Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jezzzu...ale tu ostatnio pustki :lol: .

Sebka to rozumiem.... teraz to pewnie i na sen czasu nie ma :wink: .....ale gdzie się reszta podziała?

 

Powiedzcie ludziska....mam podłogówki w łazienkach...i od kilku dni wylewki półsuche -z miksokreta. Rozgrzanie podłogówek będę miała gdzieś za 1,5 miecha dopiero....nie wiem, czy mogę wcześniej kafle na tych podłogach położyć- i jesli tak to kiedy :roll: . Jak to u Was było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pomóżcie mi z czego zrobić ściany parteru i poddasza .W projekcie mam porotherm 30 plus ocieplenie steropianem a czy nie taniej by wyszło porothermem 38 lub 44 ? A może inna kością ? Pomóżcie bo za 2 tydnie anie wiem na co postawić. A gdzie w naszej lub nie naszej okolicy najtaniej kupić kość oraz beton?Pomóżcie bo czas mnie goni. Dzięki z góry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sycz....Moim skromnym zdaniem - jeśli ściana jednowarstwowa to tylko z betonu komórkowego klasy 400 lub w ostateczności 500 na zaprawę ciepłochłonną (ja tak mam) ...odradzam z porothermu. A jeśli chcesz najtańszą dwuwarstwową to pustak max + styropian. Radziłabym pospieszyć się z zakupem materiału.... nie wiadomo jak to będzie z cenami w tym roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzu...ale tu ostatnio pustki :lol: .

Sebka to rozumiem.... teraz to pewnie i na sen czasu nie ma :wink: .....ale gdzie się reszta podziała?

Powiedzcie ludziska....mam podłogówki w łazienkach...i od kilku dni wylewki półsuche -z miksokreta. Rozgrzanie podłogówek będę miała gdzieś za 1,5 miecha dopiero....nie wiem, czy mogę wcześniej kafle na tych podłogach położyć- i jesli tak to kiedy :roll: . Jak to u Was było?

Ja bym nie kładł kafelek na dziko. Lepiej niech wylewki schną a potem się grzeją. Całe ściany możesz już wyfakelkować. Podłogę zostaw sobie na koniec (tak przecież zawsze się robi) i chłop zrobi Ci to w 2-3 dni - przecież łazienki przeważnie są najmniejszymi pomieszczeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sycz....Moim skromnym zdaniem - jeśli ściana jednowarstwowa to tylko z betonu komórkowego klasy 400 lub w ostateczności 500 na zaprawę ciepłochłonną (ja tak mam) ...odradzam z porothermu. A jeśli chcesz najtańszą dwuwarstwową to pustak max + styropian. Radziłabym pospieszyć się z zakupem materiału.... nie wiadomo jak to będzie z cenami w tym roku.

 

popieram Dagę. też mam beton kom. 36 cm bez docieplenia.

robiłam rozeznanie - ci co mieszkaja w jednowarstwówce z BK mówią że znakomicie spełnia swoje właściwości - w lecie w miarę chłodno w zimie ciepło - tylko co my za zimy teraz mamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...