Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Alle norrrmalnie mam farta :lol: .... na działce robota typu wsypywanie piachu do skrzyni pod taras...a ja w prtacy i se kawkę piję... chop bedzie wsypywał :wink:

 

No pacz, a mój poszedł właśnie z ekipą wódkę pić :o

 

no, i tak bywa :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiewiórka...u mnie tego nie było , bo mój T. najzwyczajniej w świecie po prostu nie pije wcale :roll: ....więc nasze "wiechy" wygladały tak, że chłopaki dostawali po 2-3 flaszki, do tego sok czy czasem jakiś grill zrobiłam.... i tyle :wink: . Zresztą majster trzymał ich krótko, więc.... nie było mowy o jakichś impreazch na budowie :D :D :D .

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dagulka , dzieki za miłe przyjęcie.

@malmuc , no juz teraz musze przywyknąc do tej mysli ,nerwy juz przeszły. ale masz racje spewnoscia znajdziemy projekt z którego bedziemy zadowoleni.

kawa jak najbardziej mi nie przeszkadza :)

dzielnica płonia , jesli wiesz gdzie to...

 

pozdrawiam

 

ps. tez juz bym chciał cos pogrzebac na działce...ale trzeba czekac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości, maxim.... mnie w ubiegłym roku też tak nosiło :D ..... w sierpniu kupiliśmy działkę , za oknem piekna pogoda a my nic nie możemy robić bo dopiero zaczęliśmy papiery załatwiać...porażka.

Ale dam Ci dobrą radę... przygotuj się przez ten czas z teorii...forum to skarbnica wiedzy i naprawdę wielu jest ludzi którzy znają się na rzeczy i chętnie doradzą, podpowiedzą, polecą.

 

Pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.No nie mogę !. Ale żeście się rozgadali dzisiaj. A ja ciężko pracuję na budowie :D :D :D :D . Ubijarkę i skoczka wypożyczyłam i piasek ubijamy - tzn. mój mąż.

Hmm....dobrze sobie radzi ( jak co to fach ma w rękach :wink:)

 

Witaj maxim_m. Jeśłi chodzi o problemy to zapraszam na pogawędkę. Ja ostatnio nic tylko marudzę. Az się dziwię, że mnie jeszcze z grupy rybnickiej nie wyrzucili :oops:

 

Pozdrawiam

Graszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dagullka ja wiem,ze tynkarze raczej nie chca sie ruszyc poza Rybnik.Ale w Rybniku za m2 biora pewnie ok.23-25 zeta,a w W-wie 28-29 zeta.4 zł x 600 m to 2400 zł.Jest gra warta swieczki.Z allegro boje sie brac.Goscie nie sprawdzeni...

 

Mam murarza co tynkuje za 10 zł m2, dał bym ci jego namiar, bo wiem że chętnie jeździ na takie wycieczki na robotę, ale będzie u mnie tynkował w październiku i jeszcze mu sie w głowie poprzewraca i będzie chciał więcej kasy :)).

Jak skończy u mnie to mogę dać jego namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj sie okrutnie narobiłam

wszedzie mam gipsowy pył :x

wyglądam jak bałwan :roll: :lol:

a selimm już sie byczy w urządzonym domku

pjejar pewnie też :-?

Tja... selimm kiedyś mi napisał na priva jak to On się tam się byczy :D :D :D :D

A ja w niedzielę dałem sobie wreszcie trochę luzu. Niestety dwie poprzednie były robocze. Wnętrze zaczyna już przypominać dom. Ostatnio nawet mój mały powiedział że idzie "na budowę" a my mu na to że to już dom a nie budowa :D .

Dzieciaki spały dziś drugą noc w swoich pokojach no i pierwszy raz idą do szkoły ze swojego domu a nie od babci.

A kocioł z podajnikiem to po prostu REWELACJA. Jakbym miał "manualny" to bym do końca osiwiał. No i mom gelynder z nierdzewki. Za jakiś czas pocykam trochę fotek i wystawię gdzieś do Waszego wglądu.

Słowniczek gorola:

- gelynder - poręcz.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, witam kochani :D .

Piejar ...ja nie wiem na co Ty czekasz...dawaj te zdjęcia czym prędzej i nie tylko poręczy ino chętnie wszystko pooglądam...inni pewnie też :wink: :D .

 

A w ogóle to na dzień dobry wszystkim :D

 

 

http://www.saeco.home.pl/foto_www/Cappuccino.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ hanysy - styropian położony - do połowy października zapewne opucuja i bydzie git.

Właśnie zakupiłem 300m2 kostki brukowej- ukłodoł byda w przisłym roku:)

 

Witom terz tych zmierzłych co się im nie podobo kawa , gorzołka i tortynsztiki.

 

Mom do ciebie szpecjalnych fotek coby ci trocha ciśniyni spuścić... :wink:

http://junior.blogtrotter.com/mm/cycuszki01.jpg

http://images21.fotosik.pl/193/a15835276e9640ad.jpg

http://images21.fotosik.pl/200/f96b61ffe4b5eaff.jpg

http://images21.fotosik.pl/211/aecab7f4c554cc99.jpg

 

Ogladanie kobiecych piersi porawia krążenie krwi, ogranicza ryzyko zawału serca, zmniejsza stre - TEGO CI CZłowieku potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ hanysy - styropian położony - do połowy października zapewne opucuja i bydzie git.

Właśnie zakupiłem 300m2 kostki brukowej- ukłodoł byda w przisłym roku:)

 

Witom terz tych zmierzłych co się im nie podobo kawa , gorzołka i tortynsztiki.

 

 

No nareszcie coś dla ludzi :D ... i do tego bez kalorii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześ hanysy - styropian położony - do połowy października zapewne opucuja i bydzie git.

Właśnie zakupiłem 300m2 kostki brukowej- ukłodoł byda w przisłym roku:)

 

Witom terz tych zmierzłych co się im nie podobo kawa , gorzołka i tortynsztiki.

 

 

No nareszcie coś dla ludzi :D ... i do tego bez kalorii 8)

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...