Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Skąd wziąć osiłków? :)

 

A dokładniej - szukam ekipy (najchętniej z Rybnika lub okolic) specjalizującej się w noszeniu ciężkich przedmiotów (150kg i więcej). Czyli na przykład takich co potrafią pianino po schodach przenieść. Zazwyczaj robi się to przy pomocy odpowiednio szerokich pasów i szelek/uprzęży.

 

Nie chcę nigdzie niczego wozić. Potrzebny jest mi - nazwijmy to umownie - transport międzypiętrowy bez windy. Pytałem w meblowych, ale oni to aż takich ciężarów nie dźwigają. A karków z siłowni wolałbym z łapanki nie brać.

 

Zna ktoś taką firmę? Bo najbliżej jak znalazłem to w Katowicach... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Mam do odsprzedania Dysperbent IZOPLAST 12 wiaderek po 20 kg pozostałość po budowie (mieliśmy mieć wyższe fundamenty) , data produkcji marzec 2009. Cena 1 wiaderko 40zł

Kontakt 609 098 460

Budowa Rydułtowy

 

Ale jaki ?? , jak pod styrodur to chętnie.

 

A tak to tydzień wcześniej i wzięłabym wszystko - szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc***
Ze Szczakowej jest b. dobry do tynków, bo drobny. Do murowania kup zwykły piasek płukany i będzie wystarczająco dobry.

 

wszystko kwestia gustu. Moja ekipa nie chciała piasku z Lubaru, następny transport zamówili ze szczakowej :) (do murowania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze Szczakowej jest b. dobry do tynków, bo drobny. Do murowania kup zwykły piasek płukany i będzie wystarczająco dobry.

 

wszystko kwestia gustu. Moja ekipa nie chciała piasku z Lubaru, następny transport zamówili ze szczakowej :) (do murowania)

 

płukany piasek ze szczakowej jest dużo droższy niż piasek do murarki ...piasek ze szczakowej bierze się extra na tynki - żeby były gładkie jak d... niemowlaka - no bo wtedy warto dopłacić :wink: :lol:

do murarki jak pisze Piejar - zwykły piasek płukany w zupełności wystarczy

adiqq - skoro ekipa do murarki chciała piasek ze szczakowej, to aż ciekawa jestem na co jeszcze naciągnęli kosztowo :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...