Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Mieszka się dobrze, ba nawet bardzo dobrze.

 

Jak uporamy się z błotem do kostek- to będzie jeszcze lepiej :lol: . Dopiero 2 tygodnie temu skończyliśmy system do zbierania deszczówki i wyrównaliśmy mniej - więcej teren.

Od piątku jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami drzwi wewnętrznych (części) - ale w tym najważniejszych do kibelka! To jest luksus!

 

A Tobie jak się mieszka???? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

cześć ludziska

potrzebujemy chętnego do złożenia szafy :lol: .... kupiłam do biura , ale nie było w komplecie Pana fachowca :roll: :wink:

nas jest dwie dziołchy... patrzę i nie wiem jak to ugryżć :roll:

cholera.... nawet młotka w biurze niet :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, mogę z siekierką wpaść

Pirania - mieszka się super ..jak znajdę murzyna do roboty

będzie jeszcze lepiej :wink:

jak się bojler nagrzewa , to druga pompa przestaje chodzić

normalne to ?

Jak masz ustawiony priorytet CWU to jest to normalne. A może ta pompa od CWU wyłącza Ci się bo po prostu woda w bojku ma już właściwą temperaturę? :-? :D . Jaki masz sterownik bo mi się szukać nie chce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boście kurwica ponawstawiali tych fizynpatyntów i sie Wom pierdzieli...

Stykło zastosowac czujnik temp wody w bojlerze i zawór kiery zamknie do niego dopływ wody zasilającej po nagrzaniu CWU i stykłaby jedna pompa.

 

Wystarczyło dac 1-yn zawór o np tyn :)

 

http://www.termsystem.com/zawory_miesz_termo.htm

 

abo tyn

 

http://www.brunpol.pl/strona,termostatycznyzawor.html

 

 

Mom 300m2 do ogrzanio - piwnica, parter i poddasze - 20 grzejnikow, bojler i wszystko mi chodzi na 1-nym lesznie 80. tyn co to zrobił to nobla za skonstruowani rozdzielni nad kierom jak widac nie do sie zapanowac

 

Wg mnie cała ta zwierucha z pompami i sella to sprawa sterowania.

Wyłaczył zasilanie (sterownik nie mo podtrzymania pamięci ) i wszystko ch..j szczelil ot wg mnie cało filozofia.

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło matko...jak czytam o tych problemach z piecami to se myśle jak to bedzie u mnie :roll: ...w przyszłym roku :wink:

 

złożyłach te szafe....ale cały dzień w pi.... jeszcze sie okazało że mi zawiasów ciamcioki nie dali i musiałam jechać po nie w te najgorszą śnieżycę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie dołes sie zrobić w ciula abo mosz chałupa 1000 m2

Po co tela tego powstawiali ???

Sebo8877

To że ma się 4 pompki nie musi o niczym złym świadczyć. U mnie są 3 bo taka była koncepcja i ona się sprawdza każdego dnia. Mam kolegę któremu "wielka firma" zrobiła ogrzewanie i nastrzelali mu parę baboli, w tym jeden ewidentny :D. Żeby było śmieszniej to tego ewidentnego babola bronili argumentem że "w Niemcach wszyscy tak majom". Chodziło o ot, że do zaworu mieszającego podłogówki wpuścili powrót z grzejników (za gorący) no i nie dało się regulować temperatury.

No ale w Niymcach to jaaa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...