Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

no, do góry :-? ...jutro kontrola a ja w liściach :wink:

zmykam- kawka wypita, czas zabrac się za robotę bo naprawdę do jutra nie zdążymy...wszyscy na wysokich obrotach a roboty nie ubywa :roll: ...lecę, papa...miłego dzionka dla wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

potrzebuję ze 3 komputery z 3 parami myślących rąk do pracy :roll:

pogoda do d... , praca do d.... chyba mam doła :roll:

o to tak jak ja :o

jamles sie smieje ze w nocy siedze na forum, ale tak naprawde w nocy siedze nad papieramy z pracy a forum to taki przerywnik (zeby nie zwariowac :wink: )

Wczoraj jak wyjechalam z domu o 5 rano to wrocilismy z budowy o 24:00 :roll:

bylam tak zmeczona ze nawet jesc mi sie nie chcialo, a zjadlam wczoraj tylko dwie kanapki :-?

Ale mysle pozytywnie :lol:

swieci słonce :D

domek ocieplony :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa najlepszą Dietą pod slońcem jest- szczgólnie jak musisz som na niej zapierd--alać.

 

Dzis wyzwanie mnie czeko - wanna byda obkłodoł flizami (nojpierw sie musza je pocionć coby z winklym wyrobić :-? )

 

chmmm- zostawiłech sie jom na deser :) - niestety musza zaczonć go konsumować - a tak mi nie szmakuje że chej :) :-?

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyżby Twoja działka to była ta niedawno ogordzona zilonym płotem?

 

Nie, nie ta. Nasza jest ta duża między tym białym gospodarczym domkiem a właśnie tą nowo ogrodzoną.

 

Boże ile my się na Józefa działki naszukaliśmy. Mieliśmy brać tą na 99 za jasną parterówką, ale kilka rzeczy nam nie pasowało. I dobrze, bo teraz mamy 1000 razy fajniejszą :)

 

no ja narazie mieszkam koło tej właśnie parterówki ale budujemy się ulicę wcześniej - na samym końcu po lewej

okolica jest super - lepszej nie można sobie wymarzyć - z jednej strony cicho i blisko lasu a z drugiej niedleko do miasto - w lecie zawsze piechotką na piwko :)

trochę obraz psują bloczyska ale posadzę wielkie drzewa i bydzie OK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa najlepszą Dietą pod slońcem jest- szczgólnie jak musisz som na niej zapierd--alać.

prwda, świeta prawda

widac po moim małżonku

po mnie niestety nie :roll:

za rzadko tam bywam

ale jak juz jestem to takie sie urobie, że mnie potem małżonek musi załadowac do samochodu i potem z niego wywlec :lol:

Dzis wyzwanie mnie czeko - wanna byda obkłodoł flizami (nojpierw sie musza je pocionć coby z winklym wyrobić :-? )

 

o! wczoraj jeszcze na koniec mąż obudowywał wanne

ja wymyślam

on robi,

takie grzmoty z góry leciały, ze cichutko siedziałam na parterze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piejar przegapiłam czy jak?

ale nic nie piszesz jak sie teraz do pracy dojezdza

Dojeżdża się samochodem :D .

Można z tym żyć. Paradoksalnie najgorszy jest odcinek przed samą elektrownią czyli od ronda - cały czas w korku. Wstaję 20 min wcześniej czyli 5:40. 6:20 wyjeżdżam i bez stresu przed 7 popijam kawkę za biurkiem :wink:. Ostatnie 2 lata pracowałem od 6-14 więc wstawać trzeba było jeszcze wcześniej. Żonie trochę brakuje auta ale ustaliliśmy że dopóki nie znajdzie sobie jakiejś roboty to nie będziemy brać sobie na łeb dodatkowych kosztów. Widziałem w innym wątku, że malmucowie już się grzeją "z podajnikiem" :D . Życzę powodzenia i cierpliwości. Wiem, że Wam się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no ja narazie mieszkam koło tej właśnie parterówki ale budujemy się ulicę wcześniej - na samym końcu po lewej

okolica jest super - lepszej nie można sobie wymarzyć - z jednej strony cicho i blisko lasu a z drugiej niedleko do miasto - w lecie zawsze piechotką na piwko :)

trochę obraz psują bloczyska ale posadzę wielkie drzewa i bydzie OK :)

 

To od was miałam namiary na właściciela działki, którą mamy :D

Pani z "C" poszła chyba do Twojej mamy (?) popytać.

 

Ewelina mogę Ci dać kilka brzózek, żebys się od bloków odgrodziła ;) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To od was miałam namiary na właściciela działki, którą mamy :D

Pani z "C" poszła chyba do Twojej mamy (?) popytać.

 

Ewelina mogę Ci dać kilka brzózek, żebys się od bloków odgrodziła ;) :lol:

 

widzisz jaki świat jest mały :)

uwaga na sąsiada za wami - jest dość hałaśliwy!

 

za brzózki dziękuję - wole iglaki :lol:

a jak je wytniecie to sarenki przestaną biegać po polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a ja prawie kupiłam działkę między Józefa a Borkami!! Ale ostatecznie sprzedający się wycofał. No ale - nie ma tego złego...

W każdym razie - nie zdawalam sobie wcześniej sprawy, że Józefa to taka długa ulica!!

 

jedna z dłuższych w Rybcu - ciągnie sie od straży aż do lasu w Orzepowicach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga na sąsiada za wami - jest dość hałaśliwy!

 

za brzózki dziękuję - wole iglaki :lol:

a jak je wytniecie to sarenki przestaną biegać po polu

 

mówisz! Który to????????? I co masz na myśli pisząc "hałaśliwy"?

 

To ten z żółtego domu co czasem w długą idzie?

 

 

Może sarenki będą na kościelne pole jednak przychodzić, chociaż jak zrobią obwodnicę to już pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piejar przegapiłam czy jak?

ale nic nie piszesz jak sie teraz do pracy dojezdza

Dojeżdża się samochodem :D .

Można z tym żyć. Paradoksalnie najgorszy jest odcinek przed samą elektrownią czyli od ronda - cały czas w korku. Wstaję 20 min wcześniej czyli 5:40. 6:20 wyjeżdżam i bez stresu przed 7 popijam kawkę za biurkiem :wink:. Ostatnie 2 lata pracowałem od 6-14 więc wstawać trzeba było jeszcze wcześniej. Żonie trochę brakuje auta ale ustaliliśmy że dopóki nie znajdzie sobie jakiejś roboty to nie będziemy brać sobie na łeb dodatkowych kosztów. Widziałem w innym wątku, że malmucowie już się grzeją "z podajnikiem" :D . Życzę powodzenia i cierpliwości. Wiem, że Wam się przyda.

no grzeją sie grzeją :D

teraz to inna robota, jeszcze niedawno w domu było chłodniej jak na zewnątrz, teraz to bajka!

kuchnia już jest

kibelek by sie jeszcze przydał :wink:

i można imprezować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***

Mam pierwsza wycene materiałową z budozbytu - 65000 bez drzewa na więźbę - masakra....a jeszcze od nowego roku pewnie do góry pojdą materiałe (cement na 100%) , 47% więcej pozwoleń na budowę wydano.......mam nadzieję że te pozostałe będą lepsze.....

Sprawdziłem na mapie - faktycznie długa ta ulica, ja mam skromny nr 31 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...