Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

niezlotowe pytanie do zaczynających zabawę w budowę domu 8)

zabawa ? :o

 

ile w tym roku liczą sobie geodeci za mapki do celów projektowych plus wypis z rejestru gruntów?

przepraszam, ze nie na temat, ale mnie kusi:

napewno biorą za dużo, złodzieje i oszuści! :evil:

 

a tak poza tym to dziendobry wszystkim :D

zapowiada się miły, a juz napewno słoneczny dzionek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...to porażka :lol:

To zostaw ją z tymi bagażami i sam przyjedź :D .

No właśnie. Daj chwilę oddechu Twojej Pani. Może ktoś inny lepiej ją pocieszy przy pakowaniu. Na przykład pan Miecio sąsiad :D :D :D :D

 

Ty to od razu jakoś tak czarnowidztwo uprawiasz :lol: ... może Pan Miecio przyjdzie po prostu z czystej sąsiedzkiej troski tylko na kawę i zapiąć walizki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla niektórych ponoć tak :wink: :D

Ja osobiście na tą chwilę jestem daleka od TAKIEGO nałogu...aczkolwiek jak już odpoczniemy sobie troszke to niewykluczone , że wpadnie nam do głowy pomysł sprzedaży tego cuda, spłacenia kredytu i "na luzie" wybudowania drugiego już bez kredytu :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajtel chowie się znakomicie - wszysciuteńko w porządeczku. czasu brakuje bo robota mnie pochałonio bez reszty. Do warszawy - nie dom rady - bardzo chętnie bym pojechała ale czasu ni mom. A tak sie prezyntujeymy :)

 

http://photos107.nasza-klasa.pl/dev184/0/190/442/0190442408.jpg

 

 

Piejar - pampersy pampersami - ale mlyko :)

 

Pozdrawaim i obiecuja że czasym zajrza cobyście sie nie stynskniyli.

 

Smoczyca - wiela Ci tej budowy jeszcze zostało ???

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących z Rybnika i okolic :wink:

ja też zamierzam budować i własnie jestem w fazie wyszukiwania odpowiedniego projektu. Ma to być domek dla dwóch rodzin (najlepiej z dwoma niezaleznymi wejściami). Przejrzałem mnóstwo projektów, ale najbardziej podoba mi się Dom w Koniczynce 4 z Archonu. Czy moglibyście sie wypowiedzieć na temat tego projektu? Zależy mi na obiektywnej opinii innych osób. Jednak żeby może nie zaśmiecać tego tematu moim projektem to bardzo proszę o wpisy w tym moim wątku: http://forum.muratordom.pl/koniczynka-inna-niz-wszystkie,t128089.htm

 

Z góry dzięki i pozdrawiam! napewno jeszcze bede tu czesto zaglądał... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich nowych...powodzenia wam życze bo bedziecie potrzebować..oprócz tego jeszcze szczęścia do fachowców i kasy :D

 

Sebuś...ju mam lazienki gotowe, ściany wlasnie maluje ,potem panele, drzwi wewnętrzne i w lipcu mam nadzieje już u siebie

ja tam z widokiem Twoim i maluszka jestem na bieżąco...na naszej klasie filuje :D ...ale powiem ci , ze super razem wyglądacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde...mnie jeszcze komunia u chrześniaka wypadła w maju ... sie ino modliłam coby nie 1-go czerwca bo ze zlotu nici :roll:

ale na szczęście mam ją 18-go .... więc Jarek...jesteśmy umówieni...albo przyjade swoim haszplem do Ciebie tego 31-go albo mnie małż przywieize i odbierze potem w nocy :roll:

w każdym razie już się cieszę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...