Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sebuś, ja też trzymam kciuki :D

 

Barbarella... czytanie dzienników budowy dużo daje ...masz jakąś wizję przynajmniej jak to będzie...a nie tak od razu na głęboką wodę :D ...życzę powodzenia i cierpliwości :wink: .

 

Pozdrawiam, smoczyca.

 

Dzieki Twój domek fajowy :lol: Nabiera wyglądu :wink:

ja jeszcze nie wiem czy będzie drewniany czy murowany,

drewnianego się trochę obawiam, a i ceny niezłe.

Jak poczytam co piszecie to może coś mi się w łepetynie rozjaśni. :oops:

A że się przy tych waszych gadkach /nie mylić z majtkami/ ubawię to połączę przyjemne z pożytecznym :lol:

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

We sobota 3-mać cokolwiek od 10:00-13:00 bo jada na zawody..... coby żech nie był ostatni

W bala grosz abo gołymbie puszczosz??? :wink:

 

Na zawody wyndkarski jada :) do Mrągowa :)

 

Sebo8877

glizdów Ci nakopać :roll: :wink:

 

Mogiesz ale koniecznie muszom byc z gnojoka

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulka napisałaś ,że pracujesz w biurze czy to może jest turystyczne?

Tak z ciekawości pytam bo spotkałam ostatnio osobę podobną do Ciebie i z podobnym poczuciem humoru i nie daje mi to spokoju czy to nie Ciebie spotkałam, pliiiissss odpowiedz bo spać nie mogę przez to :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Nie, nie w turystycznym :lol: ....raczej w kierunku kadr z połaczeniem usług poligraficznych :D :D :D .

 

Sebuś, to ja poprzestanę na trzymaniu kciuków....glizdy niech chętni kopią :lol: :lol: :lol: ...ino kiedy je mam trzymać :D .... bo kurcze...pracować też musza :lol: ....a na kompie to jak bede pisac jak tak cały czas bebe trzymać :roll: :D .

 

Ludziska :D .... dobry dzień....nic to że pogoda do d...., ważne że nasze domki się budują :D :D :D

a to na obudzenie :D

 

http://www.pizzaexpress.com.pl/cmsAdmin/NEWS_FOTO/71p3.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[....glizdy niech chętni kopią :lol: :lol: :lol: ...ino kiedy je mam trzymać :D

aż na hoczyku zawisnom 8) :lol: :wink:

 

Kurna....nie glizdy :lol: ino kciuki ....chociaż ostatnio trzymałam glizdy- ratowałam im życie kiedy mój małż wyrównywał podjazd :D :D :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc...nic się nie martw...ja też mam tą obsesję... kuźwa :roll: ...przydałoby sie zrucić z 10 kilosków które nadbyły na wikcie ukochanej mamusi w ciągu ostatniego roku :lol: ... ja jestem jeszcze w o tyle złej sytuacji że cały czas jadę na lekach sterydowych antyalergicznych i norrrmalnie jem 1000kcal dziennie i rezultatów ni słychu ni widu :( ...porażka :roll:

 

ale co tam :roll: ... są tacy co mają gorzej...jestem w miarę zdrowa , słyszę, widzę, chodzę, mam w miarę dobrze poukładane pod kopułką, ....więc nie ma co marudzić...a że mam 10 czy 15 kilo więcej to co z tego...gdyby wszyscy byli tacy sami to ten świat byłby nudny :D .... i tej wersji będę sie trzymać :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc...nic się nie martw...ja też mam tą obsesję... kuźwa :roll: ...przydałoby sie zrucić z 10 kilosków które nadbyły na wikcie ukochanej mamusi w ciągu ostatniego roku :lol: ... ja jestem jeszcze w o tyle złej sytuacji że cały czas jadę na lekach sterydowych antyalergicznych i norrrmalnie jem 1000kcal dziennie i rezultatów ni słychu ni widu :( ...porażka :roll:

 

ale co tam :roll: ... są tacy co mają gorzej...jestem w miarę zdrowa , słyszę, widzę, chodzę, mam w miarę dobrze poukładane pod kopułką, ....więc nie ma co marudzić...a że mam 10 czy 15 kilo więcej to co z tego...gdyby wszyscy byli tacy sami to ten świat byłby nudny :D .... i tej wersji będę sie trzymać :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca :D

 

No zuch dziewczyna !

Zdrowe podejście do życia !

Najważniejsze zdrowie swoje i innych. Reszta jakoś się ułoży. A kochanego ciałka nigdy nie za wiele :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jako początkującej forumowiczce napiszcie mi jak Wy dajecie sobie radę z tym natłokiem informacji budowniczych :-?

Ja w tym gąszczu informacji się gubię :cry:

Chyba coś ze mną jest nie tak :cry: :oops:

 

Ja np. nie radzę sobie z tym wszystkim.

W porównaniu z innymi forumowiczami (dla mnie biegłymi budowlańcami) to na niczym się nie znam i nie będę się znała..... :cry:

I też nie nadążam.......ale zawsze mogę prosić o radę doświadczonych kolegów i koleżanek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to na obudzenie :D

 

http://www.pizzaexpress.com.pl/cmsAdmin/NEWS_FOTO/71p3.jpg

 

pozdrawiam, smoczyca :D

przeczytałam odchudzenie zamiast obudzenie :lol:

czyżby jakaś obsesja mnie dopadła :o :wink:

 

zima idzie dziewczyny, trzeba się w tłuszczyk zaopatrzyć :)

 

malmuc, a Ty nie przesadzaj......taka apetyczna kobitka z Ciebie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sie lepiej, Graszka przyznaj co robisz że z Ciebie taka lasencja... kuźwa, chyba aż 40 kilo żywej wagi :lol: ...dwoje dzieci urodziła i taka szczupła :roll: ...pozazdrościć :wink:

 

a co do kształcenia budowlanego....wszystko przyjdzie z czasem :D

 

ja np. robiłam tak: w zależności co było na tapecie dokształcałam się w temacie...i tak po kolei:

jak były fundamenty to wszystko o fundamentach na forum przeczytałam.... jak były okna, to o oknach....jak były instalacje...to Sebusia molestowałam na priv :lol:

 

już ze mnie taka bestia, że zabierając się za coś muszę mieć wiedzę teoretyczną i tak obryta mogłam dopiero zabierać się za praktykę :lol: .... tudzież rozmowy z wykonawcami :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczek- w sobota od 10:00 do 13:00

 

eee ludzie jako że tu dzisio jest sporu ruch to zapytom - płytki klinkierowe na schody ( z tymi rowkami p.poslizwowymi) po wiela chodzom- bo mom cyna ino nie wiym czy dobro???

 

3,59 zł /szt (wymiary 0,3 x0,3) wychodzi to po 40 zł/m2 - Brać????

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczek- w sobota od 10:00 do 13:00

eee ludzie jako że tu dzisio jest sporu ruch to zapytom - płytki klinkierowe na schody ( z tymi rowkami p.poslizwowymi) po wiela chodzom- bo mom cyna ino nie wiym czy dobro???

3,59 zł /szt (wymiary 0,3 x0,3) wychodzi to po 40 zł/m2 - Brać????

Sebo8877

Na schody zewnętrzne to lepsze z wystającymi paskami a nie z wgłębieniami (rowkami). 40 PLN/m2 klinkierowej stopnicy to darmocha. Jo kupowoł stopnice szerokie na 25 cm po 27 PLN/szt. Trza mieć nas...ane ni ? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczek- w sobota od 10:00 do 13:00

eee ludzie jako że tu dzisio jest sporu ruch to zapytom - płytki klinkierowe na schody ( z tymi rowkami p.poslizwowymi) po wiela chodzom- bo mom cyna ino nie wiym czy dobro???

3,59 zł /szt (wymiary 0,3 x0,3) wychodzi to po 40 zł/m2 - Brać????

Sebo8877

Na schody zewnętrzne to lepsze z wystającymi paskami a nie z wgłębieniami (rowkami). 40 PLN/m2 klinkierowej stopnicy to darmocha. Jo kupowoł stopnice szerokie na 25 cm po 27 PLN/szt. Trza mieć nas...ane ni ? ;-)

 

Te som z takimi małymi progami zwalniającymi:)

 

Nie powiym żeś kupił tanio .... :-?

 

jest to wyprzedaż kiero zacznie sie...jutro - tak wiync mom cynk i mom dac znac czy byda to chcioł

 

To som taki jak te na samym dole - 1-sze z lewej

 

http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/250/24/85/250248502_2

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...