Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To ja też wszystkich pozdrawiam. Jakoś ostatnio listopad mnie przygnębia i nie chcę zarażać chandrą.

A dziś się okazało, że bezmiar mojej glupoty jest wręcz niesamowity - warunki przyłączenia do sieci gazowej straciły moc dwa tygodnie temu. Więc muszę zacząć tą szopkę od początku. Heeeelp!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ja sie może przywitam. Zamierzam rozpocząć budowę wiosną 2008, domek będzie podpiwniczony z zagospodarowanym poddaszem. Przeglądając to forum znalazłem waszą grupę, jako że mieszkam w okolicach Wodzisławia to do was mi najbliżej. Mam nadzieję że w przyszłości będziecie mogli mi troszkę pomóc i rozwiązać kilka problemów. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D ...i bywaj często 8)

gdzie ta działka jest :roll:

 

 

 

Miło mi, że zostałam przyjęta do grona :)

 

Działka na św. Józefa tak jak wyżej napisałam.

 

Ostatnio śledzę wątek, w którym ludzie budują dom z naszego wymarzonego projektu. Matko ile czytania ;)

 

 

A tak poza tym to zielona jestem jeśli chodzi o budowanie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak poza tym to zielona jestem jeśli chodzi o budowanie 8)

Dojrzejesz 8)

przypuszczam :)

 

Póki co odwiedziłam wydział architektury. W planie zagospodarowania przestrzennego jest zapis o dachu dwupołaciowym na mojej działce, ale pan naczelnik stwierdził, że można budowac inny byle nie do szpica.

Mnie strasznie podoba się ten projekt http://www.mgprojekt.com.pl/domki/faworyt2/index.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
ludziska ocieplał ktoś z was strop styropianem?

ja mam parterówkę i zastanawiam się czy można strop drewniany ocieplić styro czy lepiej wełną

 

Ewelinka na jakiej ulicy budujecie? My mamy działkę na św. Józefa.

 

KiR - na św. Józefa? hihi, ja teraz mieszkam na Józefku...;) ale mam nadzieje ze juz niedlugo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewelinka.... my ocieplamy wełną, jest wygodniej dociąć...lepiej wpasuje się w szczeliny :wink:

 

Nooo, a nowym już współczuję :wink:

a tak serio :lol: .....kochani... czytać, czytać, i jeszcze raz czytać :roll: ... jak się ma wiedzę teoretyczną, to w praktyce potem dużo łatwiej :wink: :D

 

Piejar....pudła żeś już rozpakował? :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spox. Już mieszkam jak panisko :wink:

Wpadniesz ?

 

No, ba...pewnie że zajrzę :D .... tylko kurcze nie teraz :roll: .... muszą mi skończyć prace na budowie (tynki, słupy klinkier) bo codziennie jeżdżę pilnować i cierpię na chroniczny brak czasu... a poza tym siedzę w robocie non stop bo mi się Skarbówka zapowiedziała na kontrolę w przyszłym tygodniu .... już nie wspomnę, że mnie cholera bierze bo ledwie kontrola Zus'owska mi się skończyła :roll: .... ja nie wiem czy oni nie mogą skontrolowć prawdziwych przekręciarzy tylko porządnych ludzi się czepiają :lol: ....kuźwa, i siedź tu teraz i przeglądaj 800 dokumentacji pracowniczych i 800 pit'ów :evil:

więc reasumując.... barrrrdzo chętnie zajrzę , tylko gdzieś za jakieś 2 tygodnie :roll: :D .... no i oczywiście czuję się zaszczycona propozycją :oops: - fajnie tak pooglądać u kogoś kto już mieszka "na swoim" :roll: ....to tak optymistycznie nastraja....zaraz mi przychodzi do głowy , że może i mnie się uda zanim mnie wywiozą do wariatkowa albo osiwnę w kwiecie wieku :roll: :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska ocieplał ktoś z was strop styropianem?

ja mam parterówkę i zastanawiam się czy można strop drewniany ocieplić styro czy lepiej wełną

 

Ewelinka na jakiej ulicy budujecie? My mamy działkę na św. Józefa.

 

KiR - na św. Józefa? hihi, ja teraz mieszkam na Józefku...;) ale mam nadzieje ze juz niedlugo....

 

he he świat jest mały. My mamy odległy nr chyba 105 będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

więc reasumując.... barrrrdzo chętnie zajrzę , tylko gdzieś za jakieś 2 tygodnie :roll: :D .... no i oczywiście czuję się zaszczycona propozycją :oops: - fajnie tak pooglądać u kogoś kto już mieszka "na swoim" :roll: ....to tak optymistycznie nastraja....zaraz mi przychodzi do głowy , że może i mnie się uda zanim mnie wywiozą do wariatkowa albo osiwnę w kwiecie wieku :roll: :lol:

pozdrawiam, smoczyca

Wpadnij zanim pojedziesz do wariatkowa. Nie wiem jak tam z przepustkami. Zapraszam oczywiście z małżem i bąblami. Zaproszenie dotyczy również innych zainteresowanych z forum. Nie jestem jeszcze tak zorganizowany jak EDZIA ale ognisko "na stojaka" można zrobić :D :D :D :D . Jak się ubierze rękawiczki to kije z kiełbaską da się utrzymać. Na imprezę wnętrzową wejdzie spokojnie kilkanaście osób (przetestowane)

No i przyłączam się do życzeń dla smoczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, dzięki chłopaki za życzonka :D ...się wzruszyłam normalnie :oops: :D

 

Piejar....Ty się nie proś bo jak się wszyscy do Ciebie zejdziemy to kamień na kamieniu nie zostanie :lol: ....żartuję oczywiście, ja w każdym razie bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia i czekam na ustalenie terminu tak coby i innym pasowało....się dostosuję :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, dzięki chłopaki za życzonka :D ...się wzruszyłam normalnie :oops: :D

 

Piejar....Ty się nie proś bo jak się wszyscy do Ciebie zejdziemy to kamień na kamieniu nie zostanie :lol: ....żartuję oczywiście, ja w każdym razie bardzo chętnie skorzystam z zaproszenia i czekam na ustalenie terminu tak coby i innym pasowało....się dostosuję :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Zwalajcie się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...