Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A tak prawdę mówiąć, to pokazałbyś co nieco... :)

Ze śmietaną czy bez ?

:wink:

 

dla mnie bez :lol: :lol: :lol:

 

parr- a co do tynków, faktycznie ja będe miała c-w....ale do gipsowych też bym kogos miała....tyle że na południu kraju :roll: .... kurcze, kiepska sprawa.... tynkarze to takcy teraz rozchwytywani , że terminy mają zaklepane na ho ho.....

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka.... myśl pozytywnie i weź se to budowanie na light.... w budowaniu nic to nie zmieni, ale zmieniając swoje nastawienie poprawisz sobie samopoczucie :D :wink: ....a ja tam myślę, że jakoś wszystko sie ułoży :D ....i ruszycie z kopyta jeszcze tej jesieni :wink:

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Normalnie Daggulka musimy się chyba na jakiś babski comber ( cąber ?, hm....) umówić, bo Twoje posty są jak lekarstwo. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka....jestem otwarta na propozycje :D .... mów kiedy i zapraszam do siebie..... na głowe się już nie leje, przeciągów nie ma... możemy siedzieć, kawę pić i klachać :D :D :D

jeśli ktoś jeszcze chętny to ja ze szczerego serca zapraszam :D :D :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszka....jestem otwarta na propozycje :D .... mów kiedy i zapraszam do siebie..... na głowe się już nie leje, przeciągów nie ma... możemy siedzieć, kawę pić i klachać :D :D :D

jeśli ktoś jeszcze chętny to ja ze szczerego serca zapraszam :D :D :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Chętnie skorzystam ale nie wiem kiedy......

Mój mąż wyjeżdza po niedzieli do Wawki, ale mam już ułożony plan lekcji ( przez mężusia :wink: ).

Znając życie to spotkamy się pewnie tak spontanicznie jak to było w przypadku spotkania forumowiczów z Rybnika w lipcu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spontanicznie zapraszam do siebie .... np. za tydzień :roll: pasuje?

Graszka ma jeszcze trochę rzeczy u mnie, w razie niepogody możemy przy kominku posiedzieć....

 

Zapowiadają ładną pogodę to może uda mi się dokończyć malowanie domku zostanie tylko ogarnąć obejście, ale to już pikuś :D

 

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Graszka.... myśl pozytywnie i weź se to budowanie na light.... w budowaniu nic to nie zmieni, ale zmieniając swoje nastawienie poprawisz sobie samopoczucie :D :wink: ....a ja tam myślę, że jakoś wszystko sie ułoży :D ....i ruszycie z kopyta jeszcze tej jesieni :wink:

 

pozdrawiam, smoczyca

 

daggulka, my jeszcze nie zaczynamy budować, ale te Twoje słowa, to se chyba gdzieś zapiszę, bo ja juz czasem wpadam w doły, a co dopiero będzie, jak zaczniemy!!!

 

Graszko, nieśmiało upominam się o wiadomości nt pompy ciepła, pisałam w którymś tam poście:)

 

Kawki bardzo mi się podobają, przeca prawdziwy budowlaniec musi mieć cos na rozruch!

A koniaczki, browarki - czemu nie? Jak takie ładne, jak te kawki, to proszę bardzo:)

 

Pozdrawiam, Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graszko, nieśmiało upominam się o wiadomości nt pompy ciepła, pisałam w którymś tam poście:)

 

Kurka wodna agucha77, zabij mnie kobito, bo na smierć zapomniałam..... :oops:

 

W weekend dam ci wyczerpującą informację, bo "dyrekcja" w domu w weekend :wink:

 

Pozdrawiam

Graszka

 

No nie zabiję, bo kto mi napisze o tej pompie :wink: ??? Oki, będę czekać :)

 

Pozdrawiam, Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn, nie wklejajcie cały czas na forym tych zdjęć kaw, tortów i innych posiłków jak chcecie sobie pogadać o potrawach i posiłkach to jest na to osobne forum np tu : http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=77

To forum jest o budowaniu a nie gotowaniu.

:o

:lol: :lol: :lol:

lee się poprostu odchudza :wink:

 

A swoją drogą. Ciekawe co by było gdyby faceci zaczęli utaj wklejać fotki browarków, wódeczek, koniaczków ect

txk coś przegapiłeś gołe babeczki były, a drinki o ile pamiętam też :lol:

 

To ja spontanicznie zapraszam do siebie .... np. za tydzień pasuje?

Graszka ma jeszcze trochę rzeczy u mnie, w razie niepogody możemy przy kominku posiedzieć....

 

to ja się wstępnie wpraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też wstępnie..... jeśli będzie spotkanko to oczywiście przyjadę :D :D :D

Ostatnio Paradox coś mówił że mu nie powiedziałam bo też by się zabrał...więc jeśli wyrazi chęć to go przybiorę :wink:

 

Pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spontanicznie zapraszam do siebie .... np. za tydzień :roll: pasuje?

Graszka ma jeszcze trochę rzeczy u mnie, w razie niepogody możemy przy kominku posiedzieć....

 

Zapowiadają ładną pogodę to może uda mi się dokończyć malowanie domku zostanie tylko ogarnąć obejście, ale to już pikuś :D

 

 

pozdrawiam

 

Edzia

 

Edziu, uda Ci się pomalować. Słoneczko przecież musi dla nas świecić :),

A jak nie dasz rady to może w ramach spotkania weźmiemy sprawy w swoje ręce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. pierwszy post na forum. :D jak narazie to tylko czytałem od kilku miesięcy. czas sie włączyc czynnie. :) budowe dopiero zaczne , jak narazie zakonczony etap z zakupem działki w raciborzu. teraz czas na papiery :( ciekawe jak długo...

podziele sie z wami złoscią , bo z żoną nastawieni bylismy na budowe domu z dachem 4 spadowym ..a okazuje sie ze plan pozwala na dwuspadowy - tylko , co za idiotyczne przepisy !!! a nikt nas nie wyczulił na takie szczegóły ! budowlana ? budowlana - wiec bedzie ok. a tu dupa.tak wiec zaczyna sie ponownie etap ogladania projektów na nowo , bo takich raczej nie bralismy pod uwage.

ale na początek , jak by ktos chciał sprzedac garaz na budowe , tanio. moze skrzynke elektryczna tymcz. to prosze o kontakt.

 

pozdrawiam wszystkich.

mysle ze bede czestym gosciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc maxim :D

mam nadzieję, że tobie poranna kawusia nie przeszkadza :lol: :wink:

gdzie konkretnie budujesz sie w Raciborzu?

Przejezdzam przez miasto bo jade do Rybnika od strony Polskiej Cerekwii

Jesli chodzi o dach, pomysl o pozytywach:

np jest :lol: tanszy , a jest mnóstwo ładnych projektów z dwuspadowym dachem,

poza tym jesli bedziesz mial pieterko to jest chyba wiecej przestrzeni do wykorzystania niz przy 4-spadowym

Pozdrawiam

i sie nie denerwuj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja spontanicznie zapraszam do siebie .... np. za tydzień :roll: pasuje?

Graszka ma jeszcze trochę rzeczy u mnie, w razie niepogody możemy przy kominku posiedzieć....

 

Zapowiadają ładną pogodę to może uda mi się dokończyć malowanie domku zostanie tylko ogarnąć obejście, ale to już pikuś :D

 

 

pozdrawiam

 

Edzia

 

Ojoj, to ja się tym razem też wpraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alle norrrmalnie mam farta :lol: .... na działce robota typu wsypywanie piachu do skrzyni pod taras...a ja w prtacy i se kawkę piję... chop bedzie wsypywał :wink: ...trudno...taka praca :roll: :wink: :D

 

Na działeczkę po południu się wybieram jakiegoś grilla zrobić :D ...jak ktoś chętny to zapraszam, bo pogoda u nas super...słonko świeci :D .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...