Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich którzy odwiedzili ten temat , nawet jeszcze wszystkiego nie przeczytałem ale na pewno to zrobię (brak komputera przez 10 dni obfituje masą informacji)

Cieszę się że mam sąsiada w Orzepowicach ja też tam mam dom. Ulica Bratków i od razu jak spotkasz najładniejszy żółty z jesiennym liściem na dachu to MÓÓÓÓÓÓÓÓJJJJJJJJJJ !!!!!!

 

Wrócę niebawem

 

Aha SZUKAM EKIPY KTÓRA MOŻE SIĘ NAZWAĆ ŻE SĄ THE BEST OD WYKOŃCZEŃ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dopisuję sie do grupy Rybnickiej bo od kilkudziesięciu godzin jestem włąścicielem kawałka ziemi w Rybniku :) . Troche poślizgu mamy i wiem że cięzko będzie znaleźć teraz jakąś ekipę. Jednakże bardzo proszę o namiary na ekipy budowlane w tym rejonie.

Pozdrawiam

Kamień, Ochojec czy..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurna co Wy z tymi Orzepowicami ??? ...kiedys tam o mały figiel nie zamieszkałem :lol:

 

James nie szukaj -bo i tak nie znajdziesz .....oni przez całe zycie nic innego nie robią , a jak przyjdzie co do czego to i tak spier...... :evil:

 

Orzepowice są po prostu fajneee :) Wszędzie blisko - i do lasu na spacer, i na rowerku jest gdzie pojeździć no i do miasta na piwko można iść piechotką. Z kupnem działek jest tu już duży problem - ludzie podbijaja juz ceny do 100zł/m2

pozdro dla wszystkich orzepowiczan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ochojec :D

za chwilę właśnie tam jadę po pęcherznicę żółtą i może jeszcze jakieś

inne krzaczki :D

 

Orzepowice to mnie się kojarzą tylko ze szpitalem :-?

dzieci były tam operowane

 

Jamles mogę mieć do Ciebie prośbę.

Jak będziesz po te krzaczki to zobacz, czy są tam jeszcze takie długie żółte donice.

 

Duży wybór roślin jest w Wielopolu na górce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...