Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

6 doba stropu i jest w miarę ok.Chłopaki pilnie robią izolacje pionowe :lol:

Ewelinka - jaka burza? Ja i mój strop wyczekujemy deszczu i nic... :evil:

Pewnie deszcz przyjdzie jak będą ciągnąć porotherm....

 

Czy u Was też tak gorąco..... :o

 

no kurcze jakoś tak burzowo cały dzień, mało słońca i duchota jak 150 ale deszczu ni huhu :)

zobaczymy wieczorkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 doba stropu i jest w miarę ok.Chłopaki pilnie robią izolacje pionowe :lol:

Ewelinka - jaka burza? Ja i mój strop wyczekujemy deszczu i nic... :evil:

Pewnie deszcz przyjdzie jak będą ciągnąć porotherm....

 

Czy u Was też tak gorąco..... :o

 

no kurcze jakoś tak burzowo cały dzień, mało słońca i duchota jak 150 ale deszczu ni huhu :)

zobaczymy wieczorkiem

niestety, dalej sucho :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam wszystkich

troszku mnie tu nie bylo, urlop i bieganina po urlopie.

co do tego komina to tez w projekcie mielismy schigla, ale po pierwszej wycenie zdecydowanie wybralismy cagle pelna, polecam z suminy. cegla jest rowniutka i nic sie nie luszczy. Jeden komin mam tylko wentylacyjny wybudowany z pustakow ceramicznych a drugi z cegly pelnej .

Komin z cegly mam dosc duzy 6kanalow wentylacyjnych i 2 dymowe, koszt tego komina to okolo 1000zl z cegłą klinkierową. wiec cenowo z schidlem niema co porownywac.

Wlasnie konczymy sciany szczytowe i za tydzien kladziemy więźbe.

Cieszy nas taki postep prac, mam nadzieje ze pogoda wam tez nie przeszkadza.

Pozdrawiam wszystkich budujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czy ktos moze budowal wodociąg?

potrzebuje firme do projektu i wykonania wodociągu.

Prosze o namiary na takową .

 

mnie ma robić jakiś znajomy ojca ale gdyby nie to to chyba bym wzięła wodociągi bo powiem Ci że wychodza chyba najtaniej.

przynajmniej w kwestii papierkologii - wiem bo sprawdzałam i porównywałam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj wykraplacze pod tuje - w ogrodniczym do dostania za 50 groszy do tego wąż baniak powyżej jakies 1,m ponad tujami i sie podlewaja same :)

 

Ewelinka tych 5 tysiaczkow musisz miec jeszcze duuużo :) To dopiero początek - ale nie martw się początek bywa zawsze trudny - ale liczy siezawsze finisz i to nie tylko na budowie :wink:

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj wykraplacze pod tuje - w ogrodniczym do dostania za 50 groszy do tego wąż baniak powyżej jakies 1,m ponad tujami i sie podlewaja same :)

 

Ewelinka tych 5 tysiaczkow musisz miec jeszcze duuużo :) To dopiero początek - ale nie martw się początek bywa zawsze trudny - ale liczy siezawsze finisz i to nie tylko na budowie :wink:

 

sebo8877

 

wiesz problem jest taki że nie mam jeszcze wody na działce i tych baniaczków to musialabym duuużo przywieźć :)

 

wiem wiem że tych tysiaczkow to jeszcze wiele potrzuję ale jakoś tak teraz mnie to troszkę zamartwilo bo to chyba pierwszy wydatek w całości na taką kwotę - zawsz po 1, 2 tysiaczki a tu 5 :)

 

ale dzięki za wsparcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich, też jestem z Rybnika i właśnie przymierzam się do budowy - jestem na etapie poszukiwania ekipy murarskiej. Może polecicie jakichś Fachmanów :roll:

 

Trudno mi jest polecić fachowców, bo moi dopiero kończą pierwszy etap budowy - piwnice ze stropem.To za mało, by kogoś polecić.

Ale już za 2 miechy - chętnie podzielę się informacją nt. budowlańców. Jedno jest pewne - dziwni ludzie..... :wink:

Ale ze mnie optymista -"za 2 miechy" - chyba z turbo doładowaniem. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś kto wypożycza samobieżną glebogryzarkę (może być z maszyna+człowiek) w okolicy Radlina. Ruszyliśmy z przekopywaniem działki pod nowe trawniki i jest to koszmar (sucho). Prawdę mówiąc zastanawiam się czy maszyna da sobie z tym radę.

Jeżeli chodzi o koparkę to udało mi się wymęczyć takową z Ema-Trans w Radlinie ale było ciężko (boom boodowlany). Do Knurowa z pewnością nie pojadą. Jeden namiar posłałem na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar podejrzywom że najlepij załtwić Ci jakiś trakor z traktorzystom - przeorej tyn plac, Zabronuj i mosz trownik jak malowany. Wiadomo trza to jeszcze wyszsko wyplyć. W Radlinie tych trakorów trocha je. Najmyni szkody zrobi ci QŃ - też ich trocha jeździ jeszcze po Radlinie

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...