Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzięki za rady, będę nadal czytać i w razie czego pytać.

Teraz jestem na etapie studni,

życzę powodzenia :lol:

 

 

Witaj barbarello, my tez nowi na forum. Jak jesteście na etapie studni, to naprawdę nie jest źle :)!. Bo my jeszcze na etapie czytania forum :D

 

A tak poza tym, to witam wszystkich. Strasznie chcielibyśmy już budować, ale co zrobić, jeszcze musimy tu troszkę posiedzieć na wygnaniu :wink:

 

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

""ja np. robiłam tak: w zależności co było na tapecie dokształcałam się w temacie...i tak po kolei:

jak były fundamenty to wszystko o fundamentach na forum przeczytałam.... jak były okna, to o oknach....jak były instalacje...to Sebusia molestowałam na priv :lol:

 

już ze mnie taka bestia, że zabierając się za coś muszę mieć wiedzę teoretyczną i tak obryta mogłam dopiero zabierać się za praktykę :lol: .... tudzież rozmowy z wykonawcami :D

 

pozdrawiam, smoczyca""

 

daggulka bardzo dobra metoda.

Dzięki POLECAM WSZYSTKIM POCZąTKUJąCYM.

Czekam na papiery z urzędu i czytam forum,a wy ludziska piszcie piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malmuc...ilekroć ich ogladam w tym numerze, to wyję przed monitorem....są po prostu najlepsi :D :D :D ....zresztą większośc skeczy maja fajnych....jest w nich coś że na sam widok juz mi sie facjata uśmiecha :lol: ...no i ten jej śmiech....po prostu the best :D :D :D

 

a ja własnie znalazłam opiekunkę dla mojej Kasi.... która jest przeziębiona i nie może ze mną jechać po południu...a roboty tyle :roll: ...dziś muszę pomalowac bramę i słuupy na których jest umocowana :lol:

na razie jestem w pracy do 12 godzinki, a potem Kasia do cioci, mama na działkę :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska :D .

 

Coś pusto tutaj....każdy zarobiony :lol: .... ja tez nie wiem w co mam łapy wsadzić :roll:

Na budowie trza się spiechać coby sie ogrodzic przed zimą... szukam kogoś do wymurowania 4 słupków z klinkieru....kuźwa- mój chop stwierdził coby to zrobił ktoś kto umie a on mu bedzie pomagał (mieszał cement i takie tam)....no i szukam takiego kogoś :roll: ....nie znacie?

 

Pozdrawiam, smoczyca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomózcie mi bo mam juz szal komórek szqarych - kołkować to moje docieplenie czy nie.

2 elewacje to 4,5 m 2 pozostałe to 8 m.

Juz mnie kurw..ica bierze bo nie wiem co myśleć. przyklejony na 8 plackach - (doczytałem się ze żle fachowcy tez sa niejednomyślni - dolne płyty klejone obwodowo + placki) styropian odrywa się od sciany kawałkami - przy czym klej zostaje na ścianie z drobinami płyty styropianowej. Kazda płyta jest opiankowana po obwodzie - tak więc sam kuźwa nie wiem co mam zrobic???

Dajcie mi jakieś mądre rozwiązanie. osobićie jestem za tym by nie kolkować- ale sumienie mnie gryzie że może powinienem ???

 

sebo88877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć ludziska :D .

 

Coś pusto tutaj....każdy zarobiony :lol: .... ja tez nie wiem w co mam łapy wsadzić :roll:

Na budowie trza się spiechać coby sie ogrodzic przed zimą... szukam kogoś do wymurowania 4 słupków z klinkieru....kuźwa- mój chop stwierdził coby to zrobił ktoś kto umie a on mu bedzie pomagał (mieszał cement i takie tam)....no i szukam takiego kogoś :roll: ....nie znacie?

 

Pozdrawiam, smoczyca.

kto na jesień grodzi ...... :roll: :wink:

u mnie z klinkieru muruje .............. moja połowka 8) :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomózcie mi bo mam juz szal komórek szqarych - kołkować to moje docieplenie czy nie.

2 elewacje to 4,5 m 2 pozostałe to 8 m.

Juz mnie kurw..ica bierze bo nie wiem co myśleć. przyklejony na 8 plackach - (doczytałem się ze żle fachowcy tez sa niejednomyślni - dolne płyty klejone obwodowo + placki) styropian odrywa się od sciany kawałkami - przy czym klej zostaje na ścianie z drobinami płyty styropianowej. Kazda płyta jest opiankowana po obwodzie - tak więc sam kuźwa nie wiem co mam zrobic???

Dajcie mi jakieś mądre rozwiązanie. osobićie jestem za tym by nie kolkować- ale sumienie mnie gryzie że może powinienem ???

 

sebo88877

Wongli drogi jak cholera. Ekogroszek po 479 PLN. Miał coś poniżej 300 - jak będę w pobliżu to strzelę foto

Co do kołkowania - koszt prawie żaden a spokojna głowa. Czy z Twojego opisu wynika, że ten styropian Ci odpada? Jak odpada to chyba odpowiedź jest jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomózcie mi bo mam juz szal komórek szqarych - kołkować to moje docieplenie czy nie.

2 elewacje to 4,5 m 2 pozostałe to 8 m.

Juz mnie kurw..ica bierze bo nie wiem co myśleć. przyklejony na 8 plackach - (doczytałem się ze żle fachowcy tez sa niejednomyślni - dolne płyty klejone obwodowo + placki) styropian odrywa się od sciany kawałkami - przy czym klej zostaje na ścianie z drobinami płyty styropianowej. Kazda płyta jest opiankowana po obwodzie - tak więc sam kuźwa nie wiem co mam zrobic???

Dajcie mi jakieś mądre rozwiązanie. osobićie jestem za tym by nie kolkować- ale sumienie mnie gryzie że może powinienem ???

 

sebo88877

Wongli drogi jak cholera. Ekogroszek po 479 PLN. Miał coś poniżej 300 - jak będę w pobliżu to strzelę foto

Co do kołkowania - koszt prawie żaden a spokojna głowa. Czy z Twojego opisu wynika, że ten styropian Ci odpada? Jak odpada to chyba odpowiedź jest jasna.

 

No właśnie ze trzimo jak cholera i sie zastanawiom czy to diblować ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekogroszek z Chwałowic po 479 niestety. Mnie udało się kupić jeszcze po 360 8) .

Sebo - gdzieś widziałem info jakie powierzchnie trzeba diblować. Jeżeli to jest 4 m2 to se daruj. Nie wiem co oznacza te 8 - czy m2 czy wysokość. Ja mam np balkon ocieplony od spodu, ok 5 m2 bez żadnych dibli, grubość styro 3 albo 5 cm (nie pomnju).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...