Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześc, Sebuś.

Z tymi stopniami na schody to dam Ci spokój :wink: :D ...znalazłam przez allegro dwie oferty o rzut beretam od nas, w tym jedna z montażem i pomiarem za naprawdę małą kasę. Bo powiem Ci, że cholerka boję się sama za te schode się brać bo jak cos źle pomierzę, kąty nie wyjdą to mnie szlag trafi chyba. A tak...co fachowiec, to fachowiec :wink: .

Za 15 stopni bukowych w tym 4 duże zabiegi zapłacę 1345zeta , niepomalowane .

Pomaluje se sama, zamontuje wujek :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich poświątecznie :D

 

Z nowości u mnie w Nowym Roku - robotę zmieniam...

 

Sebo8877

jo tyż :wink:

 

i jako sie z tym czujesz???

Uż eś sie zwolniył/a - bo nie wiym kiery malmucowy pisze ??? :)

 

Sebo8877

malmucowy to mi sie tylko w sprawie pieca kręcił po forum :lol:

jeszcze tydzien jestem w starej robocie, a samopoczucie nerwowe :roll:

tzn mam stracha jak to będzie, no i czekają mnie dojazdy :-?

do wiosny bo raczej prędzej sie nie wprowadzę :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jom mom tez mały strach - musza załatwic porozumienie stron i 14 dni - bo jak ni to doopa blado :-?

Dzisio sie ida dogadować z derechtorym :) Licza że sie dogodom bo pracy nie chca porzycać. Dojazd mi spadnie z 33 km (swoim autym) na 21 km (służbowym) :wink:

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam , Sebuś ...dogadałeś się z dyrektorem? :wink:

 

ale tu ostatnio pustki :o ...nikt nie zagląda....cicho wszędzie :lol:

 

ja się zeźliłam ostatnio i podjęłam męską decyzję ... bierzemy sie do roboty - to co można teraz to bedziemy robić bo już mnie to siedzenie na d.... i czekanie wkurza ...czyli jutro spotykamy sie z wujkiem...specem od spraw wykończeniowych i omawiamy plan działania.... myślę, że zaczniemy od wełny na poddaszu :roll:

 

a co u was, robaczki? piejar to już się chyba w ogóle nie pokazuje.... sie przeprowadził 8) i kurde olał starych znajomych :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malmuc i Sebek ..podziwiam Was... dla mnie nowa praca to byłby chyba zbyt duży stres....przyzwyczajona jestem do mojej ciepłej i wygodnej posadki :wink: :lol: .... po 10- letniej pracy w banku-motłochu teraz mam norrrmalnie super, więc nie szukam :D

ale mój za to małż w tym roku zmienia pracę ... i stresa mam jak jasny gwint bo sama zostane...słomiana wdowa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo, Piejar...Ty żyjesz :D ...to barrrdzo dobra wiadomość :D

pisz że chopie czasem...bo taka tu cisza :roll:

Lenia mam okropnego. Wprowadzisz się to też go poznasz :D

jamaju...czy chodzi Ci o prowizorkę? jeśli tak to masz pecha...dosłownie kilka dni temu żech opchnęła :roll:

Ja moją dorzuciłem jako gratisa przy sprzedaży garażu Graszce :wink: Może im nie będzie potrzebna bo mieli już jedną na słupie.

A coś Graszki to dawno nie widziałem na forum. Zamarzli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...