Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sebuś, wielkie dzięki. Nie piłam newer. Przyda się dla odkażenia, bo u mnie w domu to prawie wszyscy już chorzy. Najgorsze, że mężusia też położyło, a chory chłop to zmierzły chłop.......

.......o jejku, a co ja na obiad ugotuję dla mojego chorego bidulka......... :wink:

kartofle i żur...bydzie chop jak mur 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam, dziś pogoda barowa, w związku z tym na obudzenie :D ...możecie sobie wybrać :lol: :D :lol: ...dla mnie ten biały :wink:

 

http://poznan.cityinfo.pl/upload/zalacznik_3979_Drinki.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Daggulka, o jezu.........aleś zaszalała. Normalnie teraz to nie popracuję po takiej ilości i jakości napoi wyskokowych :D .

Zdrówko wszystkich :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś, wielkie dzięki. Nie piłam newer. Przyda się dla odkażenia, bo u mnie w domu to prawie wszyscy już chorzy. Najgorsze, że mężusia też położyło, a chory chłop to zmierzły chłop.......

.......o jejku, a co ja na obiad ugotuję dla mojego chorego bidulka......... :wink:

kartofle i żur...bydzie chop jak mur 8)

wiesz Jamles, to bardzo dobry pomysł :wink:

Żurek......ulubiony mojego mężusia z kiełbaską i ziemniaczkami i boczusiem i cebulką i jajeczkiem .......i do łóżeczka najlepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a mi drzwi potrzebne,zewnętrzne. Kto kupił w miarę tanio i mu nie zawiewa od progu,proszę, niech o namiary. A co do pieca:czy jest ktoś szcześliwym posiadaczem pieca na eko-groszek z Hydrotechu z Rybnika? Ten piec według jego projektanta czyści się własciwie sam-ja tylko kręcę "kierownicą"!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D ... nie wiem, czy to daleko... ale w Sieniawie Żarskiej mam kolegę :D

 

To ok. 20 km. od nas:) A ja tu nie piszę i nie piszę, bo dzieciaki nie dają!!!

Ale wracając do tematów budowlanych: czy ktoś z Was ma może (lub planuje mieć) pompę ciepła? Może znacie kogoś na Śląsku, kto ma? Jak to się sprawdza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, Agucha...ale ten świat mały :D :D :D

Co do pompy ciepła....nie pomogę.... kompletny laik w tym temacie jestem :roll:

 

szczescie_100 ...drzwi poszukaj na allegro.... ja tam kupiłam, co prawda nie są to Gerdy , ale są ładne - z witrażem (w dzienniku mam zdjątko) , metalowe i za naprawdę niską cenę :wink:

 

Graszka...ja też jutro żur na obiad :lol: ....z jajeczkiem, hm :roll: :lol: ...pyyycha :D

 

A ja dziś happy....okna mi wstawiają :D ...jutro skończą pracę, i jutro też drzwi i bramy garażowe.... norrrmalnie będę miała stan surowy zamknięty :D :D :D

 

z tego wszystkiego pozdrawiam wszystkich serdecznie, smoczyca :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu gadu gadu a mi drzwi potrzebne,zewnętrzne. Kto kupił w miarę tanio i mu nie zawiewa od progu,proszę, niech o namiary. A co do pieca:czy jest ktoś szcześliwym posiadaczem pieca na eko-groszek z Hydrotechu z Rybnika? Ten piec według jego projektanta czyści się własciwie sam-ja tylko kręcę "kierownicą"!!!

Ma go kolega z pracy [ale taki niezbyt bliski (acha, przypomniałem sobie że jest to bliski kolega małżonka EDZI)] i wiem jedynie że używa chyba od ponad roku i jest zadowolony. System czyszczenia faktycznie jest fajny. Widziałem taki sam u Urzonia z Pszczyny. Kupiłbym go gdyby miał normalne drzwiczki na wysokości retorty - ma tylko taki tyci wzierniczek że nawet rękę trudno włożyć.

Dziś pierwsza noc na budowie (a może już w domu ?) no i dojazd do pracy. Ale mamy zajedwabisty sajgon. Wszystkie graty w worach i na podłodze. Radlińska masakra piłką do metalu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejarku...no coś Ty...pewnie twoja żonka jeszcze fajniejsza :D :wink: ..... a bałaganik z czasem się posprzata :wink: ...nic się nie martw...trza myśleć pozytywnie :D

 

Dzisiaj to ja chyba nie popracuję za dużo.... jadę zaraz na działkę popilnować troszkę panów od okienek (mąż akurat ma jazdy do południa na prawko :wink: - a ktoś musi :lol: ), a potem wrócę do pracy na kilka godzinek i zaś na działkę :D ....dobrze, że to tylko 10km :roll:

 

na kawkę nie zparaszam bo juz nie zdążę wypić :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D ... nie wiem, czy to daleko... ale w Sieniawie Żarskiej mam kolegę :D

 

To ok. 20 km. od nas:) A ja tu nie piszę i nie piszę, bo dzieciaki nie dają!!!

Ale wracając do tematów budowlanych: czy ktoś z Was ma może (lub planuje mieć) pompę ciepła? Może znacie kogoś na Śląsku, kto ma? Jak to się sprawdza?

 

Ja mam zaplanowaną pompę ciepła, ale odwierty i montaż pewnie w przyszłym roku będzie. Na razie to nie możemy z ziemi wyjść przez tę pogodę...... :cry: - zalani jesteśmy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejarku...no coś Ty...pewnie twoja żonka jeszcze fajniejsza :D :wink: ..... a bałaganik z czasem się posprzata :wink: ...nic się nie martw...trza myśleć pozytywnie :D

 

Dzisiaj to ja chyba nie popracuję za dużo.... jadę zaraz na działkę popilnować troszkę panów od okienek (mąż akurat ma jazdy do południa na prawko :wink: - a ktoś musi :lol: ), a potem wrócę do pracy na kilka godzinek i zaś na działkę :D ....dobrze, że to tylko 10km :roll:

 

na kawkę nie zparaszam bo juz nie zdążę wypić :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam, smoczyca

 

Daggulka swoją radością mnie zaraziłaś :) . Dziękuję bardzo, bo znowu chciałam ponarzekać na tę pogodę.

Mam wrażenie, że przez tą budowę to stanę się zgredliwą tertyczką :wink:

Gratulacje Daggulkowie :)

 

Piejar, Twoja żonka to pewnie też rozpieszcza Cię pysznościami w kuchni. Fajna z niej babka to i pewnie dobra kucharka.

A co do worków z rzeczami to może gości z forum zaproście, że niby na parapetówkę :wink: ....

Jak się wszyscy wezmą do pracy to w mig, że tak powiem, mieszkać będziecie :lol:

Piejarowie, i oczywiście gratulacje z okazji zamieszkania !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te piece jeszcze istnieją ..bo coś ptaszki ćwierkały

ze przestają sie piecami zajmować

ale

może to plotka 8)

 

Dobrze slyszales :)

Hydrotech przestaje zajmowac sie piecami typu HRT (to nie jest ich konstrukcja), ale nadal produkuje piece typu HR (zwykle piece z regulatorem ciagu).

szczescie_100, odradzam piec typu HRT, za duzo reklamacji....ale ciii...

Chyba rozmawialismy na GG...... :wink:

 

P.s.: Dzisiej przyjechala ekipa z miksokretem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...