Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie straszą :(( podrażały porothermy nam :(

fakro okienka też :(( wrrrrrrrrrrrrr

 

Ale Ewus to było do przewidzenia bo w okresie zima, wczesna wiosna zawsze jest taniej a później ciut drożeje, mam nadzieję że aż tak nie podrożały co?

By the way porotherm już mam kupiony od lutego ale też nie wiem czy nie trzeba będzie dokupić, okien też jeszcze nie mam (przymierzamy się do Fakro) ale to raczej w przyszłym roku...

 

Lepiej nie robić paniki bo sprzedawcy rzeczywiście zaczną podnosić :roll: puki co jeszcze mamy w miarę tanio :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może jakąś kwaterę nad polskim morzem możecie polecić ? :wink:

 

Polecam kamienicę ogrodową w centrum Sopotu

 

http://www.ogrodowa20.pl/glowna.php

 

rewelacyjna lokalizacja parking itp.

Byłem kilka lat temu jeszcze przed remontem (można było wynajmować pokoje na "sztuki") ale dla dużych rodzin myślę super oferta.[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś Ci namieszał trochę.

Opłata za przyłączenie energii wynosi ILOŚĆ kW x STAŁA CENA.

Jeśli teraz zamówisz 5kW to zapłacisz ~500zł, jeśli domówisz później kolejne 5kW to zapłacisz znów ~500zł. Czyli dokładnie tyle samo co zamawiając od razu 10kW.

 

Prąd budowlany jest droższy i zamawiając go należy zastanowić się nad mocą i czasem użytkowania.

Te niuanse powinien Ci wyjaśnić Twój "nadworny" elektryk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Sprzedam pozostałości po budowie

deska szalunkowa (wystarczyła na strop 84m2+schody)

paleta porotherm 30cm+kilka sztuk 25cm

Oddam gruz (max jedno auto)

telefon 791 566 046

Odbiór z Gaszowic

Aktualizacja,

Deski i kamienie sprzedane, pozostały kantówki 8x8cm, dosyć długie odcinki (4,5m 3,5m). Za jakieś 2 tygodnie będą również stemple( ponad 200szt.)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mozecie polecić jakąś firmę z regionu od tynków, najlepiej sprawdzonych na własnej skórze :-)

 

Na własnej skórze to nie ale u sąsiada robiła firma INSTAL MIX z Rudyszwałdu i odwalili kawał dobrej roboty tynk jednolity bez przebarwień. Namiary znajdziesz w necie wstukaj INSTAL MIX Marcin Pawełek i ci wyskoczy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie ci jest potrzebne? Projekt? Położenie instalacji? Remont starej? Solary? Pompa ciepła? Inne?

 

Pytanie zadałeś trochę ogólne, tak jakbyś spytał - potrzebny mi mechanik...

 

W sumie masz rację :) Potrzebuję kogoś kto mi zaprojektuje / wykona instalację CO - częściowo będzie podłogówka, częściowo grzejniki, kocioł węglowy, zasobnik. To raczej wszystkie założenia.

 

polecam tego człowieka Dawid Piszczan tel.501266042. Robi CO. kompleksowo u mnie będzie robił dokładnie takie jak u ciebie+solary widziałem robione przez niego instalacje działają bez zarzutu. PZDR

 

A tak przy okazji spytam z jakiej firmy brać lub nie brać okna+drzwi wejściowe możecie coś polecić (chodzi o okna plastikowe) niekoniecznie najtańsze chciałbym po prostu dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...