Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Gosc***
adiqq... a może zdradzisz więcej szczegółow? norrrmalnie ciekawa jestem co Ty tam wynalazłeś do kupienia :D

 

http://www.silesianieruchomosci.com.pl/index.php?session_id=25eecd0be5563a89e53b939705e0bcc0&me=1&ofe=902&zdj=0

byłem oglądać, cene stargowałem do 215tys, lokalizacja super jak dla mnie, tylko działki praktycznie nie ma :D

jakies 80tys trzeba włożyc w remont (tak jak to pobieżnie policzyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku było piknie- w wiosce budowlanej ...w tym roku jest w pałacu prymasowskim...impreza jak się patrzy :D

jedyny minus to że sama musze tam naginac do tej warszawy ...mój chop nie lubi takich imprez i go wołami nie zaciągnę :roll: :lol:

Jarek...tutaj masz wszystko o tegorocznym :

http://forum.muratordom.pl/v-spotkanie-forum-rejestracja,t128446.htm

 

a tutaj zdjątka z ubiegłorocznego:

http://forum.muratordom.pl/zdjecia-ze-spotkania-forumowiczow,t102891.htm

fajnie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezzzuuu... Jarek... jesli jest choć cień chęci u Ciebie to zabieramy tyłki, zrzucamy sie na paliwo i jedziemy :D :D :D

ja bym też mogła swoim samochodem pojechać....ale naprawdę boję się sama do dużego miasta :oops: .

Plis...plis...plis.... powiedz, że jedziemy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź szybko wypełnij formularz zgłoszenia, bo sie okaże że nie bedzie miejsc faktycznie za chwilę :roll:

formularz jest na pierwszej stronie we wpisie redakcji....tylko zrób to szybciutko, bo już straszyli że miejsc nie styknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat miasta się nie boję. W weekend jeździ się spoko.

Formularz wypełniony. Z żoną jeszcze nie gadałem :D więc póki co nie mówię

DAGGULKA JEDZIEMY !!!

 

Witam, witam :D

 

Piejarku czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce w Twoim autku w na okoliczność braku zainteresowania mojego Marka wyjazdem na spotkanie do Wawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat miasta się nie boję. W weekend jeździ się spoko.

Formularz wypełniony. Z żoną jeszcze nie gadałem :D więc póki co nie mówię

DAGGULKA JEDZIEMY !!!

 

Witam, witam :D

 

Piejarku czy znajdzie się jeszcze jedno miejsce w Twoim autku w na okoliczność braku zainteresowania mojego Marka wyjazdem na spotkanie do Wawy?

Jasna sprawa. Auto jest 5 osobowe. Cztery osoby jadą wygodnie. O pięciu można powiedzieć tyle, że jadą ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...