Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Artur ,co Cie tak dokładnie przy tej wykonczeniowce tak wykancza ???

 

No jak to co ? - chyba wszyscy którzy dotarli do tego etapu budowy wiedzą doskonale - BRAK KASY :( .

 

to jeszcze nie jest problem :wink:

gorzej jak masz kase i nikt nie chce jej zarobić ...to dopiero szlag człowieka moze trafić

wiem łatwo powiedzieć :lol: ...ja dopiero po tynkach jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś zadał pytanie - co jest najbardziej nerwujące w budowaniu i bardzo spodobała mi się odpowiedź w stylu - że brak fachowców którzy by chcieli nasza kasę.

Potwierdzam.

Jeszcze w maju mi zależało

Potem

4 tygodnie murowanie ścian parteru

teraz 4 tygodnie robienia stropu

strop jeszcze nie skończony

 

To takie moje marudzenie - spadliśmy na 2 stronę

Rozczarowana optymistka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie Ma ...Hanysy i prawie Hanysy

 

Asia - u mnie tak zdązyli ze stanem surowym- ze wiezba całą zime goła lezała

 

Sebo -wypoczety 8) ???

 

Piejar jakaś ekipa Ci to robiła ??

 

znacie jakąs solidną firme od kominkow ???

 

Ja wypoczynty - jak pieron wszysko mie boli ale kochom tyn ból bo to moj puc :) wychodzi :wink: :wink: :D

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zły

pierwszy raz od paru lat musze w pracy pracować 8)

No kurde. To Cię ktoś lekko wytrącił z nirwany. Ja zmierzam w jej kierunku ale jeszcze mam daleko. Ale warto się starać nie ? :D :D :D :D :D

A tak swoją drogą to nie ma tam u Ciebie jakiegoś wolnego biurka? Bym se też tak "popracował" :-).

Nie mogę za bardzo narzekać na forum bo EDZIA pracuje w tej samej firmie co ja. Jeszcze się wyda kąsam żywicielkę ;-) ;-) ;-)

z ciekawosci jakie stawki są za ocieplenie :wink:

Ja płacę 18/m2 bez tynku (styro+siatka+klej) drogawo bo fachowiec dobry - przynajmniej sam tak mówi o sobie ;-). Można znaleźć 25 PLN za całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zły

pierwszy raz od paru lat musze w pracy pracować 8)

 

 

O kurde :o :o :o :o - jakieś specjalne święto dzisiaj.

 

A tak w ogóle kto to widział przychodzić do pracy w środku tygodnia :-? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak sie kiedy zgodomy na piwo to Ci powim 8) znaczy sie jak postowisz je :lol:

a tak powaznie to nigdy juz nie kupie dzialki z sąsiodami ktorzy tam mieszkają juz X lat ....taki ciekawy i zawistny narod to je :evil:

tylko nowo-powstałe osiedla wchodzą w rachube

 

miałem kole szpitala działke to mi widok komina nie pasił , ehhh człowiek to nie wie kiedy dobrze zrobi

 

ile teraz trzeba liczyć za fajną działke w Rybniku ??? tylko bez lini wysokiego napięcia na niebie

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

selimmku w Radlinie działki uzbrojone kole bergi kosztowały w zeszłym roku po 1500 za ar.

Wydowo mi sie że Rybnik to piźnie kole 3500-4500

 

Dewej pozor na te piroński gruby - szkody po pieronie u fotra na Głożynach chałupa mo 20 lot - ba piwnice i parter (bo wiyrch z drzewa) posżlo 25 ton stali (pytali sie go czy buker stawio) a do wypłacynio chałupy zostało jeszcze yno 5 cm :cry:

Teraz przychodzom jom dzwigac przemurowywaci stawiac nowy kumin - wyobroźcie se tyn maras !!!

 

Chce Ci sie od nowa zaczynac ???

 

Mosz pierońsko ciyrpliwość - a somsiadowi nasrej pod tyn okolnik to bydziesz mioł swiynty spokój.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...