Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Piejar... nie bier sie za nowa...przyjdź moją wpierw dokończ po koleżeńsku :lol:

 

"Kurde, ale z bauplacami jest trocha stres... "

 

chopaki...a wy sie nie przejmujcie takimi pierdołami .... ja żech przybrała przez ostatni rok 15 kilo (też za sprawą choroby i leków :evil: a też za sprawą siedzącej roboty i lenistwa :oops: ) i jakbym sie miała przejmować to bym z chałupy nie wylazła :wink: .... i tłumacza se żech 18-nastka już nie jest i figura modelki mieć nie bede a poza tym niektórzy ludzie są ciężko chorzy i muszą z tym żyć a ja sie takimi duperelami przejmuja :roll:

wy też se po swojemu wytłumaczcie te wasze bauplace i bedzie ok :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dwa dni szukałem :lol:

 

a myslałam, że tylko baby sa takie wrażliwe na punkcie swojego wyglądu :roll: :wink: ..a tu proszę :roll: ...nasz piejarek aż 2 szukał po to, coby się nam spodobać :lol: :lol: :lol:

 

Sebek...przyznaj się...ile zdjęć przejrzałeś zanim stwierdziłeś że własnie "to"? :D

 

a inni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą przewagę , że jako jedna z nielicznych wiem jak wygląda szanowny Jarosław mimo tego, iż nie wkleił zdjątka :D :D :D

ja mysle ze na forum R jest mniej tych co piejara nie widzieli niz tych którzy mieli przyjemność go poznać osobiście :lol:

 

 

Taaa. Tylko żona wie czyje one są .

Córka 13 syn 10, czyli 26 i 29 miałem jak się urodziły.

:lol:

no patrz! mój małżonek tez miał tyle lat jak sie mała urodziła

ale juz 30 jak sie bąbel pojawił :wink:

 

domyslalm sie ze sytuacja jest podobna do mojej czyli:

"córeczka tatusia" :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyslalm sie ze sytuacja jest podobna do mojej czyli:

"córeczka tatusia" :wink: :D

Teraz to już nie bardzo niestety. Przeżywa burzliwy okres buntu i trudno nawiązać z nią kontakt :-? .

Długo to trwa dziewczyny :wink: bo mnie się już mierznie :evil:

nie wiem :roll:

bo ja byłam grzeczna jak aniołek 8)

ale patrzac na dzieci znajomych to gdzies tak dopiero na studiach przychodzą do swoich rodzicow i mówią" mieliście rację" :roll:

tak wiec cierpliwosci,jakies 10 lat :o i bedzie lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
Piejar... nie bier sie za nowa...przyjdź moją wpierw dokończ po koleżeńsku :lol:

 

"Kurde, ale z bauplacami jest trocha stres... "

 

chopaki...a wy sie nie przejmujcie takimi pierdołami .... ja żech przybrała przez ostatni rok 15 kilo (też za sprawą choroby i leków :evil: a też za sprawą siedzącej roboty i lenistwa :oops: ) i jakbym sie miała przejmować to bym z chałupy nie wylazła :wink: .... i tłumacza se żech 18-nastka już nie jest i figura modelki mieć nie bede a poza tym niektórzy ludzie są ciężko chorzy i muszą z tym żyć a ja sie takimi duperelami przejmuja :roll:

wy też se po swojemu wytłumaczcie te wasze bauplace i bedzie ok :wink: :D

 

A to ja sie pochwale :lol: wzialem sie ostatnio za siebie i schudlem za ostatnie pol roku prawie 35kg :) mam na to dowody w postaci starych ciuchow kilka rozmiarow wiekszych....no ale zapuscilem sie wczesniej strasznie, bylo z czego zrzucac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...