Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no i super :D

czyli mielibyśmy komplit :D

 

Na to wygląda, jeszcze miejsce zbióki trza ustalić. :D

 

Choć ja tak na 100% będę pewna w przyszły czwartek - muszę najpierw zaliczyć jeszcze wizytę u lekarza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to wygląda, jeszcze miejsce zbióki trza ustalić. :D

Myślę, że najlepiej byłoby gdyby daggulka podjechała do Radlina i zostawiła u mnie auto. Razem podjechalibyśmy po EDZIĘ - najwygodniej byłoby na elektrownię. Stamtąd na Gliwice do autostrady.

 

Ta opcja bardzo mi odpowiada. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ludziska...zgłaszać się, zgłaszać... u Jarka wolne miejsca są...a ja w ostateczności też mogę kogoś wpuścić za siebie, bo okazuje się, że z Jastrzębia pojedzie też Paradox więc miałabym się z kim przybrać :D .

 

Naprawdę zachęcam wszystkich ...w ubiegłym roku było rewelacyjnie...a teraz to będzie w ogóle super bo w pięknym miejscu będzie ta imprezka!!!! I wszystko gratis :D ... ino na paliwo trza się złożyć !!!! Naprawdę warto :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .W końcu dzisiaj podpisałem z żonka certyfikat z bankiem na kredyt hipoteczny.Pierwsza transza gdzieś do 5 dni powinna być na koncie :D .Mam do waś prośbę czy wie ktoś gdzie idzie wykonać w miarę tanio projekt przyłącza wody i kanalizacji bo w gminie świerklany nie cha tego zrobić(lynie :wink: )? Pozdrowionka. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie .W końcu dzisiaj podpisałem z żonka certyfikat z bankiem na kredyt hipoteczny.Pierwsza transza gdzieś do 5 dni powinna być na koncie :D .Mam do waś prośbę czy wie ktoś gdzie idzie wykonać w miarę tanio projekt przyłącza wody i kanalizacji bo w gminie świerklany nie cha tego zrobić(lynie :wink: )? Pozdrowionka. :lol:

 

Ja zleciłem projekt wodzisławskim wodociągom. Nie wiem czy tanio, bo 736 zł brutto (woda + kanaliza), ale mają mniejsze wymagania papierkowe niż rybnickie wodociągi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to widze ze z rybca silna ekipa jedzie...

 

no, ba... ja z Jarkiem musowo, Edzia też mam nadzieję :D ... będzie wesoły samochód :wink: :D ... jakieś winko się przemyci na drogę :wink: :lol: ... i szybko te kilka godzinek podróży zleci na śpiewie i pogaduchach ... żartowałam...obiecuję, że będę barrrdzo grzeszna :D ....sorki-grzeczna :oops: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze to widze ze z rybca silna ekipa jedzie...

 

no, ba... ja z Jarkiem musowo, Edzia też mam nadzieję :D ... będzie wesoły samochód :wink: :D ... jakieś winko się przemyci na drogę :wink: :lol: ... i szybko te kilka godzinek podróży zleci na śpiewie i pogaduchach ... żartowałam...obiecuję, że będę barrrdzo grzeszna :D ....sorki-grzeczna :oops: :D

Też bym pojechał ale lece do paryża właśnie 4czerwca ale może w przyszłym roku nie omieszkam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...