Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

buduje tez piwnice, to podraza koszty, ale nie wyobrazam sobie bez piwnicy...

Z tym styczniem to może być róznie, wg GUS wydano ponad 50% wiecej pozwolen na budowe, z tego na budownictwo jednorodzinne 47% wiecej niz rok wczesniej....brzmi znajomo?!? rok temu tez tak bylo...a nie zapominajmy o Euro2012 itd

 

no i kurde musiał mnie zdołować synek.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Piejar...powiedz mi , Ty masz przeca tynki cw.... no i mi tez robią ale coś mnie niepokoi.... gdzieniegdzie , np. przy gniazdkach są takie ryski w tynku.... chodzi chyba o to , że nie mogli wygładzić na glanc gąbką bo piasek jest piasek i sie im gdzieniegdzie tym piaskiem porysowało :roll:

i zastanawiam się ...czy to pokryje farba? bo jesli nie to lipa :roll:

Moje tynki cw są, rzekłbym, nieco rustykalne ;-) tzn mają spoooro takich rysek :D .

Przy malowaniu mnie to przerażało i przez moment żałowaliśmy że nie było gładzi ale teraz ściany podobają mi się takie jak są. Dużych wgłębień farba raczej nie zakryje, drobniejsze smugi się schowają. Największy stres miałem przy suficie w salonie ale tam na dziś mam 4 warstwy farby i nie jest źle (2 x biała, 2 x kolor). Z gładziami jest kooopa roboty a idealny efekt też trudno osiągnąć.

W sumie ta łagodna piaskowa strukturka bardzo mi się podoba. Obejrzeć można ale raczej w realu bo fotka nie oddaje szczegółów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Cie znom to mosz dobrze poukłodane w gowie. Bez tóż wiym, że Ci to przeszkadzać nie bydzie :D

 

no, kurcze...sie zawstydziłam :oops: ... musze to mojemu 3* dziennie powtarzać.... może mnie wreszcie kiedyś doceni :wink: :D

 

Ewelinka- ja mam zwykłe parapety z PCV , kolorek brązowy (tu musiałaby paść nazwa tego drzewa...hm... noż nie pamiętam, chyba jakiś złoty dąb czy coś w tym stylu :wink: )...wygląda normalnie, w miarę schludnie :wink: :lol:

no pewnie , że chciałabym coby marmurowe były, ale szkoda mi wywalać kasę na takie duperele :roll: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też były planowane plastikowe parapetki ale skończyło się inaczej. W kilku innych niejscach też... Pewno dlatego jesteśmy teraz spłukani :roll:

 

pewnie dlatego :wink: :D

 

nic się nie martw...my też jesteśmy spłukani ale z powodu tegorocznych podwyżek materiałów budowlanych...gdybym za tą kasę budowała w ubiegłym roku to jeszcze by mi zostało :wink: :lol:

 

Sebuś...niezły pomysł z tymi blatami....a trepów na schody z tego się przypadkiem nie da zrobić? :roll:

 

a macie jakieś sposoby w ogóle na tanie trepy na schody betonowe?

bo na podstopnie se upatrzyłam tynk mozaikowy taki jaśniutki (sami se zrobimy :wink: )...ale na tanie trepy pomysłu nie mam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas bialutko na drogach.... trzeba bardzo uważać.

Moja młodsza pojechała dziś z grupą przedszkolną do teatru do Bielska.... czekam na telefon bo pewnie zaraz będą wracać :roll: ...słuchałam własnie , że droga do Bielska zablokowana.

 

A mi dziś zamarzł hamulec ręczny- na jedynce powoli żech dojechała do roboty :roll: .... będę miała nauczkę żeby nie zaciągać zimą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...