Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry :)

Potwierdzam, było bardzo miło i przyjemnie :).

W domu oczywiście czekało stęsknione młodsze dziecię na ukołysanie do snu ( nie ma lekko :wink: ).

Szkoda, że Daggulka nie mogła dojechać :( ..... nic nie bój, odbijesz sobie jeszcze innym razem :)

 

Potwierdzam, sałatka mało co na stole stała :wink:

Przepisik wydrukowany razy kilka bo w pracy też zachwalałam :wink:

 

Mam nadzieje, że Edzia będzie nas miło wspominać bo znowu bałaganik został.........

 

Dziękujemy za gościnę EDZIU :)

.........ten zapach drewna...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Fajnie, że Wam sie podobało.

Szkoda, ze było tak ciepło i nie było okazji przed zapalomym kominkiem usiąść, ale zima przed nami więc nic straconego, moze tak całkiem nie zasypie tej mojej Rusi :wink: :D .

U mnie to teraz ciągle ktoś w rozjazdach więc miło było w świtnym gronie spędzić ten wieczór.

 

Polecam się na przyszłość.

 

Też powtórzę a co! sałatka gyrosowa była super :D

 

pozdrawiam

 

Edzia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też se druknąłem :wink:

Prosiłbym jeszcze o uściślenie jak grube są te "warstwy" w sałatce bo nie jestem ogrem ;-) i na warstwach się nie znam.

Fajnie że imprezka się udała. Ja cały dzień walczyłem z moją materią. W końcu uprzątnąłem garaż na tyle, że mogę w nim garażować (mam podwójny a garażowałem pod chmurką :oops: ) no i dopieściłem dolną łazienkę tak, że została już tylko jakaś jedna czy dwie pierdołki.

Przy okazji "zapoznawszy się" z małżonkiem sarenki któremu opchnąłem resztkę desek. Kursował dzielnie - 3 razy golfem obrócił :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie,facet co miał nam od soboty robić zbrojenie nawalił:( jest dobry fachman,ale pijok:) no i jakoś nie umi się wziąść w garść i przyjechać.

I znowu prośba heh

znacie może kogoś kto potrafi zrobić zbrojenie,my mamy malutko tego do zazbrojenia.W sobotę najpóźniej chceiliśmy zalewać,ale chyba znowu się przedłuży.

Szkoda ,że Nas nie było na imprezce,ale ciągle czasu brakuje,a jak pogoda fajna to na budowie kupa roboty.

Też mam przepis na tą sałatkę :D i w najbliższym czasie będę robić.

Pozdrawiam!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, że tak powiem Piejarku, a zdjęcia z prawie wypieszczonej łazienki to kuda ?? :wink:

No właśnie ... Gdie ili kuda - nigdy nie wiedziałem W tym przypadku chyba gdie bo kuda to raczej "dokąd" ;-).

A gdie to nie wiem. Jeszcze nawet ich nie ma w aparacie. Dziś naładuję akumulatory i prstrrryknę.

 

hmmm, no ja też nie wiem...... :wink:

 

Wyniki tłumaczenia: gdzie

polsko-rosyjski

 

gdzie (Harald G)

gdzie

где; куд'а

 

Wyniki tłumaczenia: dokąd

polsko-rosyjski

 

dokąd (Harald G)

dokąd

куд'а; до как'их пор

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też se druknąłem :wink:

Prosiłbym jeszcze o uściślenie jak grube są te "warstwy" w sałatce bo nie jestem ogrem ;-) i na warstwach się nie znam.

 

Warstwy: do wyczerpania składników, układamy w naczyniu tego typu:

 

http://www.ceramicboleslawiec.com.pl/uploads/obrazki/min_351new.jpg

lub:

http://www.ceramicboleslawiec.com.pl/uploads/obrazki/min_7573371new.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie,facet co miał nam od soboty robić zbrojenie nawalił:...

Nawalanie to u budowlańców norma. W domu mam jakiś namiar na zbrojarza z Leszczyn. Jak nie zapomnę to poślę na priva. U mnie wszystko robiła jedna ekipa.

Moja ekipa zaliczyła wpadkę na tynku akrylowym - przygrzało im słońce i wyszły placki. Dziś robią całą ścianę na nowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ludziska.... a ja mam dziś doła....chyba mi sie akumulatory optymizmu wyczerpały :lol:

cieszę się, że podjęliśmy decyzję o "zimie na odpoczynek"....bo chyba nie dałabym rady tego ciągnąć ...a tak, w zimie spokój a na wiosnę wykańczamy :roll:

 

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ludziska.... a ja mam dziś doła....chyba mi sie akumulatory optymizmu wyczerpały :lol:

cieszę się, że podjęliśmy decyzję o "zimie na odpoczynek"....bo chyba nie dałabym rady tego ciągnąć ...a tak, w zimie spokój a na wiosnę wykańczamy :roll:

 

 

pozdrawiam, smoczyca

 

Doberek:)

Daggulka, ty nie żartuj, że Ci się akumulatory optymizmu wyczerpały, bo kto nas na duchu będzie podtrzymywał..... :wink:

 

A swoją drogą to odrobina odpoczynku Ci się kobito należy bo jak wybudujesz to na odpoczynek czasu nie będzie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ludziska.... a ja mam dziś doła....chyba mi sie akumulatory optymizmu wyczerpały :lol:

cieszę się, że podjęliśmy decyzję o "zimie na odpoczynek"....bo chyba nie dałabym rady tego ciągnąć ...a tak, w zimie spokój a na wiosnę wykańczamy :roll:

 

 

pozdrawiam, smoczyca

i to chyba dobra decyzja

mnie tej pzrerwy chyba trzeba było, a samo budowanie to jeszcze najprzyjemniejsza część całego wariactwa

daggulka zbieraj ziły na wykończniówkę :D

 

kto nas na duchu będzie podtrzymywał.....

 

no ja tak sobie myślę, że może ja się odrodzę na wiosnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc napisał:

no ja tak sobie myślę, że może ja się odrodzę na wiosnę

 

hmmmm.......przecież Ty jesteś odrodzona, a skoro mówisz, że nie jesteś i odrodzisz się na wiosnę to będzie się działo, ojj będzie :D

 

......może koleżankom z sąsiedztwa popilnujesz porządku na placu budowy...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...