Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i jestem na wezwanie :)

 

Flaszki jeszcze chłodzić :) Synuś (uparty po mamusi:)) siedzi dali u mamusi w brzuszku.

 

Jo do Was moi Hanysy chłodz specjalno flaszka (obowiązkowo swojskij roboty :)). i Zobowiązuja sie na rynce moigo serdecznego kolegi Piejara jom wysłać yno mi sie tyn synek urodzi - cobyście sie mogli spotkac i sie napić za jego zdrowi. No moji też przy okazji. Jako że w Radlinie byda nie pryndzyj niz bez lato - wierza że Piejar jom dotrzimie do jakigoś Waszego wspołnego balowanio. Podejrzywom że Edzia (licza na Ciebie) coś zoranizuje na wiosna u sia :)

 

Pozdrowiom serdecznei Was wszystkich i dziynkuja że pamiyntocie o mie :)

 

Sebo8877

 

P.S. Jak sie yno urodzi dom Wom znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebuś...nic się nie martw...okazja sie znajdzie-niedługo bedzie u mnie parapetówka ... latem.... jak się dobrze pokombinuje to terminy zgramy i bedziemy se mogli ta flaszka razem u mnie wypić w zacnym gronie naszych Rybnickich forumowych znajomych :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do tych co juz zmierzyli sie z US i drukiem vzm :x

pod co (tzn jaki pkwiu) mozna podciagnac łaty dachowe i inne deski zeby moc odzyskac troszke kasy :wink:

pozdr

 

ja słyszałam że drewna/drzewa nie można odliczać - ale to lepiej sprawdzić.

w tabeli pkwiu do odliczen jest tam jakies drewno, ale kurna nie wiem pod co podciagnac łaty i deski, wszystko bedzie wykorzystane do elewacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko do tych co juz zmierzyli sie z US i drukiem vzm :x

pod co (tzn jaki pkwiu) mozna podciagnac łaty dachowe i inne deski zeby moc odzyskac troszke kasy :wink:

pozdr

 

ja słyszałam że drewna/drzewa nie można odliczać - ale to lepiej sprawdzić.

Nie można odliczać. Miało i ma 22% VAT. Ja odliczyłem cały ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...