Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Trachtór u mie nie do rady bo działka mo 1200m2 i je tam pora drzew. Miołby problymy powykryncać - widziołech jak sie chop z koparom gimnastykowoł. Poki co kopiymy opatami. Ciynżko ale je fitness for free.

 

Weż Qnia - zastanowiyłes sie nad tom mozliwościom ???

Kole tłumików jak sie jedzie z biertułtów na głozyny na górce jest asfaltowo droga na doł - 3 abo 4-to chałupa po lewej stronie - tam miyszko chop co mo Qnia- na imie mo Andrzej ale nazwisko i wywietrzało. Myśla że do rady. Zawsze to myni tego fitnesa.

 

OD 1-15 Sierpnia ida na urlop roboczy na budowa

Winszujcie mi mało plynskyrzy

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom

Wprawdzie wybudowałem już , ale ciągle trzeba coś robić.

Aktualnie poszukuję w okolicach Rybnika firmy wiercącej studnie - potrzebuję wody - pomocy

z pozdr.

WW

 

My ze studnia czekamy na rozum kopiących.

U nas metr studni 300-350 zł, a w rejonach wschodnich 120 zł brutto!!! Nic tylko tam studnie kopać. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piejar jak Ci budowa idzie ???

Temperatura wątku spadła podobnie jak za oknem.

Od soboty ekipa ociepla. Ratują mnie stosunkowo duże okapy i daszki. Od 20 zaczynamy tynki wewnętrzne c-w. Elektryka skończona, ciągnę jeszcze kabelki antenowe, ethernet, alarmy i co tam mi się jeszcze przypomni.

Jak tynki przeschną to lecimy z wod-kan i CO. Kotła ciągle jeszcze nie kupiłem - planuję po tynkach, żeby go wstawić i nie martwić się że ktoś odrapie mi lakier :D.

Co u Ciebie selimm? Chyba zauważyłem zakończenie tynków.

 

BTW:

Proponuję jednego drobia na rosół a drugiego na pieczeń. Nigdy nie popierałem komuny ale na żonę niesłodkiego to przynajmniej można było popatrzeć.

A wiecei kto to jest ten delegat? Bo ja nie. Bedą jaja jak się okaże że to ksiądz z jabola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie na budowie czeka i moknie od wczoraj terriva 1 na piwnicę :)

 

źle nam było z upałami tośmy dostali ulewy - tez na u :)

czekam już z utęsknieniem na urlop - dziękuję Bogu że mi rozumu nie odebrał jak sie zastanawiałam nad naszym morzem :)

 

niestety nie znam żadnej ekipy od studni ale może warto popytać w miejscu gdzie sie kupuje te kręgi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam bramy garazowej uchylnej, ale bez prowadnic podsufitowych. Znacie jakas firme, oprocz Normstsahl, ktora takowe robi?

A ja czekam na dekarzy, troche malownia podbitki (nabitki) mi zostalo.

No i trudny wybor okien (chyba AP). :-?

 

Spytaj w sklepie na Mikołowskiej (po prawej stronie, przed ostatnimi światłami przy drodze na Orzesze, naprzeciwko sklepu z płytkami ceramicznymi, trzeba wjechać na parking). Dwa lata temu kupiłem tam dwie bramy uchylne bez prowadnic, ocieplone, malowane na nietypowy kolor w całkiem atrakcyjnej cenie ok. 1500/szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w sklepie na Mikołowskiej (po prawej stronie, przed ostatnimi światłami przy drodze na Orzesze, naprzeciwko sklepu z płytkami ceramicznymi, trzeba wjechać na parking). Dwa lata temu kupiłem tam dwie bramy uchylne bez prowadnic, ocieplone, malowane na nietypowy kolor w całkiem atrakcyjnej cenie ok. 1500/szt.

 

Dzieki, chodzi Ci o Profesionalny Salon Okien i Drzwi, jakos sie tak to nazywa. Sprawdze.

Artur, mieszkosz w Czerwionce abo w Leszczynach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj w sklepie na Mikołowskiej (po prawej stronie, przed ostatnimi światłami przy drodze na Orzesze, naprzeciwko sklepu z płytkami ceramicznymi, trzeba wjechać na parking). Dwa lata temu kupiłem tam dwie bramy uchylne bez prowadnic, ocieplone, malowane na nietypowy kolor w całkiem atrakcyjnej cenie ok. 1500/szt.

 

Dzieki, chodzi Ci o Profesionalny Salon Okien i Drzwi, jakos sie tak to nazywa. Sprawdze.

 

Tak to się nazywa

 

Artur, mieszkosz w Czerwionce abo w Leszczynach?

Mniej więcej, a dokładnie w Dębieńsku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...