzeją.... MY nie :D

Nie , to na pewno nie twój syn... tamten był też tydzień temu ...poznałabym :wink: przeca Twojego syna :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szczególnie wszystkie 18 latki z naszej grupy.

Muszę też trochę ponarzekać. Zabrakło nam dwóch dni, żeby skończyć malowanie domu z zewnątrz i ....szlag mnie trafia. :evil: :evil: :evil:

 

Jutro u nas festyn z okazji dnia Energetyka a tu taka pogoda :evil: :evil: :evil:

 

W domu atmosfera grobowa. Ola przeliczyła się z siłami w temacie przecięcia pępowiny ze swoją przyjaciółką od przedszkola i cierpi. W tej nowej szoke nic jej się nie podoba, bo nie ma tam Hani/ tej przyjaciółki/ :(

 

Małgosia za to wszystko ma w Krakowie załatwione łącznie z mieszkaniem a ja kurcze nie mogę się pogodzić z faktem, ze tracę pierwsze dziecko, bo teraz to już tylko gościem w domu będzie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry EDZIU :)

 

O tak, tak Sebuś, masz rację.

Edziu posłuchaj rady i bierz przykład z Sebusia :)

A akurat przy tej robocie to sama radość :oops:

 

Mój starszy syn jak się dowiedział, że Gosia jest na UJ - ocie to aż się pokłonił i oczywiście kazał przekazać gratulacje :) .

A co do rozłąki to wcale się Oli nie dziwię. Bidulka.

Matys jest facetem a też widzę, że ckno mu do przyjaciół. Cóż takie jest życie. Niestety. Ale póki co przerażony jest tym, że na dzień dobry nauczyciele mówią o maturze rozszerzonej. W pierwszej klasie !

Dla mnie to również nie do pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edzia...nic się nie martw...

Oli na pewno przejdzie.... w końcu to ciężki okres dla niej.... musi minąć trochę czasu :wink: ,

a co do Małgosi....no cóż...taka kolej rzeczy i nic nie poradzisz.... swoją rolę już w większej części spełniłaś...wychowałaś obie córy na mądre i inteligentne panny....teraz czas na to, żeby Ola sama spróbowałą swoich sił....jedyne co możesz to ją wspierać w jej decyzjach :roll:

 

a tak w ogóle to czy Wam też tak zimno jak mi :evil:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aja chiałam się z Wami podzielić nowinką, taką,że spodziewam się 2 -go potomka :) termin mam na 2.05.2008.

Jak pomyślę teraz o budowie to ciarki mnie przechodzą..jak my damy ze wszystkim rade!!!!

do tego ten deszcz.....

 

Sarnaaa !

Wielkie gratulacje i przychylam się do słów Daggulki .

Ciąża dodaje powera niesamowitego.

Ja, np. do ostatniego dnia ciąży ( dwa latka temu :), także na bieżąco) chodziłam do pracy a pracowałam za trzech ! Aż mi się wszyscy dziwili skąd mam tyle siły.

Dasz radę, nic się nie martw kobito. Zyczę zdrówka Wam obojgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich po bardzo udanym i gorrrącym urlopie :)

sarna gratulacje kobito - kobiety w stanie błogosławionym mają 2x więcej siły i tyle samo deteminacji w załatwianiu wszelkich spraw - także budowa będzie szła Wam piorunem :)

pogoda dziś piękna więc moje chopy od 10.00 deskują - w końcu coś sie ruszyło po 3 dniach przestoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Was serdecznie. Dorwałam się na minut 5 do kompa. Tpsa nie chce mi netu podłączyc mimo, że są wolne porty.....Jakis baran wpisłą , że nie ma warunków technicznych - nie wiadomo kto - i wszyscy zastanawiają się jak to odkręcic. Rany ! Wydawało mi się, że w tej firmir coś się zmieniło, ale nic - beton - czerwony!

 

 

Szukam kogos do zrobienia podbitki.Jeśli macie na miary - dajcie na priv. Dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Akwarystka :wink:

Noż kurcze.... z tymi monopolistami to tak jest....robią se co chcą :roll:

A jeśli chodzi o podbitkę... mam moich majstrów...ale to moje okolice ...więc raczej nie będa chcieli taki kawał naginać....50km :roll: :lol: .

 

Ludziska....i zaś poniedziałek :roll:

kafka

 

http://www.dobrekawy.pl/images/4.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Akwarystka :wink:

Noż kurcze.... z tymi monopolistami to tak jest....robią se co chcą :roll:

A jeśli chodzi o podbitkę... mam moich majstrów...ale to moje okolice ...więc raczej nie będa chcieli taki kawał naginać....50km :roll: :lol: .

 

Ludziska....i zaś poniedziałek :roll:

kafka

 

http://www.dobrekawy.pl/images/4.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca

 

ojoj bez mleczka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...