Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Duuuużo zdrówka EDZIU :D

 

Dziękuję Piejarku

 

Wyglada na to jestem już zdrowa, bo w czwartek do pracy.

Kurna dojrzałam już chyba żeby zostać emerytką, spodobało mi się w domu :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Daggulko dzięki za wiarę we mnie, już prawie tak śmigam.

 

Piejar, bo Ty miałeś operację a ja dziurkowanie - dwa nacięcia pięć szwów, w sumie dwa dni w szpitalu i do domu :wink:, trzy tygodnie i do pracy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar...no coś Ty... to Ty nie wiesz kim są Twoi sąsiedzi? :o :roll:

 

Ja sie ostatnio ucieszyłam, bo okazało się , że sąsiedzi zwracają uwagę na budowy wkoło.... zdarzyło sie tak, że o 22 wieczorkiem musiałam pojechać na budowę coś zawieźć.... i zaraz sąsiadka która mieszka 2 domy dalej dzwoniła na komórkę czy jesteśmy na budowie bo się światła palą :D

tak, że już spokojniejsza jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiać to ?

 

Tera już ciul - zostow to - jak ci się bydzie czynsto zapychoł to przerob - sadza sie bydzie obsypywała wtedy do pieca a nie zawynżała przekroju ?? i osłabiała ciongu.

W nadmuchach ciong je yno naturalny (wyntylator daje powietrze jedynie do spalanio) stąd dośc częste zapłony zsadzy - (spowodowane nisjką temp i złym cugiym)

 

Tyn wiluś ci już chodzi??

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daggulko dzięki za wiarę we mnie, już prawie tak śmigam.

 

Piejar, bo Ty miałeś operację a ja dziurkowanie - dwa nacięcia pięć szwów, w sumie dwa dni w szpitalu i do domu :wink:, trzy tygodnie i do pracy :D

 

Edziu zdrówka... ja mam to za sobą -dziurkowali mnie 7,5 lat temu

ja nie z Rybnika ale sentyment mam :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selimm - widzę, że stopień komplikacji podobny jak u mnie. Patrząc na Twój układ CWU widzę, że wszystko powinno być OK. Nawet Reflex masz zabudowany po Bożemu czyli króćcem w dół. Napisz z którego kokotka Ci kapie.

Doszedłeś już czy problem leży w felernej pompie czy w sterowaniu tą pompą (chodziło chyba o CWU).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...