Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jeszcze raz wielkie dzieki za życzonka.... :D

 

Jamles.... takiego bukietu to już daaaaawno nie dostałam :roll: ...i ta szczęśliwość i bezstresowość mam nadzieje, że się spełni :wink: :D

 

Piejar... dzięki za życzonka :D .... i cobyś se nie myślał....pewnie , że się zwalimy :lol: ...jak mąż wszyscy się stawimy któregoś pięknego dnia :lol: ...tylko coby nas Twoja połowica nie pogoniła jak zobaczy taką zgraję przed wejściem :lol: :lol: :lol: ...hol zadeptają, hałasu narobią.... :roll: :wink: :D

 

Graszka.... też dzięki za pikne łowieczki :D ...ale z tym Vat'em to już przesadzenie :wink: :D

 

Sebuś...hm :roll: ....nie wiem co mam napisac :oops: ... chyba tylko tyle cobyś żonce dzisiejszych wpisów nie pokazywał :wink: :lol:

 

Kurcze...to tak miło , jak się takie super życzonka dostaje :D ...aż normalnie mi łezka.... :oops: :roll: ...no, kuźwa wzruszyłam się... a nie powinnam była bo smoki to twarde być powinny jak skała :D

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zaproszenie dotyczy również innych zainteresowanych z forum. Nie jestem jeszcze tak zorganizowany jak EDZIA ale ognisko "na stojaka" można zrobić :D :D :D :D . Jak się ubierze rękawiczki to kije z kiełbaską da się utrzymać. Na imprezę wnętrzową wejdzie spokojnie kilkanaście osób (przetestowane)

No i przyłączam się do życzeń dla smoczki

 

a gdzie jesli można wiedzieć jest Twój domek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie dotyczy również innych zainteresowanych z forum. Nie jestem jeszcze tak zorganizowany jak EDZIA ale ognisko "na stojaka" można zrobić :D :D :D :D . Jak się ubierze rękawiczki to kije z kiełbaską da się utrzymać. Na imprezę wnętrzową wejdzie spokojnie kilkanaście osób (przetestowane)

No i przyłączam się do życzeń dla smoczki

 

a gdzie jesli można wiedzieć jest Twój domek?

 

Tyn synek miyszko w Radlinie /dzielnica Biertułtowy - kole Urzyndu Miasta :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich za życzonka..... żeby jeszcze tak wszystkie chciały się spełnić :wink: :D

 

Froschka...a Ciebie aż tu przywiało? :D :D :D ...dawno Cię nigdzie nie czytałam... czasu malutko , roboty dużo :roll:

 

adiqq.... ja brałam w lubarze beton komórkowy....ceny były wtedy jeszcze spoko, aczkolwiek nie dało się już negocjować.... nie wiem jak teraz :roll:

 

a z rzeczy na czasie.... mam wytynkowane już pokoje na górze, myślę że jutro skończą górę i zaczną tynkować dół od poniedziałku :D ....norrrrmalnie mał rzecz a cieszy :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję , kochana .... tyle że 100 lat to mój chop na pewno ze mną by nie wytrzymał :roll: :D :D :D ...a szybka wiosna.... barrrdzo by się przydała....i jeszcze ciepła zima :wink: :D ....ale tak to chyba tylko w erze :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję , kochana .... tyle że 100 lat to mój chop na pewno ze mną by nie wytrzymał :roll: :D :D :D ...a szybka wiosna.... barrrdzo by się przydała....i jeszcze ciepła zima :wink: :D ....ale tak to chyba tylko w erze :lol:

 

pozdrawiam, smoczyca

kiery chop do setki do rada :roll: , rozumia pięćdziesiątka :wink:

PS. to mi 2 lata zostało, może z jakimś hokiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego Daga :D

 

A ze spraw ogólnych :p - bylem w Lubarze, bylem w Budozbycie - gdzie jeszcze moge zaniesc projekt w celu zrobienia wyceny materiałowej?

pozdrawiam

ja miałam najlepszą cenę na beton komórkowy w składzie Mura (Boguszowice) ale potem nadeszły szalone czasy z wariującymi cenami i wszelkie wyceny w łeb wzięły także musiałam kupić w Budozbycie i oczywiście zapomnieć w wszystkich obiecanych wcześniej rabatach. no ale wtedy sie w ogóle cieszyłam że mam materiał.

spróbuj jeszcze w Medremie.

powodzenia życzę wszystkich początkującym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

mieszkamy sobie w Bytomiu i planujemy z malżonkiem i naszym szkrabem :) budowę domu szkieletowego.... i tu zaczęły sie schody :evil: mieliśmy wybraną ekipę i byliśmy przed podpisaniem umowy po czym w piatek dostaliśmy e-maila od gościa, że prawdopodobnie bedzie budował pensjonat i nie da rady wybudować nam domu :( do tematu mamy wrócić ewentualnie w grudniu ale czas nam niestety ucieka. Proszę Was bardzo jesli macie jakąś zaufaną firmę najlepiej z polecenia lub taką która Wam budowała i jesteście zadowoleni to prosimy o namiar.... czas nam niestety ucieka a mieszkanko mamy małe i trzeba by sie wyprowadzić o swojego domku. Dom mamy bardzo prosty, 135 metrów bez podpiwniczenia, projekt Pana Berezowskiego

 

z góry dziękuje za info

[email protected]

gg: 1362658

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agulakriss...niestety mój wykonawca pracuje tylko na naszym terenie....no i terminy ma zajęte już na przyszły rok :roll:

 

a tak w ogóle to w szoku jestem.... śniegu u nas nawaliło....wszystko zasypane :o .... a ja boroczka musiałam mojego zgrzyta odśnieżać...to jeszcze nic.... ja musiałam nim jechać pierwszy raz w życiu w takich warunkach-jeszcze u nas na tych pobocznych drogach to norrrmalnie masakra...nieodśnieżone, maź na drodze a pod nią lód :o ...uwierzcie mi...więcej niż 40 nie jechałam :roll: :wink: ....a gorąco mi było że hej....ze strachu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...