Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chciałem przypomnieć , że poszukuje ekipy na rozpoczęcie budowy -wiosna 2008. Jeżeli możecie mi kogokolwiek polecić to będę b. wdzięczny.

 

Murarz Stasiek :) z Jastrzębia tel. 4710671, możesz powiedzieć że dostałeś namiar od Darka u którego budował w tym roku.

Gość jest bardzo tani, robi dobrze i dość solidnie, trochę bałagani na budowie i gubi narzędzia.

Aha jak byś sie z nim umawiał to napisz na kartce jakie roboty obejmuje cena, bo lubi sobie potem dodawać za różne prace twierdząc że tego umowa nie obejmowała, ale poza tym jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziyń Dobry

 

Przeprosiyliście juz prezydynta ??...?? :)

 

Sebo8877

a jakże !!!!

krzyżem lezałam i błagałam o wybaczenie :wink:

 

:lol: :lol: :lol: za mało....trza na kolanach do Częstochowy :wink: :lol: :lol: :lol:

 

a mnie to kuźwa nikt nie przeprosił że żyję w kraju rządzonym przez $&*$#@%# z największym i najmądrzejszym na czele kierowanym przez samego ojca dyrektora...... kuźwa...przeprosił mnie ktoś??? :roll:

ja bym kuźwa przeprosiła..... osobiście.... by się nie pozbierali :wink:

 

eeee tam, Sebuś... ty nie podpuszczaj bo we mnie wrze jak wchodzę na temat "polityka" :roll:

muszę sobie potem cały dzień urządzać afirmacje powtarzając co 2 minuty "nie nerwujsja, Daguś.... nie nerwujsja :wink: :lol: "

 

Robercik.... u mnie robili górale....nie są ani tani, ani drodzy...pośrednio :wink: ...ale są dobrzy(robią u mnie full...czyli murowali, teraz robią tynki i wylewki też oni będą robić :wink: )... jak chcesz to podam na priv namiary na majstra....ytlko on raczej bierze tereny Jastrzębie, Zebrzydowice koło Jastrzebia.... chociaż w Świerklanach też coś wziął chyba ostatnio :roll: ....no w każdym razie jak potrzebujesz to dam namiary na priv.

 

no, a z optymistycznych informacji kochani.... tynki mi się robią :D :D :D

 

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś Ty, Selimm.... Ciebie nie wymieniałam, bo coś tam bazgrałeś ostatnio i widać Cię było :wink: :lol:

 

piec kupiłam, mają przywieźć najpóźniej w przyszłym tygodniu :roll: ... zastanawiam się co zrobię jak mi go nie będzie chciał kurier do garażu przetransportować..... na plecach nie przeniosę :roll: :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

piec kupiłam, mają przywieźć najpóźniej w przyszłym tygodniu :roll: ... zastanawiam się co zrobię jak mi go nie będzie chciał kurier do garażu przetransportować..... na plecach nie przeniosę :roll: :lol:

Potwierdzam. Nie przeniesiesz :D :D :D :D .

U nas walczyliśmy chyba w pięciu żeby spuścić toto do kotłowni.

Kurde selimm se poszedł. Teraz nie tylko prezydenta trza bedzie przepraszać :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, tak....zaniedługo to tu będzie klub przepraszających zamiast klub budujących :wink: :lol:

 

Piejar...... jak chłopek nie wyrazi chęci wtargania mi go do garażu to klapa :roll: .... nie ma u nas 5-ciu chłopa.... a do tego mojemu wysiadł zaś kręgosłup :o ...norrrmalnie żyć nie umierać :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż własnie , że kuźwa nie mam równo.... bo na podjeżdzie do garażu jest wysypany kamień kopalniany - pod ciężarem się ślizga a nie klinuje.... (ładny kamień który się klinuje sypne se na to dopiero na wiosne :wink: ).

No i on chyba nie da se rady wjechać tym swoim piździkiem po tym kamieniu pod garaż :roll: .

Selimm... noż chyba powinieneś wiedzieć skąd Tobie piec przywieźli... ja też mam żeliwniaka z Fakory z łodzi-kupowałam u producenta :wink:

 

jadę na budowę pooglądać co tam ciaproki robią... niezapowiedziana kontrola jakości :wink: :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż własnie , że kuźwa nie mam równo.... bo na podjeżdzie do garażu jest wysypany kamień kopalniany - pod ciężarem się ślizga a nie klinuje.... (ładny kamień który się klinuje sypne se na to dopiero na wiosne :wink: ).

No i on chyba nie da se rady wjechać tym swoim piździkiem po tym kamieniu pod garaż :roll: .

Selimm... noż chyba powinieneś wiedzieć skąd Tobie piec przywieźli... ja też mam żeliwniaka z Fakory z łodzi-kupowałam u producenta :wink:

 

jadę na budowę pooglądać co tam ciaproki robią... niezapowiedziana kontrola jakości :wink: :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

No to sorry - 2 ruły stalowe dwie brechy - 3-ech chłopa i piec mosz we pywnicy - moj prawie 390 kg wjechoł tak - było nas dwóch - 3-ci prziszoł na som koniec

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumb...ja kupowałam bloczki fundamentowe w firmie GOMAR w Jastrzębiu (producent)...namiary znajdziesz w necie, zadzwoń i porownaj ceny :wink:

W Rybniku nie wiem czy przypadkiem Budozbyt nie ma tanio :roll: ...też posprawdzaj :roll: .... i namiary też w necie znajdziesz.

 

Sebuś.... wpadłam na pomysła :lol: ....tato przywiózł mi kiedyś z kopalni 4 role gumy kopalnianej... gruba solidna.... jakbym rozłożyła ją na tym kamieniu to dałoby chyba radę :roll: :wink:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noż własnie , że kuźwa nie mam równo.... bo na podjeżdzie do garażu jest wysypany kamień kopalniany - pod ciężarem się ślizga a nie klinuje.... (ładny kamień który się klinuje sypne se na to dopiero na wiosne :wink: ).

No i on chyba nie da se rady wjechać tym swoim piździkiem po tym kamieniu pod garaż :roll: .

Selimm... noż chyba powinieneś wiedzieć skąd Tobie piec przywieźli... ja też mam żeliwniaka z Fakory z łodzi-kupowałam u producenta :wink:

 

jadę na budowę pooglądać co tam ciaproki robią... niezapowiedziana kontrola jakości :wink: :D

 

pozdrawiam, smoczyca

 

No to sorry - 2 ruły stalowe dwie brechy - 3-ech chłopa i piec mosz we pywnicy - moj prawie 390 kg wjechoł tak - było nas dwóch - 3-ci prziszoł na som koniec

Sebo8877

wypić :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloczki kupowałem w Budozbycie 30.12.2004 ;-). Cena wtedy była przyzwoita ale nie chcę Cię denerwować więc nie podam 8)

 

dobre, dobre :D :D :D

ja też dlatego nie podałam, ale pamiętam , że pierwszą partię kupowałam juz i tak drozszą niż normalnie było....a dwie następne po astronomicznych cenach... i to u producenta :o ...w hurtowniach było jeszcze drożej :roll:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumb...ja kupowałam bloczki fundamentowe w firmie GOMAR w Jastrzębiu (producent)...namiary znajdziesz w necie, zadzwoń i porownaj ceny :wink:

W Rybniku nie wiem czy przypadkiem Budozbyt nie ma tanio :roll: ...też posprawdzaj :roll: .... i namiary też w necie znajdziesz.

 

Sebuś.... wpadłam na pomysła :lol: ....tato przywiózł mi kiedyś z kopalni 4 role gumy kopalnianej... gruba solidna.... jakbym rozłożyła ją na tym kamieniu to dałoby chyba radę :roll: :wink:

 

pozdrawiam, smoczyca

 

To nic innego jak grubski taśmy - możnej sie potym udo jechac tym paleciokym - sprawa jest tak czy inaczyj nie do okreśłynio zdalnie - okoże sie na miejscu... Te taśmy mogiesz se rozwinyc- bydzies zmiała piykny gumowy lojfer przed chałupom :)

 

Jamles- jak zawsze mosz recht :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym ,jeszcze w tym roku kupić bloczki fundamentowe - liczę ,że będą tańsze niż w przyszłym.Może wiecie gdzie są najtańsze w okolicy Rybnika ?

jak kupowałam w zeszłym roku to najtaniej mieli w Medremie - to jest na obwodnicy m-y Wodzisławską w PKS-em. Pamietam że były wtedy po 2,2-2,4 zł, z tego co sie orientuję teraz są ok. 4 zł. Tel. znajdziesz w necie (np. na rybnik.com.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak zwykle z otwartymi ramionami witamy "nowych" :D

 

No a gdzie się "starzy" :wink: podziali? Graszka....Malmuc...Akwarysta.... i inni.... :roll: ludzie, gdzie jesteście??? :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

 

 

Witam! Pozdrawiamy! Żyjemy, mieszkamy, odbiór bez wizyty Nadzoru. Mamy przyzany numerek - więc nie jesteśmy bezdomni :lol: .

 

Teraz z płaczem wydajemy ogromne sumy na mikro rzeczy. Kto to widział, żeby przycisk do geberitu kosztował 350 zł! Nie chce tego przeliczać na bloczki betonowe :evil: .

Wczoraj kupiłam wreszcie dodatki do łazienki w stylu wieszak na papier toaletowy, na ręczniki itp. Nawet Wam nie powiem ile to wszystko kosztowało.A tu kasy "niet".

 

A tak w ogóle - to Was często podglądam- robiąc sobie przerwę w nauce :evil: Stary mózg ponownie uruchomić- to bardzo trudne zadanie.A tu czas goni - egzamin wiosną.

 

P.S. Chyba wybudowaliśmy za duży dom. Strasznie dużo sprzątania. Chyba musimy sobie pomóc jakąś Panią.

Ile się teraz płaci za sprzątanie ?

 

To jeszcze raz Was wszystkich pozdrawiam w tej Prawie Nowej Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...