Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...brakło nam 40 desek gr. 25 mm- (może ktoś ma do odsprzedania,mogą być jakieś pozostałości itd.może u nas się przydadzą.)

Sprzedałem Wam wszystko co miałem :-)

Nie chcę tego złowieka widzieć na oczy.....

Zły człowiek = złowiek. Dobre :D

Fachowców skórkowańców niestety trzeba pilnować. Masz już nauczkę to wyciągnij z niej wnioski. Zero tolerancji. Zauważyłem, że kobietom to łatwiej przychodzi ;-)

Za ten dach to chyba za bardzo z Was nie zdarł ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sarna

u mnie robili agregatem i wyszło szybko i poziomica wskazuje "oko"

tel. 691-737-406 605-737-310

koszt ok. 14 zł/m2

Z budową się nie martw. Ja buduję systemem gospodarczym. Siły jeszcze są lecz nerwy już na skaraju. W takich momentach myślę o zimnym piwku na tarasie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sarenkaaaaaaaaaaa. Jeszcze jedno.

Niech chłopaki montują okna. U mnie najpierw były wszystkie okna a potem wylewki i nic się nie działo i nie dzieje. A mam okna drewniane. Tylko wietrzyć,

wietrzyć,wietrzyć,wietrzyć,wietrzyć. I będzie O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj sarna

u mnie robili agregatem i wyszło szybko i poziomica wskazuje "oko"

tel. 691-737-406 605-737-310

koszt ok. 14 zł/m2

Z budową się nie martw. Ja buduję systemem gospodarczym. Siły jeszcze są lecz nerwy już na skaraju. W takich momentach myślę o zimnym piwku na tarasie.

Pozdrawiam

 

Witaj

u mie robila ta sama ekipa, potweirdzam szybko i dobrze ;)

koszt 14 zl/m +material oczywiscie w sumie wyszlo jakies 35 zł/m

a nerwy no cos , czasami sie zastanawiam co bedize pierwsze wykonczone dom czy ja ;)

ale trzeba pchac do przodu

aha i okna tez mialem juz wczesniej zamontowane - to nie przeszkadza

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo, kochani ....budowanie to trza se wziąć na light .... nie nerwować się, bo to i tak nic nie zmieni. Trzeba też dopuścić do siebie myśl, że nie wszystko będzie idealnie i po Waszej myśli - czasem po prostu sie nie da :wink: i trzeba przejść nad tym do porządku dziennego :lol: . Nie mówię oczywiście o ekipie paproków bo takich trza od razu z budowy gonić :wink: :D .

 

Ja też na początku sie przejmowałam, martwiłam....ale stwierdziłam w pewnym momencie, że nie ma sensu. Decyzje podejmowałam z prędkością światła, bo zaraz były następne do podjęcia a o tamtych się natychmiast zapomina :D .

Oczywiście, że nie mam wszystkiego idealnie - ale nie mam też ciężkiej nerwicy i wrzodów żołądka :lol: - wszelkie mankamenty "widać" tylko przez pierwszy dzień, potem przestaje się zwracać uwagę na duperele :wink: :D .

 

Tak, że kochani ...nie spinać się tylko powiedzieć sobie "to budowa mojego domu , spełnia się moje marzenie, niech to będzie dla mnie przyjemnością a nie mordęgą" :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam tu czasem do Was, jak do sąsiadów więc się ujawnię :D .

 

Bardzo spodobała mi się wypowiedź Daggulki

Tak, że kochani ...nie spinać się tylko powiedzieć sobie "to budowa mojego domu , spełnia się moje marzenie, niech to będzie dla mnie przyjemnością a nie mordęgą" :D .

 

Daggulko tym nas karm częściej!!!

 

A przy okazji poszukuję ziemi do niwelacji trudnej działki, gdyby ktoś miał na zbyciu, albo wiedział, gdzie można kupić to proszę o info.

Pozdrawiam WSZYSTKICH tu zaglądających.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Swierklanach budują autostradę. Jest możliwość zamówienia sobie paru ciężarówek tylko trzeba dogadać się z "Alpiną". Muszę dodac że 2 aut ci raczej nie przywiozą prędzej 22. Niestety nie mam nr telefonu.

 

Dzięki za info, poszukam kontaktu i spróbuję coś ustalić. Ale te 22 auta mogą mi dom zasypać...

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Swierklanach budują autostradę. Jest możliwość zamówienia sobie paru ciężarówek tylko trzeba dogadać się z "Alpiną". Muszę dodac że 2 aut ci raczej nie przywiozą prędzej 22. Niestety nie mam nr telefonu.

 

Dzięki za info, poszukam kontaktu i spróbuję coś ustalić. Ale te 22 auta mogą mi dom zasypać...

aka

 

Pragnę zaznaczyć że ziemia jest różna zależy co się im nabierze, do Rogowa gdzie buduję dom wożą (pod nowo budowane boisko) już 2 miesiąc w sumie około 7000 aut. I muszę stwierdzić humusu raczej nie dostaniesz. ale do zasypania dziur wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowniczych z rybnika i okolic :D

 

mam pytanko ,teść ma kawałek działki na której można było by postawić mały domek,problem w tym że działki jest w kształcie trójkąta i żeby sie przekonać że faktycznie można tam zmieścić domek potrzebuję (tak myślę) geodety.

Możecie mi polecić kogoś niedrogiego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowniczych z rybnika i okolic :D

 

mam pytanko ,teść ma kawałek działki na której można było by postawić mały domek,problem w tym że działki jest w kształcie trójkąta i żeby sie przekonać że faktycznie można tam zmieścić domek potrzebuję (tak myślę) geodety.

Możecie mi polecić kogoś niedrogiego ??

 

dla mnie niedrogo tj. firma Pryzmat R-k Kościuszki - tam gdzie Notariusze, przykładowo tydzień temu płaciłem za mapki i śmignęli mi za 400 zeta. Sprawdzałem to dobra cena :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam budowniczych z rybnika i okolic :D

 

mam pytanko ,teść ma kawałek działki na której można było by postawić mały domek,problem w tym że działki jest w kształcie trójkąta i żeby sie przekonać że faktycznie można tam zmieścić domek potrzebuję (tak myślę) geodety.

Możecie mi polecić kogoś niedrogiego ??

 

dla mnie niedrogo tj. firma Pryzmat R-k Kościuszki - tam gdzie Notariusze, przykładowo tydzień temu płaciłem za mapki i śmignęli mi za 400 zeta. Sprawdzałem to dobra cena :lol:

 

dzięki Marwal ,podjadę zapytam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...