Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

adiqq napisał:

W wodociągach projekt kosztował 470 zł (maj 2007), niewiem czy znajdziesz kogoś kto zrobi to za mniejszą kasę.

Na przyłacze elektryczne projektu nie trzeba wogóle, po podpisaniu umowy przyjezdzają panowie i wieszają skrzynkę na maszcie i tyle.

Projekt wod-kan najlepiej zrobić jak już będziesz mieć stan 0 i zaktualizowane mapki, bo jeśli na działce niema nic to zrobią ci projekt przyłacza do studzienki na działce, a potem do domu będziesz musiał robić nowy projekt.

 

W wodociągach wg cennika projekt przyłącza wodnego i kanalizacyjnego kosztuje 794zł (470zł kosztuje projekt samego przyłącza wodnego). Dzięki za sugestię odnośnie tego projektu! Nie chciałbym go robić dwa razy :-?

 

Jak wygląda kwestia przyłącza elektrycznego? Czy na niezabudowanej działce trzeba najpierw mieć przyłącze tymczasowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, nie wklejajcie cały czas na forym tych zdjęć kaw, tortów i innych posiłków jak chcecie sobie pogadać o potrawach i posiłkach to jest na to osobne forum np tu : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=77

To forum jest o budowaniu a nie gotowaniu.

 

Wybacz, ale to nie są jakieś tam przepisy kulinarne :evil: .... to są powitalne przyjemności na "dzień dobry" ... jak dla mnie nie musi Cię to kręcić...wystarczy , że uszanujesz nasze zwyczaje :roll: ....notabene gdyby były tu fotki rozbieranych laseczek to pewnie nie miałbyś nic przeciw.... :roll:

A poza tym ....tak, to jest forum budowlane, ale ten wątek jest o i dla budujących w Rybniku a co za tym idzie dla ludzi się znających i lubiących i możemy sobie tu gadać za przeproszeniem o du...maryni :wink: .....demokracja jest, nie??? :lol: :lol: :lol:

 

Sorki jeśli zabrzmiało to zleksza oschle, ale jestem osobą nie owijającą w bawełnę...więc jeśli mam coś napisać to po prostu piszę.

Zresztą wiesz.... to że se tu kawę pijemy i wklejamy torty nie znaczy , że nie znamy się na budowaniu :wink: :D ....zapytaj chłopaków :D .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notabene gdyby były tu fotki rozbieranych laseczek to pewnie nie miałbyś nic przeciw.... :roll:

A poza tym ....tak, to jest forum budowlane, ale ten wątek jest o i dla budujących w Rybniku a co za tym idzie dla ludzi się znających i lubiących i możemy sobie tu gadać za przeproszeniem o du...maryni :wink: .....demokracja jest, nie??? :lol: :lol: :lol: .

 

 

To ja w takim razie proponuję wklejanie sexy laseczek zajadających się ciasteczkami 8) 8) Będzie wilk syty i owca cała.

 

A swoją drogą. Ciekawe co by było gdyby faceci zaczęli utaj wklejać fotki browarków, wódeczek, koniaczków ect 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

notabene gdyby były tu fotki rozbieranych laseczek to pewnie nie miałbyś nic przeciw.... :roll:

A poza tym ....tak, to jest forum budowlane, ale ten wątek jest o i dla budujących w Rybniku a co za tym idzie dla ludzi się znających i lubiących i możemy sobie tu gadać za przeproszeniem o du...maryni :wink: .....demokracja jest, nie??? :lol: :lol: :lol: .

 

 

To ja w takim razie proponuję wklejanie sexy laseczek zajadających się ciasteczkami 8) 8) Będzie wilk syty i owca cała.

 

A swoją drogą. Ciekawe co by było gdyby faceci zaczęli utaj wklejać fotki browarków, wódeczek, koniaczków ect 8)

 

Jestem "za"...skoro my se możemy kawę i torta , to i wy możecie browarki, koniaczki....zresztą ...kto powiedział , że nie lubimy? :wink: .... może i my się załapiemy :D :D :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
łeeee, ja osobiście nie jem ani ciastek, tortów i tym podobnych (dieta), ani wódeczek, koniaczkow itp (nie lubie), ale możecie sobie do woli wklejac :p

 

 

Ale roznegliżowanymi laseczkami z ciasteczkami na pewno nie pogardzisz :D

 

Tutaj akurat strzeliłeś kulą w płot...ale to temat na dłuższą dyskusję i może nie koniecznie w tym wątku :p .mnie osobiście nie bawią roznegliżwoane zdjęcia, ale tolerancyjny jestem :p, czasami aż za bardzo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, nie wklejajcie cały czas na forym tych zdjęć kaw, tortów i innych posiłków jak chcecie sobie pogadać o potrawach i posiłkach to jest na to osobne forum np tu : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=77

To forum jest o budowaniu a nie gotowaniu.

A kolega ma wolne łącze czy może jesienna chandra ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Piejar.... jak tam po przeprowadzce? rozpakowałeś pudła? :wink: :D

 

I pytanko za 10 punktów: jak tam przestawienie się z pomieszkiwania sobie w bloku na domek? Ja właśnie tego się boję... że za każdym oknem będe widziała twarz gwałciciela albo co gorzej złodzieja :lol: ...a na każdy szmer będę reagowała histerycznie :roll: .

Już teraz postawnowiłam, że oprócz naszego małego szczekacza będzie z nami mieszkał jeszcze duży psiok coby samym hau hau albo raczej wow wow odstraszał potencjalnych nieproszonych gości :wink: :D .

 

A co do roznegliżowanych babeczek z bitą smietaną.... :roll: hm.... a mogą być faceci??? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dziiiiieeeeeńńńńń dooobry wszystkim ........ja tak z pewną dozą nieśmiałości, bo od kawki chciałam zacząć a tu komuś kawka poranna przeszkadza.....

 

Może ma doła, bo mu budowa stoi...... Ale nikt nie powiedział, że będzie lekko, zwłaszcza, że takich zdołowanych tu sporo i jakoś nie skrzeczą , że tylko o budowaniu tutaj rozmawiać należy....... :wink:

 

Pozdrawiam wszystkich zdołowanych :lol:

 

Zdołowana, ale nie zmierzła Graszka

 

http://images13.fotosik.pl/99/2df4019cd0159562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Piejar.... jak tam po przeprowadzce? rozpakowałeś pudła? :wink: :D

 

I pytanko za 10 punktów: jak tam przestawienie się z pomieszkiwania sobie w bloku na domek? Ja właśnie tego się boję... że za każdym oknem będe widziała twarz gwałciciela albo co gorzej złodzieja :lol: ...a na każdy szmer będę reagowała histerycznie :roll: .

Już teraz postawnowiłam, że oprócz naszego małego szczekacza będzie z nami mieszkał jeszcze duży psiok coby samym hau hau albo raczej wow wow odstraszał potencjalnych nieproszonych gości :wink: :D .

 

A co do roznegliżowanych babeczek z bitą smietaną.... :roll: hm.... a mogą być faceci??? :lol: :lol: :lol:

 

Pozdrawiam, smoczyca.

 

Ja tam Daggulka roznegliżowanymi facetami bym nie pogardziła :oops:

A jeśli chodzi o te gwałty to pewnie nie jeden by chciał skorzystać.......cieszmy się , że jesteśmy w takim młodym wieku i nie musimy się jescze o gwałt naszych mężów prosić..... :D

 

chyba.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, nie wklejajcie cały czas na forym tych zdjęć kaw, tortów i innych posiłków jak chcecie sobie pogadać o potrawach i posiłkach to jest na to osobne forum np tu : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=77

To forum jest o budowaniu a nie gotowaniu.

 

Wiesz lee28, projekt masz świetny, ale humor u Ciebie nie idzie w parze z gustem.........a szkoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Piejar.... jak tam po przeprowadzce? rozpakowałeś pudła? :wink: :D

Nie :evil:

I pytanko za 10 punktów: jak tam przestawienie się z pomieszkiwania sobie w bloku na domek?

Fajnie, dużo miejsca, ciepło, bajzej jakiego nigdy w bloku nie miałem, tu cieknie, tam cieknie. Fajnie :-)

Ja właśnie tego się boję... że za każdym oknem będe widziała twarz gwałciciela

Kurka ... chop Cie zaniedbuje że już za łokienko musisz wyglądać za tymi sprawami ???

albo co gorzej złodzieja :lol: ...a na każdy szmer będę reagowała histerycznie :roll:.

Strach ma wielkie oczy. Mamy chałupkę w miejscu zadup..stym ale przez 2 lata budowy nigdy nic nie zginęło (na zewnątrz, bo wewnątrz kolejne ekipy pożyczały sobie bezzwrotnie moje ołówki, noże, klucze i inne drobiazgi)

Już teraz postawnowiłam, że oprócz naszego małego szczekacza będzie z nami mieszkał jeszcze duży psiok coby samym hau hau albo raczej wow wow odstraszał potencjalnych nieproszonych gości :wink: :D .

Kwestia gustu. Ja pieska biorę jak mnie okradną. Żona nie lubi czworonogów w domu.

A co do roznegliżowanych babeczek z bitą smietaną.... :roll: hm.... a mogą być faceci??? :lol: :lol: :lol:

Pewno mogą ale przemysł fotografii erotycznej zdecydowanie Was zaniedbuje.

Za cicho krzyczycie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukom sprawdzonych chopow wykonującej tynki gipsowe z agregatu,która przyjedzie pod Warszawę na robotę.Umówiona ekipa nawaliła :(((( Poratujecie namiarami hanysa z Rybnika na wygnaniu (z własnego wyboru) ?:)

 

Kurcze.... nie mam takich chętnych.... moi tynkarze pracują tylko na naszym terenie :roll: .... ale mam radę: poszukaj na allegro i na alegratka .... ja wiem, że to duże ryzyko....ale mozna poprosić o referencje w postaci namiarów na osoby którym wcześniej tynkowali :wink: ...ewentualnie prześledzić system komentarzy :wink: :D .

 

 

Piejar... lustereczko powiadasz? :lol: :lol: :lol:

 

Graszka.... myśl pozytywnie i weź se to budowanie na light.... w budowaniu nic to nie zmieni, ale zmieniając swoje nastawienie poprawisz sobie samopoczucie :D :wink: ....a ja tam myślę, że jakoś wszystko sie ułoży :D ....i ruszycie z kopyta jeszcze tej jesieni :wink:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukom sprawdzonych chopow wykonującej tynki gipsowe z agregatu,która przyjedzie pod Warszawę na robotę.Umówiona ekipa nawaliła :(((( Poratujecie namiarami hanysa z Rybnika na wygnaniu (z własnego wyboru) ?:)

Mosz chopie za swoje. Fto to widzioł pod Warszawom mieszkać ???

U mnie tynki cw więc koledze nie pomogę.

Jedyna ekipa do gipsowych którą znam nie nadaje się do polecania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...