Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

...wyrzucić a potem zbiera się ładna kupeczka i robi sie burdelik :)

mam tak teraz w domu - przyrzekam sobie że w swoim będzie inaczej....ale czy sie uda... :))

Nie uda się. Ja też tak chciałem. Ale u mnie graciarnia jest w piwnicy :D :D :D :D

 

podziwiam tych którzy mają w piwnicach i strychach porządeczek,

u mnie na strychu sa narty, ciuchy (również takie w których już pewno nie wyjdę), buty (to samo), materiały za studiów (w życiu mi nie będą potrzebna ale za chloerę nie mogę sie z nimi rozstać :)), opony, chinka i kupę różbych innych rzeczy - dzięki Bogu w nowym domu będę mieć mały stryszek :)

pomoc domowa :roll: :wink:

oj, będziesz tęsknić za duuuuuuuuuużym strychem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Macie może namiary na kogoś, kto może zaprojektować przyłącze do sieci wodociągowej i kanalizacji?

Czy musieliście do tego mieć mapkę w wersji elektronicznej? Pytam, bo takie wymagania ma rybnickie PWiK...

 

Nikt nie zlecał wykonania projektu przyłącza? :o

Zlecał ale w Wodzisławiu i bez tóż milczy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
witam wszystkich po dłuższej przerwie. Już niedługo powinno być PNB - w tym tygodniu ide oddać poprawki do projektu i powinno być ok. Czekam jeszcze na geodezje az podzieli moja dzialke, potem przepisac, wziasc kredyt i .....jedziemy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
Tez bym wolal kwote za robote. Tyle ze raczej nie musialbym ich pilnować...okazało się że jeden z tej ekipy to moj podwładny z pracy :lol:

a kolejny to tez od nas z pracy, znam go.....raczej nie boje sie o to ze przyjada na budowe sobie posiedziec....no i na kwiecien/maj jest wolny termin...tylko powiedzcie czy to duzo czy malo, bo nie mam rozeznania....a jak w ogole kształtują się ceny? Rozmawiał któs z ekipą ostatnio może?

W sobote castingu ciag dalszy, zobaczymy co powiedza nastepne 2 ekipy, bede miec jakiś punkt odniesienia....

 

Stan surowy 40-45tys powinno wyjsc. Ci od 15zl/h przeliczyli i powiedzieli ze tyle powinno wyjsc. Oni nie zawsze buduja ma drugi etat, biora tez 2tygodnie urlopu i zasuwaja na budowie....mysle ze nie bedzie zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na kogoś, kto może zaprojektować przyłącze do sieci wodociągowej i kanalizacji?

Czy musieliście do tego mieć mapkę w wersji elektronicznej? Pytam, bo takie wymagania ma rybnickie PWiK...

 

Nikt nie zlecał wykonania projektu przyłącza? :o

Nam projekt robiły wodociągi, wtedy nie wymagali mapki w wersji elektronicznej,to chyba swiezy pomysł bo my robilismy ten projekt w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie może namiary na kogoś, kto może zaprojektować przyłącze do sieci wodociągowej i kanalizacji?

Czy musieliście do tego mieć mapkę w wersji elektronicznej? Pytam, bo takie wymagania ma rybnickie PWiK...

 

Nikt nie zlecał wykonania projektu przyłącza? :o

Nam projekt robiły wodociągi, wtedy nie wymagali mapki w wersji elektronicznej,to chyba swiezy pomysł bo my robilismy ten projekt w zeszłym roku.

 

ja robiłam w zeszłym roku i też nie było trzeba elektronicznej wersji - to rzeczywiście jakaś nowa fanaberia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...