Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gdzie nabyć droga kupna stemple

potrzebuję 75 szt - 2,5 mb

75 szt - 3,0 mb

 

Moze ma ktoś odsprzedać ????

 

Ewus a na kiedy potrzebujesz te stemple??

 

No tak myślę, ze najpóźniej za jakiś miesiąc, wszystko od pogody zależy.

Nam na razie płynie wszystko, musimy zalac ławy i wymurowac kamykami , więc myślę, ze miesiąc na to będziemy potrzebowac.

 

A masz na zbyciu ????

 

Tak, ale zwolnią mi sie dopiero pod koniec maja, na poczatku czerwca.

Wczesniej nie da rady.

 

 

Uuuuuu to za późno :((( szkoda ale dziękuję, za chęć pomocy

 

 

W takim razie czy ja ewentualnie w tym terminie mogę się o te stemple upomnieć bo właśnie zaczynamy dopiero początkiem czerwca ????

 

Jak najbardziej, namiary na siebie wysyłam na priva. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mam pytanie czy ktoś z was może mi powiedzieć ile miesięcznie płaci za prąd budowlany? Bo zastanawiam się czy już kożystać z usług Vattenfalla czy narazie ten prąd " porzyczać" :wink: Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

~117 pln / 2 m-ce. Moc 6kW, zabezpieczenia 10A, zuzycie.. nie wiem - mam stan surowy pomalu zamkniety i zuzyte jakos 50-60kW wiec niewiele - chyba bede mial pozniej "zwrot" ;-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z was może mi powiedzieć ile miesięcznie płaci za prąd budowlany? Bo zastanawiam się czy już kożystać z usług Vattenfalla czy narazie ten prąd " porzyczać" :wink: Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

My płacimy 170 zł co dwa miesiące i wiem że w tym sam abonament wynosi 140 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

place 117,70 zl/2 miesiace, tylko nic na temat zwrotu przy niskim zuzyciu energi nie wiem ;/ , ale jeszcze miesiac ,dwa i przchodze na zwykla taryfe.

Adam,jesli chodzi ci o tynkarzy cw to zapraszam w nastepna sobote na budowe, jakis efekt juz powinien byc, piwnice robili mi jesienia a teraz lecą "z górą".[/i]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach.

 

Mam namiary na stal fi 12 w cenie 1950zł tona, jeśli ktoś jest chętny info wyśle na priva.

 

Domek chcemy budowac z keramzytu ściany zewnętrzne z optiroca 24cm + 15cm styro.

Może już ktoś w okolicy budował z tego materiału prosze o opinie.

 

pozdrawiam

mucia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Rybniku i okolicach.

 

Mam namiary na stal fi 12 w cenie 1950zł tona, jeśli ktoś jest chętny info wyśle na priva.

 

Domek chcemy budowac z keramzytu ściany zewnętrzne z optiroca 24cm + 15cm styro.

Może już ktoś w okolicy budował z tego materiału prosze o opinie.

 

pozdrawiam

mucia

 

Jeśli to możliwe to proszę o namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

place 117,70 zl/2 miesiace, tylko nic na temat zwrotu przy niskim zuzyciu energi nie wiem ;/ , ale jeszcze miesiac ,dwa i przchodze na zwykla taryfe.

 

No wiesz, placisz za zadeklarowana ilosc zuzytych kWh, jezeli zuzyjesz mniej to po rozliczeniu "dostaniesz zwrot" w sensie nizszych przyszlych oplat, w koncu placisz za kWh ktorych nie zuzywasz ;-)

 

Adam,jesli chodzi ci o tynkarzy cw to zapraszam w nastepna sobote na budowe, jakis efekt juz powinien byc, piwnice robili mi jesienia a teraz lecą "z górą".

 

Oooo dzieki! Przedzwonie do Ciebie w okolicy piatku, o ile numeru jeszcze nie zmieniles :) BTW. Duzo wczesniej sie z nimi umawiales? Nie wiesz jak tam z terminami ? Troche sie zaczynam bac bo potrzebowalbym tynkarzy na maj/czerwiec i nie wiem czy juz troche nie za pozno sie zaczynam interesowac :-)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na jesien to byla taka akcja ze wcisneli mnie miedzy innymi terminami i odrazu sie umawialem na poczatek marca,bo wiedzialem ze cos tak z reszta sie wyrobie do tego czasu. Poza tym sam pogadasz i zobaczysz efekt. aha leca z piachu z szczakowej (tylko taki se zycza), nie z jakis workowanych zapraw.

ktos pytal o stal: polecam goscia Suchy Piotr z Podbucza kolo Skrzyszowa.tel.032 4752985.serio spoko koles zarowno cenowo jak i z podejsciem do klienta; ma nie tylko stal zbrojeniowa ale takze blache,profile (C,T),rury (np.na ogrodzenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz na jesien to byla taka akcja ze wcisneli mnie miedzy innymi terminami i odrazu sie umawialem na poczatek marca,bo wiedzialem ze cos tak z reszta sie wyrobie do tego czasu. Poza tym sam pogadasz i zobaczysz efekt. aha leca z piachu z szczakowej (tylko taki se zycza), nie z jakis workowanych zapraw.

 

Cala chaupe mam wymurowana na zaprawie z piasku ze szczakowa :-)

No dobra, to bede w takim razie moze w sobote dzwonil tuz przed wizyta :)

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

ponawiam oferte

mam na zbyciu stemple ponad 70 sztuk

w tym 50 bardzo dobrych grubych , uzyte 2czy 3 razy, dlugosc od 2,2 w gore

reszta jest troche gorsza , do tego trochę krótszych

całość do wzięcia za 300 zł, odbiór osobisty Rybnika Kamień

chętni pisać na [email protected] lub gg 1100279

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...