Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Tak po prowdzie to ja teraz tylko siedze na tym forum i sie dokształcam i wiem z e było juz dużo takich pytań ale czy dam rade zmieścic się w 80 tys.za stan surowy z dachem z dachówki patrząc na realia rybnickie tzn .ceny dodam ,że mój sasiad zbudował w tym roku dom około 130 m i zmiescił sie w tej kwocie stan surowy zamkniety liczę ,że mi sięteż to uda pod warunkiem ,że surowce i robocizna nie zdrożeją drastycznie.Może ktos sie wypowie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiele czynnikow na tą cene moze wpłynąć

-zalezy z czego budujesz

-jak skomplikowny jest projekt i dach

-jaki grunt masz (mi poszło 30 tysiakow wiecej )

 

mysle ze jesli to sobie dobrze poukładasz to masz szanse sie zamknąć w tej cenie -ale duzo własnej pracy w to trzeba włozyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam - :p Oflizy bukowe i debowe z przywozem do 15 km za 50 zł/mp Chcesz namiar:) :p

 

woj podkarpacie - tartak w gminie Szklary :)

 

Przepraszam za żart :wink:

 

Tak na powaznie to tartak na trasie Wodzisław -Jastrzenie - Chyba to juz w Mszanie z ojcem zawsze tam zaopatrywaliśmy się w okorki - taniutko to wychodziło.

Dać 140 za mp buka i za tą samą cenę mieć 4 mp sosny - toż to chyba róznica no nie :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie zawór mieszający na powrocie więc nie powinno go zeżreć od niskiego powrotu. Za jakiś miesiąc może uda się odpalić instalację to będę na bieżąco opisywał wrażenia.

 

Rozumia ze godosz o 3 lub 4-ro drogowym z zaworami termostatycznymi ??

 

Zrób sie cyrkulacja CWU i priorytet bojlera :) no i mały obieg (sterowany ręcznie) byś prze lato spolił łopatka wonglo i mioł ciepło woda do mycio się :)

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...