Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie Chłopaki!

 

Kasa jeszcze się nie kończy, ale jakoś szybciej jej ubywa.... :o

Walczymy z więźba i tartakiem.Długą krokwię przywieźli nam w części środkowej o jakieś 6-7 cm chudszą na długości ok. 3 m niż na końcach......

Pani z tartaku powiedziała - "Ale nie zamiawialiście więźby w I gatunku..." :evil: :evil: :evil: :evil:

Nastąpiło :evil: , potem :evil: , a następnie :evil: .Dzisiaj z rańca dzwoniła, że jutro będzie nowa belka. :wink:

Ot robota!!!

 

Teraz tylko chłopcy muszą ją umieścić na dachu.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A u mnie już roboty zakończone na ten rok - no może jeszcze jakieś drobne prace związane z zabezpieczeniem zalążku naszego domku przed zimą zostały.

Plany i założenia z początku roku (ściany z parteru wyciągnięte) w trakcie robót zostały skorygowane (zamknięta piwnica - 1 pomieszczenie + ławy i na nich bloczek betonowy) i tą ostatnią wersję udało sie doprowadzić do pomyślnego końca.

Teraz będe sie całą zime zastanawiac z jakiego betonu komórkowego budować - w tym roku byłam zdecydowana na Kolbuszową (głównie za względu na atrakcyjną cenę z Hadexu) ale skoro jeszcze nie jest zakupiony to sprawa jest wciąż otwarta.

No i musze sie zacząć rozglądac za ekipą do dachu.

Możecie polecić kogoś solidnego kto się zedrze ze mnie "jak Żyd za matkę".

pozdrawiam wszystkich jeszcze budujących - oby piękna pogoda utrzymała sie jak najdłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebo - fota z kawałkiem radlińskiego blue skaja :D i cenami. Robione w pośpiechu.

Od góry:

- orzech I

- orzech II

- groszek

- floto-koncentrat

- miał.

http://www.piejar.republika.pl/images/wongli.jpg

 

Dzięki wielkie za Cennik :) :o :D Tak żech liczył że u Was Tanij - chyba se w bagażniku nawoża :o

A starciok - 1-szo klasa :)

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyn Malejka ni ma taki zły - nie wiym jako to poli ale zrobiony jest całkym całkiy - oglondołech go ostatnio w sklepie.

 

Kupcie sa taki jak jo mom :) widać go na mojij stronie - jakby ktos był zaintersowany :D

 

Z mojich testów wczorajszych wyniko że jak zasypia go wonglym to powinym strzimac 48 h :o :o Som żech zrobiył wielki oczy wczora

O 20 - dwie łopaty wonglo i do 24 gorało non stop na 60 - w woli ścisłości - jak ech dosypywoł było 60 na piecu i 30 cm żaru.

 

Sie to synki rozwożcie

 

sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sellim ciepnij jakiś namiar na wylewkorzy jak mosz. Na jaki kocioł żeś sie zdecydowoł? U mie tynkujom we środku a my z łojcym kopiymy, robiymy trowniki i taras.

Jamles - jak tam tyn Twoj kumpel z Malejkom

 

kocioł -jedna wielka niewiadoma , miał byc gaz ...ale bedzie na groszek

 

w przyszłym tygodniu bedą mi robić wylewki na dole (pod całoscią będzie ogrzewanie podłogowe)

 

co do wylewkorzy to polecam tych z Czyzowic - telefonu nie mam ,ale mniej wiecej wiem gdzie mieszkają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...