Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a ja mam takie parapeciki

http://images26.fotosik.pl/112/169b0d559a9875e6.jpg

 

moi rodziec też to mają!

fajne podobają mi się

kobitka w sklepie powiedziała że tera popularne są te fornirowane czy jakoś tak w każdym bądź razie drewniane - tylko sie zastanawiam czy to trwałe jest - no bo na parapet lubi sie np. wylać woda z kwiatka.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak zwykle zima zaskoczyla drogowców - właśnie wróciłem z pracy - po prostu koszmar......

 

nie tylko drogowców - tpsa też

u nas dziś nie było netu cały dzień bo jakiś kabel nawalił - cwaniaczki mają 12h na załatwienie sprawy

albo ktoś wyciął :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani...brak netu to jeszcze nic... teraz siedzę w szoku....padł mi system w najważniejszym kompie w firmie :o .... co gorsza przez kilka dni nie kopiowałam na płytkę nowych danych.... i jestem w d.... :evil:

właśnie czekam na informatyka ...może coś poczaruje - jak mu się nie uda odzyskać danych to nic ino sznurek i się wieszać :(

tak, że od rana mam przeboje.....a miało być tak pięknie......wieczorkiem imprezka u znajomych :roll:

cholera jasna...jak nie urok ... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja testuję u siebie iPlusa i chodzi to nie najgorzej. Transfer teoretycznie ok 230 kb/s , w praktyce czasem przeskoczy połowę tego.

Fajna zima - biało dookoła, mały ma w końcu trochę swojego śniegu i nikt mu bałwanów nie buli :D. Wczoraj nawet mi drogę odśnieżyli tak że w ogóle high life :D :D :D :D .

daggulka - tak to jest właśnie z kopiami zapasowymi. Kiedy są potrzebne okazuje się, że właśnie się ich nie zrobiło.

No i najważniejsze - zrobili mi gelynder na balkonie. Jest pięęęękny! W końcu mogę odbierać chałupę. Później wrzucę fotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie humorek lepszy ... Pan informatyk poczarował i udało sie odzyskać dane.... mam nauczkę żeby zgrywać dane na płytkę na koniec dnia... takiego stracha miałam że teraz to dla mnie będzie sprawa priorytetowa :wink: :lol:

 

fotki wrzucaj, wrzucaj..chętnie pooglądam :D

co trza zrobić i zapłacić coby mieć internet z Plusa? u nas na zadupiu o światłowodach z TP można zapomnieć... pozostają bezprzewodowe...jeszcze się nie orientowałam jaki to koszt :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwić sobie służbowy - tak najłatwiej i najtaniej :D :D :D :D .

Ale tak na poważnie to koszty zależą od wybranego abonamentu, szczegóły na http://www.iplus.pl. Jeżeli w Twojej okolicy są usługi komórkowe na wyższym poziomie to transfer powinien być "akceptowalny". U mnie obsługują EDGE więc mam w porywach te 115 kb/s :D . Patrzałem w Twoją okolicę i widzę, że trochę na południe od Jastrzębia jest jeszcze EDGE ale dalej to tylko GPRS czyli kicha. Fajną usługę ma Netia, tzn telefon bezprzewodowy z bezprzewodowym netem, nazywa się toto WiMAX ale jest u nas niedostępne.

To moje rozwiązanie jest tymczasowe bo chciałbym mieć jakiegoś neta nadającego się do rozdzielenia na 3 kompy. Routery z modemem GSM są b. drogie a jeżeli można ja kupić taniej, to z wysokim abonamentem i umową na ileś lat. Liczę na tepsę, może wezmę jakiegoś bezprzewodowca bo w Radlinie jest ich kilku. Póki co jest iPlus.

No i fota mojego gelyndra 8)

http://www.piejar.republika.pl/images/gelynder.jpg

Żona dostała jeszcze 6 haków pod skrzynki z kwiatkami. Wolę nie myśleć ile kosztuje... no i że jeszcze nie zapłacony :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześc ludziska.... i jak humorki przy poniedziałku? :D

 

Piejar... balustrada-mufa nie siada :wink: :D ...bardzo ładna

 

W ogóle masz super zrobioną elewację ...pomysł z innym kolorem wokół okien jest świetny ... a masz fotkę od strony wejścia jak Twój domek wyglada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar - co do drogowców- wiadomo - Radlinioki to som chopoki :) nie od parady. Chopie mi tez droga odśnieżyli :) i nawet kypa solom posypali :)

A co do sznyjmanów - fajnie że taki se może postoć bez bulynio:)

 

Co do neta - miyszkom na zadupiu (wiynkszym niz ty smoczyca:)) i mom kabel w doma :)- W Waszym regionie jest only TPSA - złodzieje :-? - ni ma niezaleznych np. gminnych dostawców neta - za to macie pełne pole do popisu z sieciami Radiowymi - bo u Was palsko.

Smoczyca - co do trepow - z balow si etego nie bardzo do zrobić bo te balty som okleinowane tym fornirym (tak to nazwijmy) mogie sie to ściyrac - i bydzie podejrzywom - jo byda mioł robione z buka - klejonego z małych kancioczkow 3 x 3 - dom sie to zrobić. jedyn taki trep mi wyndzie kajs kole 30-40 zł :) Potym sie to fajnie pomaluja. Ale nojpiyrw musza sie gelyndry zrobić :)

 

Piejar - Mioł Jo Neta radiowego na Wrzosowej - od Rabita - syganł idzie z dachu urzyndu - tak wiync chyba u Cia nie bydzie problymu bo mosz blisko. Ze radiowkom idzie żyć.

Gelynder mosz piykny :D

 

Pozdrowiom

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś.... Ty tu nie czaruj ino mi szybko gadaj jak żeś se to obliczył że Cię tak tanio trep wyjdzie? drewno masz swoje czy jaki pieron? :roll:

 

Chee - miyszkom na Podkarpaciu i mo UKłady we takim zakładeczku http://www.parkiet.rzeszow.pl/ co robi taki cuda :) - miyszkom 4 km od ich zakładu :) stąd ta cyna - musza sie jakoś radzic jak nie w ta - to w ta ich :)

 

Jak BYŚ dobrze zy mnom pogodała to może - może udałoby się coś załatwić i podesłac kurierym - yno pytani czy to bydzie sie oplacało........ 8)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze...chłopie ...dlaczego ty nie masz prowadzonego dziennika budowy.... człowiek by se poczytał, obejrzał :wink: :D

Bom leń i tyle. Poza tym nie chciałem chwalić sie babolami wstawionymi przez niektórych mistrzów :D. A może moimi też :roll:

Fotki wyślę w wolnej chwili

babole żyć nie dają, ale w końcu kurna trzeba sie z nimi zaprzyjaźnić

bo inaczej można świra dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś.... Ty tu nie czaruj ino mi szybko gadaj jak żeś se to obliczył że Cię tak tanio trep wyjdzie? drewno masz swoje czy jaki pieron? :roll:

 

Chee - miyszkom na Podkarpaciu i mo UKłady we takim zakładeczku http://www.parkiet.rzeszow.pl/ co robi taki cuda :) - miyszkom 4 km od ich zakładu :) stąd ta cyna - musza sie jakoś radzic jak nie w ta - to w ta ich :)

 

Jak BYŚ dobrze zy mnom pogodała to może - może udałoby się coś załatwić i podesłac kurierym - yno pytani czy to bydzie sie oplacało........ 8)

 

Sebo8877

 

no, Sebuś...na pewno by się opłacało :wink: :D

w wolnej chwili se zajrze na te stronke

a zabiegowe też masz trepki? z zabiegowymi nie problem u nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...