Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Byłabym także wdzięczna za namiary na gościa :)

Z góry dzięuję :)

 

A wiec namiar na goscia: 609 775 446

 

Kupowalem od niego tez tani piasek II gatunku (dobry do podsypania fundamentow etc) po ok. 350 pln / 17t (z transportem). Piasek niby II gatunek (mozliwe grudki gliny i kawaleczki jakichs zwirow / kamieni) ale to co przywiozl wygladalo jak I gatunek, a mialem tego 4 wywroty :) Zal bylo wsypywac do dziury ;)

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orientuje sie ktos ile krzycza elektrycy za podpis wykonanej instalacji eletr.wewn.

a propo piasku, na wylewki polecam piasek z bukowa, jakies 13,5zl za tone a wożą chopaki z alpiny :D za tanioche

teraz to trza zagadywac o tani beton do nich :D tylko jak przywiozą b45 mostowy na bazalcie to wylewka bedzie gicior :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
Witam czy moglby ktos polecic kierownika budowy z gorzyc lub okolicy bo musze zmienic kierownika i nie wiem gdzie szukac

 

A może być z Bełsznicy? :)

tylko nie wiem jak z czasem...ciocia strasznie zapracowana jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą wyczytałem że kominek z pw i podłogówka to ryzyko zagotowania wody. Należy wtedy mieć np u zwykłe kaloryfery.

 

po uważnej lekturze forum jestem za kominkiem z pw + kolektory (może zestaw Byrski)

 

teoretycznie wyglądałoby to tak:

latem cwu z solarów

a zimą z kominka + ewentualnie dogrzanie prądem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresik mój i droga dojazu poszły na priv do osób zainteresowanych :D

 

kto jeszcze ma ochotę u mnie poklachać przy kawie za tydzień w niedzielę w fajnym towarzystwie okolicznych forumowiczów? :D

 

Daggulko kochana! Dzięki za informacje dot. dojazdu - niestety okazuje się, że tym razem odpadam z racji imprezy rodzinnej u mojej siostrzyczki we Wrocławiu. Z powodu posiadania niedużych dzieci nie obskoczę dwóch imprez, niestety :( :( :(

Żałuję - chlip chlip - i życzę Wam dobrej zabawy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresik mój i droga dojazu poszły na priv do osób zainteresowanych :D

 

kto jeszcze ma ochotę u mnie poklachać przy kawie za tydzień w niedzielę w fajnym towarzystwie okolicznych forumowiczów? :D

 

Daggulko kochana! Dzięki za informacje dot. dojazdu - niestety okazuje się, że tym razem odpadam z racji imprezy rodzinnej u mojej siostrzyczki we Wrocławiu. Z powodu posiadania niedużych dzieci nie obskoczę dwóch imprez, niestety :( :( :(

Żałuję - chlip chlip - i życzę Wam dobrej zabawy!!!!

 

noż kurcze....szkoda :(

 

no to lista :

gosiatychy6 + mąż (dzieciaczki?)

EDZIA +mąż

adiqq+ żonka + bobas 2,5 roczków

Graszka1970 + 1 przystojniak ( czteroletni )

piejar - jak zdąży

Ewus + mąż + 5 letnia latorośl

ghost34- sztuk 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukam sprawdzonej ekipy budowlanej. Kogo możecie polecić z czystym sumieniem :). Zależy mi by robota była wykonana solidnie i bez partaniny.

Mam zamiar zacząć w tym roku lub na początku następnego.

Pozdrawiam.

podaje nr.tel.8886571919 lub 793963001 powołaj się na ewę,

polecam tego człowieka z czystym sumieniem-właśnie jestem w trakcie budowy domu.Zrobi wszystko od ław po dach

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...